Nie jesteś zalogowany.

[nie bug] Ranking surowców

1

Friday, 18.07.2008, 09:31

Ranking surowców

Przekłamuje o 1 miejsce do góry. Rozumiem że jest ~ gdy jest dużo ludzi z podobną ilością i wtedy może się niezgadzać. Ale będąc w czubie klasyfikacji widać że jest 1 różnicy. Pokazuje mi że jestem 2 mimo że w rankingu do 2 brakuje mi z 500 punktów.

EDIT: Chyba że puchar pokazuje ogólny ranking czyli połączenie surowców i bohatera to wtedy być może się zgadza :).

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Diablo111" (18.07.2008, 09:37)


Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Friday, 18.07.2008, 09:41

Z tego co się na razie zorientowałem, to pozycja w rankingu przy ~ jest pozycją którą mielibyśmy z naszymi punktami względem niezaktualizowanego rankingu. Czyli o 16.00 miałeś 1500 pkt i byłeś 3, o 16.15 zbudowałeś coś za 100 pkt, masz 1600 pkt i gdyby osoba z 2 miejsca nic nie zbudowała to byłbyś drugi, czyli wyświetliło by ci się ~2. Ale pewnie osoba która była druga też coś postawiła to o 16.30, po uaktualnieniu rankingu znów wyświetli ci się przy falce właściwe miejsce. Przynajmniej dopóki nie postawisz czegoś co da ci wystarczająco punktów żeby podskoczyć wyżej w rankingu.
Zaznaczam, że są to tylko moje spostrzeżenia i mogą znacząco odbiegać ot tego co jest tak naprawdę ;)
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

3

Friday, 18.07.2008, 09:47

Raziel wcześniej też tak myślałem, ale teraz przez kilka h jestem 3 i do 2 brakuje mi naprawdę dużo więc to chyba nie to. Albo puchar pokazuje sumę rankingów surowców i bohatera albo przekłamuje o 1, ale chyba to pierwsze bo lider surowcowy ma blisko mnie herosa. Wicelider ma herosa na 70 miejscu węc ciężko powiedzieć ile punkcików nim nazbierał.

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Friday, 18.07.2008, 09:54

ja stawiam na opcję Raziela, ale z drugiej strony przez puchar przechodzimy do obu rankingów

mi tez puchar pokazuje pierwszą pozycję, i to się od dłuższego czasu nie zmienia
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

5

Friday, 18.07.2008, 10:13

No to w dwójkę mamy pierwsze miejsce mimo, że mam do Ciebie 50 punktów straty. Zresztą nawet jak różnica była większa to też pokazywało mi że jestem pierwszy co bardzo dziwne jest.
Wicelider ma herosa na 70 miejscu węc ciężko powiedzieć ile punkcików nim nazbierał.
Niewiele, bardzo nie wiele. Do tej pory zebrałem 147 doświadczenia.

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Friday, 18.07.2008, 10:20

No to w dwójkę mamy pierwsze miejsce mimo, że mam do Ciebie 50 punktów straty. Zresztą nawet jak różnica była większa to też pokazywało mi że jestem pierwszy co bardzo dziwne jest.
to zaraz mnie przebijesz, przestałem stawiać budynki, na razie zbieram na tech i robię farmy dookoła
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

7

Friday, 18.07.2008, 10:34

Może sami do tego dojdziemy

Stan na 10:30

Surowce 2805 (4miejsce)+ heros 1 719 (1 miejsce) = 4524 pucharek pokazuje że jestem ~3 :)

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Friday, 18.07.2008, 10:39

surowce 3 435
bohater 1 519
suma 4954

pucharek miejsce 1


ale raczej nie dojdziemy bo puchar pokazuje przybliżone i kilka osób ma pierwsze miejsce
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

9

Friday, 18.07.2008, 10:43

pasqd i krowa jakby jeszcze podali aktualny stan to może byśmy byli mądrzejsi :)

10

Friday, 18.07.2008, 10:53

surowce 3504
bohater 1153
RAZEM 4657

I też mam 1 miejsce

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Monday, 21.07.2008, 09:28

Brane są pod uwagę jedynie surowce, a pozycja podana jest przybliżona, co oznacza że rzadko będzie dokładna.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker