Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Saturday, 19.07.2008, 23:41

shoutbox

Mam takie pytanie nie wiem czy kiedys juz bylo poruszane jesli tak i odpowiedz brzmi nie to temat do zamkniecia :P, tak wiec pytanie brzmi:

Czy bedzie shoutbox na forum ;D,

mysle ze to dobry temat do komunikacji miedzy graczami, zeby nie tworzyc miliona superkrotkich tematow co powinno tez ulatwic zycie modom i adminom, zatem czy jest przewidywane pole shoutboxa na naszym kochanym forum w najblizszej przyszlosci ? Czy nie da rady xP

Inni gracze niech tez sie wypowiedza w koncu w kupie sila xP

2

Sunday, 20.07.2008, 00:31

IRC to tez dobry sposob na szybka komunikacje:
Kanał IRC

3

Sunday, 20.07.2008, 00:49

czy jest jakis sposob polaczenia sie z kanalem ircu nie posiadajac zadnego klienta irca ? :P czy jak to tam dziala talatajstwo ;D

4

Sunday, 20.07.2008, 01:15

Jak masz Operę to wystarczy kliknąć w link:
IRC CzasWojny

5

Sunday, 20.07.2008, 01:17

a jak mam tylko firefoxa i nedzne safari ? :P

6

Sunday, 20.07.2008, 04:43

uzywaj plugina "Chatzilla" ;P
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


Podobne wątki