Nie jesteś zalogowany.

[rozwiązany] raport

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Saturday, 19.07.2008, 20:04

raport

i znowu mam kwadraty morze muj komputer nie spelnia wymagan jesli nie dostane konkretnyh wyjasnien to nie wykupie premiumpoz

2

Saturday, 19.07.2008, 20:23

na początek wykup słownik

3

Saturday, 19.07.2008, 20:25

ja tez mam kilka kwadratow ;] jedna duza kwadratowa szafe nawet troche kwadratowego kota xD...

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Saturday, 19.07.2008, 20:28

i znowu mam kwadraty morze muj komputer nie spelnia wymagan jesli nie dostane konkretnyh wyjasnien to nie wykupie premiumpoz
może jednak użyj firefoxa ??
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

5

Saturday, 19.07.2008, 20:36

raport

gram i wymagam nie hodzi to dziwne bledwoors wszystko ok a tu jakis problem zastary jestem zeby szukac niegra nieplace

6

Saturday, 19.07.2008, 22:45

tak jak napisale LaCroix, zmien przegladarke, TE ma kilka bugow przy pracy z IE i ot cala tajemnica, wgoogluj sobie firefox i znajdziesz latwo darmowa wersje instalacyjna z oficjalnej domeny firefoxa, placisz wymagasz ... ale niektorych rzeczy mozna sie doszukac samemu.. wystarczy troche poszukac na forum, btw forum tez wymaga przynajmniej poprawnej pisowni ;P

pozdro

ps. wiek nie ma nic wspolnego z zaradnoscia xD

7

Sunday, 20.07.2008, 00:36


i znowu mam kwadraty morze muj komputer nie spelnia wymagan jesli nie dostane konkretnyh wyjasnien to nie wykupie premiumpoz
może jednak użyj firefoxa ??
Dobra rada :) firefox + wtyczka słownika jezyka polskiego :D https://addons.mozilla.org/pl/firefox/browse/type:3

8

Sunday, 20.07.2008, 08:16

Uwazam, że ten temat to prowokacja, a on specjalnie pisze tak z błedami i bez skladni.

9

Sunday, 20.07.2008, 14:52

Zamykam ten spamik, a autora nagradzam ostrzeżeniem ;P
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0