Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Sunday, 20.07.2008, 19:07

Poradźcie jak rozwinąć bohatera ???

Poziom: 1 / 9
Doświadczenie
1 388 / 2 100
Klasa: NIEUMARŁY
Bronie Białe 0
Bronie Palne 0
Bronie Miotane 1
Krąg Żywiołów 0
Krąg Śmierci 0
Krąg Życia 0
Krąg Piekła 0
Mobilność -10 %
Logistyka 5 %
Dowodzenie 5
Punkty Życia 224
Atak 60
AA-Atak 10
Obrona 10
Inicjatywa 120
Czas marszu 120
Ładowność 50
Latanie 1
Leczenie 40
Szpiegowanie 1
mam na razie tak go rozwiniętego co radzicie dalej inwestować ????? ?( ?( ?(

edit thorga: poprawiony błąd ortograficzny w temacie :D
Sygnatura usunięta przez Administrację.

Ten post był edytowany 4 razy, ostatnio edytowany przez "Thorga" (21.07.2008, 08:39)


2

Sunday, 20.07.2008, 19:28

Bardziej rozciągnąć stat się nie dało ? :)

Inwestuj w dowodzenie...lokacje specjalne to podstawa - są głównym składnikiem do dalszego rozwoju.

Moje zdanie to dowodzenie dociągnąć do 10 (czyli do MAX)
Skończyłem zabawę w Time Edge
Zamknij oczy, jestem tu
Czujesz jak oddycham
Ciało przy ciele, dłonie splecione
Nasza intymność to cisza
Jestes przy mnie i ja przy Tobie
Tak jest mi dobrze, tak sie unosze
Płone przy Tobie, spalam sie w Tobie...
jak ogien w kominku dogasam....

3

Sunday, 20.07.2008, 19:36

Dowodzenie na 10 to podstawa. Reszta dowolnie kombinowana. Polecałbym zmniejszyć nieco czas marszu(do 90)- potem przez boha jednostki będą się straaaasznie wlekły.

4

Sunday, 20.07.2008, 20:26

1.Dowodzenie 10
2.Leczenie około 100
3. Czas marszu 90 i trochę mobilności tak żeby cię jednostki nie spowalniały.

5

Sunday, 20.07.2008, 20:28

Cytat

Polecałbym zmniejszyć nieco czas marszu(do 90)
Dobra rada tylko te nieco oznacza w tym przypadku do wartosci maksymalne liczac w dol (czyli inaczej minimalne ktora jest najkorzystniejsza).
Dowodzenie rzecz jasna i leczenie. Nie wszedzie chodzisz z bohaterem na 1 linii wiec te 50-60 min. przydalo by sie, bo napewno cos uratujesz w ten sposob. Z tym ze mozesz w to dac pozniej. Najpierw Dowodzenie

6

Sunday, 20.07.2008, 20:37

hmm w takim razie wale wszystko w dowodzenie a to zajmie mi troche czasu bo narazie robie caly czas tylko jaskinie na 1 pietro !!!!

i zastanawiem sie kiedy przejść na poziom wyżej ????

-- pozatym czy w tej jaskini mozna znależć jedynie maczugi ???
czy trafia sie tez coś innego ????
Sygnatura usunięta przez Administrację.

Romanos

Początkujący

Postów: 49

Skąd: OPOLSKIE

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Sunday, 20.07.2008, 20:56

zobacz sobie to:
Lokacje specjalne z czym to jesc ? [TUTORIAL]

to bedziesz wiedzial kiedy wyzej isc, a same maczugi nie wpadaja inne itemki tez

no ja na razie same sandaly
GRAM DLA ZABAWY ALE TAK ZEBY NIE BYC FARMA
NARAZIE TOP 20 JEST
:)

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Romanos" (20.07.2008, 21:57)


8

Monday, 21.07.2008, 00:07

Najpierw zainwestuj w czary;) Potem mobilność, ładowność i szpiegowanie;))) Ja sobie niestety jade na urlop poru***ć, pojeść, naje**ć sie i ogólnie dobrze bawić:( czyli pare dni w plecy

9

Monday, 21.07.2008, 00:57

Dowodzenie rozwijaj rowno z ekonomia; jak stac Cie na 8 mastodonty (wydobycie krzemienia 40; 88 kamienia) to po co Ci od razu 10 dowodzenia? Czas marszu bohatera rozwijaj razem z mobilnoscia ( chodzi o to zeby czas marszu bohatera byl rowny z czasem marszu armii - mastodonty spowalniaja) Rozwijaj tez troche hp (240 to min) to Ci gracze nie ubija bohatera jak nie masz jeszcze DM.

Dariusa nie sluchaj bo chyba ma dorbe poczucie humoru :]

10

Monday, 21.07.2008, 02:05

--Hp wystarczy 212 przy zalozeniu ze nikt nie podniesie AA. Bo tak na maksa zada ci 210 dmg. Przetestowana na sobe. Wiele razy hero w pierwszej linii jednostki w drugiej i zostawalo 2hp. Gorzej jak podniesie dmg AA.

--Co do rownomiernego rozwooju dowodzenie - ekonomia to sie zgodze o ile stosujesz pure wilki mastodonty. Dzicy to poprostu zwykle mieso Hp-kowe do przyjmowania dmg ktorych koszt jest wzglednie tani. W lokajach sie tez sprawdzja.

Gilean85

Intermediate

Postów: 209

Skąd: Częstochowa

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Wednesday, 23.07.2008, 11:01

Jabym radził w późniejszym czasie nad logistyką zastanowić się bo umiejętność równie przydatna ale najpierw tak jak koledzy przedemną wypowiadający się przyda się to w 2 epoce gdy procki mają mało ładowności i te 19 % więcej dla każdego robi swoje jak masz około 100 :)
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

Podobne wątki