Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

DotA-owned

Początkujący

  • "DotA-owned" started this thread

Postów: 39

Skąd: Warszawa - Marki

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Wednesday, 23.07.2008, 14:10

propozycja = tytan epoki

proponuje nastepujaca rzecz:
gdyby tak na kazda epoke starozytnosc itd zrobic w koszarach tytana a mianowicie super jednostke ktora zalozmy ... taki przyklad:

mamy starozytnosc ok...
wchodzimy do koszar ok...
patrzymy na mozliwe jednostki ok...
patrzymy na ostatnia w kolejnosci i widzimy np w starozytnosci moglbybyc powiedzmy.. "cyklop"
czas rekrutacvji 3 godziny (ile tam chcecie) koszt tyle i tyle np.. 1000 krzemienia i 1000 kamienia
i np ich maksymalna mozliwa ilosc posiadania zalezalaby od poziomu wioski (to tylko przyklad) bo mozna byloby odrazu wprowadzic budynek specjalny do mozliwosci budowy tytanow i od niego tez moglby zalezec ile ich mozesz zbudowac...

rzecz jasna nowa epoka nowy tytan... jakies smoki hydry jakies inne mutanty
co wy na to ??
CYTAT(ProRocK @ Jun 16 2008, 00:25)
Prosimy wiec aby nie zgałaszali sie do nas "ProPlayersi" którzy potrafia grac... ale tacy umieja grac bo potrafić to może każdy
ale umieć to już niektórym chyba nie wychodzi...





Nie wiem co bierzesz, ale daj namiary na dilera! Inni tez chcieliby miec takie jazdy...

2

Wednesday, 23.07.2008, 14:16

Ale przeciez "tytan epoki" istnieje. Nazywa sie bohater, ich liczba zalezy od liczby wiosek, potrzebuja do wytrenowania osobnego budynku, z kazda epoka moga osiagnac wyzsze levele i zmienia sie wtedy ich "nazwa".

IMHO niepotrzebne. Jeszcze w dodatku niezaleznosc od produkcji prowadzi prowadzi do zwiekszenia liczby wojsk, duza sila tej jednostki zmniejszyla by wartosc pojedynczych.

3

Wednesday, 23.07.2008, 14:21

Dodam coś od siebie ok...
Jak dla mnie głupi pomysł ok...
kotul dobrze ują to co o tym myslałem ok...

To tyle ok...

EDIT:To nie jest ogame i nie chce żeby z tej gry ogame sie zrobiło
Czasem człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty,
ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się,
że ta studnia jednak nie ma dna. - Stephen King

DotA-owned

Początkujący

  • "DotA-owned" started this thread

Postów: 39

Skąd: Warszawa - Marki

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Wednesday, 23.07.2008, 14:21

no ale bohater by prowadzil takie cus... bohater to bohater a bardzo silna jednostka to tytan cos takiego jak gwiazda smierci w ogame .. ^^
CYTAT(ProRocK @ Jun 16 2008, 00:25)
Prosimy wiec aby nie zgałaszali sie do nas "ProPlayersi" którzy potrafia grac... ale tacy umieja grac bo potrafić to może każdy
ale umieć to już niektórym chyba nie wychodzi...





Nie wiem co bierzesz, ale daj namiary na dilera! Inni tez chcieliby miec takie jazdy...

Gilean85

Intermediate

Postów: 209

Skąd: Częstochowa

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Wednesday, 23.07.2008, 14:41

Jak 1 raz przeczytałem to byłem na nie ale przemyślałem sprawę i taka jednostka mogła by być ciekawa :)
Dawała by nowe możliwości strategiczne ale ja bym ją uzależnił od rasy bohatera :)
Pomysł warty rozważenia przez administrację :)
A żeby gra się rozwijałą są potrzebne takie pomysły a może się uda wprowadzić.
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

DotA-owned

Początkujący

  • "DotA-owned" started this thread

Postów: 39

Skąd: Warszawa - Marki

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Wednesday, 23.07.2008, 14:47

Jak 1 raz przeczytałem to byłem na nie ale przemyślałem sprawę i taka jednostka mogła by być ciekawa :)
Dawała by nowe możliwości strategiczne ale ja bym ją uzależnił od rasy bohatera :)
Pomysł warty rozważenia przez administrację :)
A żeby gra się rozwijałą są potrzebne takie pomysły a może się uda wprowadzić.
no wreszcie ktos kto mnie poparl...
uwazam ze naprawde byloby ciekawie i licze na pozytywne rozpatrzenie mojej propozycji
CYTAT(ProRocK @ Jun 16 2008, 00:25)
Prosimy wiec aby nie zgałaszali sie do nas "ProPlayersi" którzy potrafia grac... ale tacy umieja grac bo potrafić to może każdy
ale umieć to już niektórym chyba nie wychodzi...





Nie wiem co bierzesz, ale daj namiary na dilera! Inni tez chcieliby miec takie jazdy...

DotA-owned

Początkujący

  • "DotA-owned" started this thread

Postów: 39

Skąd: Warszawa - Marki

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Wednesday, 23.07.2008, 14:50

EDIT:To nie jest ogame i nie chce żeby z tej gry ogame sie zrobiło
no tak bo ty nie chcesz to odrazu wszyscy ludzie ktorzy grywaja w TE tez nie chca.
jesli chodzi o moja uwage co do twojej wypowiedzi uwazam ze wystarczyloby to slowo "NIE" i argumenty dlaczego

a to ze ty nie chcesz/nie lubisz/warczysz na ogame to twoja sprawa
CYTAT(ProRocK @ Jun 16 2008, 00:25)
Prosimy wiec aby nie zgałaszali sie do nas "ProPlayersi" którzy potrafia grac... ale tacy umieja grac bo potrafić to może każdy
ale umieć to już niektórym chyba nie wychodzi...





Nie wiem co bierzesz, ale daj namiary na dilera! Inni tez chcieliby miec takie jazdy...

DotA-owned

Początkujący

  • "DotA-owned" started this thread

Postów: 39

Skąd: Warszawa - Marki

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Wednesday, 23.07.2008, 14:55

IMHO niepotrzebne. Jeszcze w dodatku niezaleznosc od produkcji prowadzi prowadzi do zwiekszenia liczby wojsk, duza sila tej jednostki zmniejszyla by wartosc pojedynczych.
ale kto powiedzial ze zwiekszenia ilosci wojsk ? taki tytan bylby... moze 3 gora przeciez gdyby takie cos nawet weszlo to mysle ze budynek do tytanow na nastepny poziom bylby na tyle drogi ze armia by duzo nie wzrosła, a wogole to zwiekszenie liczby wojsk to chyba jest to o co chodzi czyli urozmaicenie gry... strategi... itd
CYTAT(ProRocK @ Jun 16 2008, 00:25)
Prosimy wiec aby nie zgałaszali sie do nas "ProPlayersi" którzy potrafia grac... ale tacy umieja grac bo potrafić to może każdy
ale umieć to już niektórym chyba nie wychodzi...





Nie wiem co bierzesz, ale daj namiary na dilera! Inni tez chcieliby miec takie jazdy...

10

Wednesday, 23.07.2008, 16:02





EDIT:To nie jest ogame i nie chce żeby z tej gry ogame sie zrobiło
no tak bo ty nie chcesz to odrazu wszyscy ludzie ktorzy grywaja w TE tez nie chca.
jesli chodzi o moja uwage co do twojej wypowiedzi uwazam ze wystarczyloby to slowo "NIE" i argumenty dlaczego

a to ze ty nie chcesz/nie lubisz/warczysz na ogame to twoja sprawa


Po pierwsze opcja edytuj nie boli. Po drugie graj dalej w ogame nic do tej gry nie mam swego czasu też grałem, ale nie chce, zeby TE które jest ciekawsze zrobiło się gra ogamopodobną im więcej kasy i czasu przy grze tym jesteś lepszy. Pomysł mi się nie podoba i tyle.

EDIT:Mój wierny sługo jak nie masz nic mądrego do napisania nie pisz
Czasem człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty,
ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się,
że ta studnia jednak nie ma dna. - Stephen King

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Dario123" (23.07.2008, 16:18)


DotA-owned

Początkujący

  • "DotA-owned" started this thread

Postów: 39

Skąd: Warszawa - Marki

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Wednesday, 23.07.2008, 16:17





EDIT:To nie jest ogame i nie chce żeby z tej gry ogame sie zrobiło
no tak bo ty nie chcesz to odrazu wszyscy ludzie ktorzy grywaja w TE tez nie chca.
jesli chodzi o moja uwage co do twojej wypowiedzi uwazam ze wystarczyloby to slowo "NIE" i argumenty dlaczego

a to ze ty nie chcesz/nie lubisz/warczysz na ogame to twoja sprawa
Po pierwsze opcja edytuj nie boli. Po drugie graj dalej w ogame nic do tej gry nie mam swego czasu też grałem, ale nie chce, zeby TE które jest ciekawsze zrobiło się gra ogamopodobną im więcej kasy i czasu przy grze tym jesteś lepszy. Pomysł mi się nie podoba i tyle.
dobrze mistrzu juz nie bede :<
CYTAT(ProRocK @ Jun 16 2008, 00:25)
Prosimy wiec aby nie zgałaszali sie do nas "ProPlayersi" którzy potrafia grac... ale tacy umieja grac bo potrafić to może każdy
ale umieć to już niektórym chyba nie wychodzi...





Nie wiem co bierzesz, ale daj namiary na dilera! Inni tez chcieliby miec takie jazdy...

12

Wednesday, 23.07.2008, 23:58

DotA-owned , ostrzezenie za multipost...i to potrójny.

Gorąca prośba - przeczytaj regulamin forum, naucz sie z niego korzystac, i pisz normalną czcionką. To znacznie ułatwi wszystkim życie :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


DotA-owned

Początkujący

  • "DotA-owned" started this thread

Postów: 39

Skąd: Warszawa - Marki

  • Wyślij prywatną wiadomość

13

Thursday, 24.07.2008, 00:26

DotA-owned , ostrzezenie za multipost...i to potrójny.

Gorąca prośba - przeczytaj regulamin forum, naucz sie z niego korzystac, i pisz normalną czcionką. To znacznie ułatwi wszystkim życie :)
dobrze wlasnie zabieram sie za lekturke regulaminku a czcionka pisze normalna pogrubiona byla tylko sygnaturka ;(
CYTAT(ProRocK @ Jun 16 2008, 00:25)
Prosimy wiec aby nie zgałaszali sie do nas "ProPlayersi" którzy potrafia grac... ale tacy umieja grac bo potrafić to może każdy
ale umieć to już niektórym chyba nie wychodzi...





Nie wiem co bierzesz, ale daj namiary na dilera! Inni tez chcieliby miec takie jazdy...

14

Thursday, 24.07.2008, 09:23

Masz takie jednostki, i to zazwyczaj 3 na epokę.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Gilean85

Intermediate

Postów: 209

Skąd: Częstochowa

  • Wyślij prywatną wiadomość

15

Thursday, 24.07.2008, 09:26

Masz takie jednostki, i to zazwyczaj 3 na epokę.

w kamieniu się zgodzę że są 3 ale w staro jest 1 procarki :) no i legio na expy i to all jednostek które ma sens robienie w staro no i jescze hoplici ale i tak nie dadzą rady zmasowanej fali procków mieliśmy tego smak na alfie :)
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

DotA-owned

Początkujący

  • "DotA-owned" started this thread

Postów: 39

Skąd: Warszawa - Marki

  • Wyślij prywatną wiadomość

16

Thursday, 24.07.2008, 11:23

no ale mi nie chodzi o jakies jednostki ktore masowo sa super... tylko jakas nadprzyrodzona jednsotka ktora w pojedynke jest super ~~
CYTAT(ProRocK @ Jun 16 2008, 00:25)
Prosimy wiec aby nie zgałaszali sie do nas "ProPlayersi" którzy potrafia grac... ale tacy umieja grac bo potrafić to może każdy
ale umieć to już niektórym chyba nie wychodzi...





Nie wiem co bierzesz, ale daj namiary na dilera! Inni tez chcieliby miec takie jazdy...

17

Thursday, 24.07.2008, 13:00

nie bardzo jest sens, aministracja i tak nie wprowadzi takich pomyslow chyba ze wyjdzie z 10 serwerow i bedzie potrzebny powiew swiezosci xD

DotA-owned

Początkujący

  • "DotA-owned" started this thread

Postów: 39

Skąd: Warszawa - Marki

  • Wyślij prywatną wiadomość

18

Thursday, 24.07.2008, 18:08

;( ja sie rozplacze jak wyjdzie jakikolwiek nowy swiat !! nie doczekam sie ;(
CYTAT(ProRocK @ Jun 16 2008, 00:25)
Prosimy wiec aby nie zgałaszali sie do nas "ProPlayersi" którzy potrafia grac... ale tacy umieja grac bo potrafić to może każdy
ale umieć to już niektórym chyba nie wychodzi...





Nie wiem co bierzesz, ale daj namiary na dilera! Inni tez chcieliby miec takie jazdy...

19

Thursday, 24.07.2008, 23:29

cierpliwosci man bedzie dobrze na pewno beda nowe serwery [chyba ze gra okaze sie nie przynosic profitow... i BW team pozostanie przy BW ale uchowaj nas bozia ot takich farmazonow]

DotA-owned

Początkujący

  • "DotA-owned" started this thread

Postów: 39

Skąd: Warszawa - Marki

  • Wyślij prywatną wiadomość

20

Friday, 25.07.2008, 00:02

no to fajnie ;( bede teraz mial koszmary o ile wogole zasne ;( ja chce moj TE ;( :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: nowy serw :<<<<<<<<<<<<<<<<<<< daje im 2 tygodnie xD
CYTAT(ProRocK @ Jun 16 2008, 00:25)
Prosimy wiec aby nie zgałaszali sie do nas "ProPlayersi" którzy potrafia grac... ale tacy umieja grac bo potrafić to może każdy
ale umieć to już niektórym chyba nie wychodzi...





Nie wiem co bierzesz, ale daj namiary na dilera! Inni tez chcieliby miec takie jazdy...

Podobne wątki