Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

DotA-owned

Początkujący

  • "DotA-owned" started this thread

Postów: 39

Skąd: Warszawa - Marki

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Tuesday, 22.07.2008, 14:25

populacja/utrzymanie/koszty

no wiec... ja tylko prosze blagam namawiam !! nie krzyczcie na mnie jak sie nie spodoba ale...
znacie gry jak ogame plemiona czy cus ??
no wlasnie sa jak najbardziej podobne do siebie gry razem z TE tylko ze dlaczego ilosc armi zalezy kurde od wydobycia ... no to to jest tragedia ... :<<<


nie mogloby byc tak ze ilosc armi zalezy od poziomu np... szalasu albo cus ?
mysle ze gdyby tak bylo to tepo gry byloby duze wieksze no bo wyobrazce sobie macie 10 wilczarzy i co ? ( 0 ) wydobycia ...
co jak ci zmasakruja armie ? nie masz srodkow na odbudowe (chyba ze spichlerz) <<< ale to nie wystarczy!!
przemyslcie to czy nie warto byloby zrobic zamiast limitu armi co do wydobycia to limitu armi co do poziomu (ilosci) szalasow lub co tam byscie wymyslili

wiem... zaraz bedzie warn za to ze podaje zle pomysly ale blagam poprzyjcie mnie!

PS... napiszcie w szalasach co one daja...
CYTAT(ProRocK @ Jun 16 2008, 00:25)
Prosimy wiec aby nie zgałaszali sie do nas "ProPlayersi" którzy potrafia grac... ale tacy umieja grac bo potrafić to może każdy
ale umieć to już niektórym chyba nie wychodzi...





Nie wiem co bierzesz, ale daj namiary na dilera! Inni tez chcieliby miec takie jazdy...

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Tuesday, 22.07.2008, 14:39

jak Ci zezłomują armię to masz wydobycie i z tego co się wydobędzie można zrobić nową armię, to jak duża będzie zależy od tego na jakim poziomie masz automatyczną ochronę surowca, przy 100 startowych zrobisz 3 dzikich, z nimi zbierzesz 300-400 i z tego już coś będzie

szałas jest do technologii i rekrutacji niektórych jednostek, zbuduj do 7 i masz spokój


co do ilości armii i powiązania upkeepu z wydobyciem to tak już w tej grze jest, karze więcej myśleć
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

DotA-owned

Początkujący

  • "DotA-owned" started this thread

Postów: 39

Skąd: Warszawa - Marki

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Tuesday, 22.07.2008, 14:45

no tak ale wlasnie z tego powodu ta gra zabiera zbyt i to o wiele za wiele czasu no bo... jak masz duza armie to nie zawsze masz farmy a jak nie masz farm to dupa ze tak powiem bo wydobycie masz zerowe a chyba calego dnia nie bedziesz klikal i atakowal... no ludzie
CYTAT(ProRocK @ Jun 16 2008, 00:25)
Prosimy wiec aby nie zgałaszali sie do nas "ProPlayersi" którzy potrafia grac... ale tacy umieja grac bo potrafić to może każdy
ale umieć to już niektórym chyba nie wychodzi...





Nie wiem co bierzesz, ale daj namiary na dilera! Inni tez chcieliby miec takie jazdy...

czarny syn

Intermediate

Postów: 184

Skąd: skar kam

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Tuesday, 22.07.2008, 15:35

nie ma lekko - znajdź złoty środek ;)
no i dobrze że tak nie ma - dzięki temu nie latasz z dużą armią - tylko i wyłącznie z taką na jaką pozwala ci wydobycie. Tak samo jest w innych grach - tylko tego nie zauważyłeś - np. plemiona; travian; itp.
tylko w ogame-podobnych tak nie jest

5

Tuesday, 22.07.2008, 16:40

Właśnie dlatego ta gra wyróżnia się z pośród innych badziewi, ja sobie na przykład zrobiłem spichlerze w których leży akurat tyle surówki ile potrzeba na odbudowę całej armii.

6

Tuesday, 22.07.2008, 16:50

RE: populacja/utrzymanie/koszty

no bo wyobrazce sobie macie 10 wilczarzy i co ? ( 0 ) wydobycia ...
co jak ci zmasakruja armie ? nie masz srodkow na odbudowe (chyba ze spichlerz) <<< ale to nie wystarczy!!
Jak ci zmasakrują armię, to wysyłasz szpiegów i patrzysz kto może ci "pożyczyć" surowce :thumbsup: w międzyczasie możesz sobie wypić herbatę/kawę/piwo/wino/wódkę :rotfl: a jak nie ma farm, to pozbywasz się armii, budujesz duży spichlerz i chomikujesz surowce :P
Cytat wszechczasów: :thumbsup:
taak... wysoki sądzie, on wszedł do kuchni, potknął się i upadł na nóż...

i tak 28 razy!

Nie wchodź tu! :rotfl: :
http://www.cwaniak.rembertow.net/

7

Tuesday, 22.07.2008, 20:11

Ja też nie mam zastrzeżeń do obecnego systemu. Wręcz przeciwnie. Uważam, że jest innowacyjny i ciekawy.
Nie da się niczego zyskać nieuczciwością. Wynika to z pewnego prawa równowagi. Zaciągamy wysoko oprocentowany kredyt jedynie, który przyjdzie nam spłacać cierpieniem. Nie dziw się więc gdy masz pecha lub gdy nie układa ci się w życiu, bo spłacasz tylko swoje długi.

DotA-owned

Początkujący

  • "DotA-owned" started this thread

Postów: 39

Skąd: Warszawa - Marki

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Wednesday, 23.07.2008, 14:58

dobra zgadzam sie z wami... to utrudnia gre co naciska na to zeby bardziej myslec niech bedzie ...
temat do zamkniecia
CYTAT(ProRocK @ Jun 16 2008, 00:25)
Prosimy wiec aby nie zgałaszali sie do nas "ProPlayersi" którzy potrafia grac... ale tacy umieja grac bo potrafić to może każdy
ale umieć to już niektórym chyba nie wychodzi...





Nie wiem co bierzesz, ale daj namiary na dilera! Inni tez chcieliby miec takie jazdy...