Nie jesteś zalogowany.

21

Friday, 25.07.2008, 00:15

ehh. moze by ktorys mod przeniosl ten temat do spamu ? :P

maniek nie mazgaj mi sie tu ;] serwy wychodza co pare miechow, rownie dobrze mozesz pograc na tym i zglebiac tajniki gry ;D w koncu serwa raczej nie zamkna tak jak na alfie zainwestowalem z 4 tyg po 4h dziennie siedzenia przed kompem i poszlo w piz*u XD, wiec ciesz sie ze mozesz pociskac za darmo i nawet z premium przez pierwsze trzy dni xD

DotA-owned

Początkujący

  • "DotA-owned" started this thread

Postów: 39

Skąd: Warszawa - Marki

  • Wyślij prywatną wiadomość

22

Friday, 25.07.2008, 00:48

spam to to nie jest bo chyba sobie gadamy jak ludzie i to o grze na temat ktorej zalozone jest to forum xD to moj temat i bede go pie**olil czy im sie to podoba czy nie xD
ile trwala alfa zanim wyszla beta ??
CYTAT(ProRocK @ Jun 16 2008, 00:25)
Prosimy wiec aby nie zgałaszali sie do nas "ProPlayersi" którzy potrafia grac... ale tacy umieja grac bo potrafić to może każdy
ale umieć to już niektórym chyba nie wychodzi...





Nie wiem co bierzesz, ale daj namiary na dilera! Inni tez chcieliby miec takie jazdy...

23

Friday, 25.07.2008, 00:52

To że jesteś autorem tematu nie znaczy że mozesz sobie łamać regulamin forum :)

Z tematu zrobiło sie spamowisko, zatem zamykam.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


24

Friday, 25.07.2008, 09:06

no to fajnie ;( bede teraz mial koszmary o ile wogole zasne ;( ja chce moj TE ;( :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: nowy serw :<<<<<<<<<<<<<<<<<<< daje im 2 tygodnie xD
A ja Tobie osta za poganianie administracji :D
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker