Nie jesteś zalogowany.

[analizowany] Firefox i błedy

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Zaza

Nierejestrowany

1

Sunday, 20.07.2008, 01:05

Firefox i błedy

Witam

Przeszedlem z IE na FF ,poniewaz w tym pierwszym nie mam możliwosci obejrzenia wyników bitwy . Są tylko puste szare kwadraty i na koniec wynik .

Niestety z Firefoxie tez mam problemy. Wersja alfa byla ok . A w becie denerwujące jest po pierwsze "latające" przeciski na górze tzn Wiadomosci , Notatki , Ustawienia itd . Trudno w nie trafic bo sie ruszają pod myszką . A napis "Premium" wchodzi na logo Time Edge .

Druga sprawa to liczniki przy wędrówkach oddziałów . Nie ida na bieżaco tylko podaja jeden wynik .Aby sprawdzic ile czasu minęło do końca trzeba odświezac stronę. Takiego akurat nie mam problemu w IE .

Czy ktoś ma ten sam problem ?

Zaz

2

Sunday, 20.07.2008, 02:24

U mnie pod firefoxem działa dobrze spróbuj Ctrl+F5, powinno pomóc.

3

Sunday, 20.07.2008, 04:43

Pod operą lajt, tylko jakoś tak dziwne bo co sie najedzie na obrazek to tak jakby sie ładował na nowo

4

Sunday, 20.07.2008, 08:14

Prawdopodobnie masz zle skonfigurowanego FF, ktory nie odswierza na biezaco strony. A co do latajacych przyciskow to nie mam pojecia jaka jest tego przyczyna mi tylko lataja jak strona sie doczytuje i przesowa grafiki w momecie calkowitego obciazenia lacza sciaganiem torrentow.

zaza

Nierejestrowany

5

Sunday, 20.07.2008, 11:13

Dzięki Diablo 111

przyciski Ctrl F5 pomogly ( Chociaz musialem je kilkakrotnie wciskac , tak jakby za kazdym odswiezeniem usuwaly nowy błąd)
Spróbowałem sie wylogowac i po ponownym uruchomieniu znowu musze sie wspomagac Ctrl + F5
Ale to i tak nic w porównaniu z poprzednim graniem

Jeszcze raz dzięki

Zaz

6

Sunday, 20.07.2008, 12:55

a może poprostu nie masz w kompie Javy zainstalowanej, bo z tego co sie orientuje to TE jest na niej oparty czy jakoś tak :)

7

Sunday, 20.07.2008, 16:19

Polecam Maxthon'a.
Zadnych problemow.



P.S.

Na IE 7.0 rowniez nie zauwazylem zadnych bledow (Vista + service pack)

8

Monday, 21.07.2008, 09:54

Jakie masz łącze, bo jak jakieś b. wolne to może po prostu długo doczytuje ci grafiki przy pierwszym logowaniu
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker