Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Tuesday, 12.11.2013, 20:55

BOB I Korzyści z niego

Przemyślenia BOBA
nie rozumiem dlaczego był to błąd i jak można się skarżyć na nie wygodę
każdemu się podobało jak po raz pierwszy wszedł w życie TE
każdy kto miał niskie LVLe był zadowolony aż do rozbudowy 40 lvl
koszta były tanie szybka budowa Każdy poświęcił pół nocy podczas Boba na budowaniu
a ze okazuje się ze powyżej 40 lvl budowy są strasznie drogie i kolejne o sporo droższe
to zaczynają narzekać szukać rozwiązania
dlatego ze nawet podczas Boba rozbudowa powyżej 40 lvl jest czymś niesamowicie trudna i nazbierać po 2 miliony surki na rozbudowę
to jest naprawdę spore wyzwanie a gdy obliczymy ze te 2 miliony surki nie wiele starczy podczas rozbudowy w Bobie
bo to zaledwie parę budynków to już mamy kłopot
zaczynamy się bać
bo Ci którzy mają 30 lvl i 2 miliony surki mogą podnieś budowle do 40 lvl bo akurat dla nich to tanio
i stanowią zagrożenie dla silnych graczy
bo w końcu będą mogli nam nakopać wystarczy tylko zgrać parę osób i rozwalą silnego w 2/3 atakach
więc
nie potrzeba nam zmian likwidacji Boba
słabsi będą mieć szanse stać się silniejsi
a silniejsi maja i tak blokadę budowli do nazbierać milion surki gdy mamy 1000 na godzinę wydobycia w wioskach
to zajmie ponad miesiąc niektórym prawie 2 miesiące

dlatego uważam ze BOB powinien być co najmniej raz w roku
i dać szanse słabym na rozbudowę i godną walkę
i jak ktoś się zgadza z moją wypowiedzią teorią proszę o wpisy na temat Boba
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Pozdrawiam wszystkich sprawiedliwych
aczkolwiek w tej grze takich nie ma

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "sarecyn1" (12.11.2013, 21:13)


2

Tuesday, 12.11.2013, 21:57

tak tylko nie bierzesz chyba pod uwage ile daje rozbudowa tej jednej kopalni na 40+ w porownaniu do 30 lvl

3

Tuesday, 12.11.2013, 22:37

biorę pod uwagę to ze powyżej 40lvl masz za drogo i postawienie graniczy z cudem
fakt ze wydobycie jest spore
ale z 30 lvl jest tanio i nazbierasz surkę w parę dni a nie tygodni co tez daje jakieś dobre rezultaty dla słabszych
dlatego bob będzie dla słabych graczy idealny by dogonić tych silniejszych
nie myśl tylko o sobie pomyśl o nowych graczach o tych co chcieliby iść epokę wyżej
oni tez muszą mieć szanse dla nich Bob jest jak najbardziej potrzebny
dlaczego masz ich kopać za każdym razem gdy chcesz bo co są słabi
daj szanse im na rewanż w przyszłości oni tez chcą pograć i powalczyć
Pozdrawiam wszystkich sprawiedliwych
aczkolwiek w tej grze takich nie ma

4

Tuesday, 12.11.2013, 22:49

masz przykład z 6 epoki
Wyrobisko krzemu - poziom 40
Wydobycie:Krzem412 /h

Następny poziom:
Koszt: Złoto 26 787 Żelazo 142 861 Uran1 685 548
Czas: 5 d. 5 godz. 22 min. 45 sek.
Wydobycie:Krzem453 /h


nazbieraj teraz na 41 lvl uranu

tu masz z 33 lvl
Wydobycie:Krzem212 /h

Następny poziom:
Koszt: Złoto 10 070 Żelazo 53 707 Uran 268 620
Czas: 4 d. 1 godz. 22 min. 45 sek.
Wydobycie:Krzem233 /h




po tym widać co się zaczyna powyżej 40 lvl
zanim ty postawisz 1 lvl
to słabszy postawi jakieś 5 lvl
więc jak ma być BOB tylko dla tych co go wykorzystali
a reszta to co
czy nie są graczami TE
i czy im się nie należy skorzystać z Boba
według mnie
należy się i powinien być bo w końcu dojdą do 40 lvl i będą w naszej sytuacji
brak surki poczują tak samo
ale dobra strona jest i dla nas
bo będziemy mieć z kim walczyć i kogo okradać jak i nas okradną
co ważne będzie się dobrze grało jak dawniej
Pozdrawiam wszystkich sprawiedliwych
aczkolwiek w tej grze takich nie ma

facio

Intermediate

Postów: 382

Skąd: Szczerców

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Monday, 18.11.2013, 19:32

bobek moze byc ale troszku poglebi sprawe... ogolnie przemyslany da korzysci wszystkim... polecam i pozdrawiam 8)

6

Monday, 18.11.2013, 21:48

nie no bob musi byc - bo ja jeszcze na nim nie skozystalem bylem kolejno w 4e i 5e - teraz jestem w 6 (ciagle mowie o t1) I TEZ CHCIAL BYM SKOZYSTAC Z BOBA....... :(( rok juz na to czekam :D czy jakos tak :D

7

Tuesday, 19.11.2013, 08:37

ja również jestem za , są naloty w których sie traci po kilkanaście budynków , musi być coś za to aby przynajmniej odrobić straty .
czekam na boba:)

8

Tuesday, 19.11.2013, 20:51

bobik

Ja tez jestem za bobem bo teraz mam surke uzbieraną a przy poprzednim bobie nie było szans nic zrobic bo wskoczyłem do 6 epoki ok 2 tygodnie przed bobem wiec dajcie szanse sie rozwinąć tym co mają słabe wojska żeby mogli sie bronic lub zróbcie w bio ochronę 2 lub 3 wiosek oprócz stolicy żeby można było sie rozbudować

9

Tuesday, 19.11.2013, 21:58

na bobie skorzysta tylko kilka osob, ktore maja miliony surki. nikt im tego nie jest w stanie zabrac, bo maja armie mutanty.
albo simy ktore siedza na DG. jeden placzek mial skasowac konto, ale do tej pory tego nie zrobil :)

jesli bob to tylko max do 40poz budynkow, tak aby slabsi mogli dogonic lepszych

10

Wednesday, 20.11.2013, 00:02

Ja klikam w 4e i też jestem za tym żeby bob był tylko do 40 lev , 3e i tak jest na max napakowana

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Wednesday, 20.11.2013, 21:40

Jest jeden sposób zrobić "Świąteczny pokój" 0 ataków-nalotów-oblegów na czas świąt wszyscy będą wtedy mieli okazję na nacieszenie się świętami i ewentualnym eventem.
W wielu grach wojennych zresztą to jest stosowane żeby wszyscy mogli nacieszyć się świętami bez stresu co się dzieje w wirtualnym świecie.
A co do boba ma tyle zwolenników co i przeciwników. Ale jak pisałem że trzeba go powtarzać dla wyrównania szans zostałem zakrzyczany. Również przez osoby które teraz są za.
Wychodzi że miałem rację:P
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

12

Wednesday, 20.11.2013, 23:09

Fajny pomysł z tym " Świątecznym pokojem " popieram :thumbsup:

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

13

Saturday, 23.11.2013, 20:45

A czemu nie do 50 poziomu .

Lub do 40 poziomu tylko 20% a powyżej 40 poziomu dać np.40% kosztów budowy bo to będzie nie uczciwe dla innych graczy że nie maja też boba. Bo co oni z tego będą mieć tez tutaj graja i płaca premium.

Ja jestem za tym ze jak dawać to wszystkim a nie ograniczonej liczbie graczy.

14

Sunday, 24.11.2013, 00:25

Ole jak chcesz miec Swiateczny spokoj to idz na urlop, a nie probuj gre pod siebie ukladac. nagromadziles surki i teraz ludzisz sie, ze bedzie bob.
a jak bedzie bob, to chesz sobie spokojnie budowac, zeby nikt ci surki nie zabral :rotfl:
a miales skasowac konto...
Spiryt ja mam 40lvl bydynkow i wcale bym sie nie czul pokrzywdzony
gra by sie wyrownala, a tak to dalej bedziemy w lesie robiac sobie ekspedycje

15

Sunday, 24.11.2013, 12:05

bobik

niech będzie normalny bob bo i tak przy wyższym lvl potrzeba tyle surki ze przy szybkim budowaniu uda sie postawić 2 może 3 kopalnie na wyższy lvl na 37 lvl krzemu potrzeba 890 kilo uranu postawie 2 lvl i będzie po bobie

16

Sunday, 24.11.2013, 16:37

kokojambo chyba malo wiesz na ten temat :P

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

17

Sunday, 24.11.2013, 19:26

to tez można rozwiązać do 40 poziomu 20% i jedna minuta budowy a powyżej 40 poziomu normalny koszt ale tez 1 minuta budowy .

leszekrei

Nierejestrowany

18

Sunday, 24.11.2013, 21:05

Co to w ogóle za brednie. Mają wyższy poziom bo lepiej grają. Pieprzona urawniłowka. Wszyscy muszą mieć równo.
Sam dopiero zacząłem epokę i bez boba nigdy ich nie dogonię. Tak przynajmniej jest szansa, nazbieram surki i na pewno podgonię.

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

19

Monday, 25.11.2013, 09:10

Wolaj nie układam gry pod siebie. Jest w Dzieciach i mnie to swędzi osobiście. Ale masz rację niech takie gieroje jak ty powynoszą szurkę ludziom świeżo po awansie. Albo nie mającego realnego życia i latających po nocy po Świętujących normalnych ludziskach:) Potem twierdząc jakimi są kozakami.
No fakt to ja pod siebie daję propozycje. Niezłe jaja:P
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

20

Saturday, 07.12.2013, 11:28

Droga Administracjo , czy wy jesteście ślepi i głusi ??? Zaglądacie czasem na serwer Mezopotamia ??? Jestem graczem BCorg jedynego klanu walczącego przeciwko całemu serwerowi .Czy nie widzicie , że dysproporcja w rozwoju graczy przeciwnych stron jest już tak kolosalna , że gracze BCorg grają praktycznie na Stolicach i co najwyżej jednej chronionej ustrojem wiosce. Jak to się ma do Boba nad wprowadzeniem którego się zastanawiacie ??? Ano tak , że gracze wrogiej koalicji najbardziej krzyczą o wprowadzenie Boba , bo mając w grze po 6 wioch mają taki przyrost surowców , że dodatkowy rozwój przy pomocy Boba pozwoli im zwiększyć jeszcze bardziej dysproporcję pomiędzy graczami wrogich koalicji na niekorzyść tych graczy , którzy nie posiadają takich możliwości surowcowych . G5racze grający na Stolicach z jedną ewentualnie wiochą nie mają możliwości ani produkcyjnych , ani magazynowych pozwalającym w równym stopniu skorzystać . W związku już i tak dużą dysproporcją i nierównością w grze wielu dobrych graczy BC zrezygnowało z gry i teraz też wielu z nas zastanawia się , łącznie ze mną , czy po wprowadzeniu Boba Budowniczego z tej gry nie zrezygnować . Nikt bowiem nie lubi być chłopcem do bicia , a sami nie za wiele możemy osiągnąć atakami , bo cóż może zrobić nawet silna armia Stoliczna przeciwko 6-7 armiom wroga ustawionych w kumulacji , żeby chronić własnych zasobów surowcowych ??? Uważam , że kolejny wprowadzony Bob Budowniczy wykończy tą grę już do końca . Zamiast chorych poprawek w grze , które nic nie wnoszą otwórzcie Nowy SERWER z wszelkimi poprawkami wynikłymi z 5 - letnich doświadczeń w grze i niech tam wszyscy wykażą się logiką , taktyką i inwencją w grze , nie licząc na bonus w postaci BOBA . POZDRO . BORGHI

Podobne wątki