Nie jesteś zalogowany.

Konrad_PL

Nierejestrowany

1

Thursday, 24.07.2008, 05:38

Usługi PREMIUM

zdało by się kilka bo w BW też jest a tak to każdy by sobie pewnie kupił i grał z nim.
rozważcie to...

2

Thursday, 24.07.2008, 06:52

Heh...i znów porównanie do BW :)
Jestem na nie! Kolejne utrudnienie dla graczy bez premium. Zróbcie jak w BiteFitght i będzie dobrze...kto więcej wybuli ten jest "pro"

EDIT: Tak poza tym radzę zajrzeć w TE Roadmap - czyli nadchodzące nowości w czaswojny.pl ! :) Usługi premium będą, tylko w zmienionym wydaniu (i bardzo dobrze)
Skończyłem zabawę w Time Edge
Zamknij oczy, jestem tu
Czujesz jak oddycham
Ciało przy ciele, dłonie splecione
Nasza intymność to cisza
Jestes przy mnie i ja przy Tobie
Tak jest mi dobrze, tak sie unosze
Płone przy Tobie, spalam sie w Tobie...
jak ogien w kominku dogasam....

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "Zoltan" (24.07.2008, 07:43)


viceroy

Intermediate

Postów: 243

Skąd: Gdzieś z jakiegoś pola kapusty.

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Monday, 04.08.2008, 17:40

NO CÓŻ, płaćmy premium ale za konkrety. narazie nie widzę nic co by mnie do tego zachęciło.
Konrad zaproponuj najpierw bonusy za premium w postaci rozwiniętej fabuły gry a potem pomyslimy.
...podstawową zasadą higieny jest to, że jak się wchodzi to się puka...

sejan - człowiek, który nie urodził się w Krakowie.

4

Monday, 04.08.2008, 21:00

jak dla mnie skrocenie czasu wyprawy do lokacji specjalnej dla osob ktore wykupily premium to na poczatek bardzo dobre posuniecie :thumbsup:

5

Monday, 04.08.2008, 21:36

a ja myślę że darmowy symulator dużo by dał dla osób z premium :)

viceroy

Intermediate

Postów: 243

Skąd: Gdzieś z jakiegoś pola kapusty.

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Monday, 11.08.2008, 19:41

sorki że odgrzewam temat ale mam propozycję:
wprowadzenie poprzez usługi premium możliwości wykupienia:

1. skrócenie czasu dojścia i powrotu z lokacji 50% - koszt 10 dni premium przez 30 dni
2. skrócenie czasu ataku na wrogą wioskę 50% - koszt 10 dni premium przez 30 dni
3. skrócenie czasu budowania kopalni i budynków w wiosce 50% - koszt 10 dni premium
4. podwojenie liczby wypraw na lokację z 12 na 24 - dodatkowa opłata premium -
...podstawową zasadą higieny jest to, że jak się wchodzi to się puka...

sejan - człowiek, który nie urodził się w Krakowie.

Romanos

Początkujący

Postów: 49

Skąd: OPOLSKIE

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Monday, 11.08.2008, 19:48

sorki że odgrzewam temat ale mam propozycję:
wprowadzenie poprzez usługi premium możliwości wykupienia:

1. skrócenie czasu dojścia i powrotu z lokacji 50% - koszt 10 dni premium przez 30 dni
2. skrócenie czasu ataku na wrogą wioskę 50% - koszt 10 dni premium przez 30 dni
3. skrócenie czasu budowania kopalni i budynków w wiosce 50% - koszt 10 dni premium
4. podwojenie liczby wypraw na lokację z 12 na 24 - dodatkowa opłata premium -
1. juz jest 15 min w jedna strone obojetnie od odleglosci, no jezeli masz krocej to Cie nie dotyczy
2. tak juz nie sa krotkie czasy, niekiedy bys nie zdazyl zajrzec jak bys obrywal od kolesia co by szedl do Ciebie 4 min
3.kopalnie krotko budyjesz, tylko oltarze na wysokich pozimach trwaja dlugo, ale w tym czasie zbieram surke na nastepny poziom
4. niewiem ile czasu bym musial siedziec przy kompie zeby te 24 wykonac. 12h przy kompie przy tym czasie co teraz to za duzo, a po drugie za duza przewaga co do ludzi bez premium
GRAM DLA ZABAWY ALE TAK ZEBY NIE BYC FARMA
NARAZIE TOP 20 JEST
:)

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Romanos" (11.08.2008, 19:59)


8

Monday, 11.08.2008, 21:13

generalnie fajna by była opcja zmiany imienia bohatera - pierwsza zmiana imienia - gratis, dla zachęty, a nastepne po 10 dni premium ( na przykłąd)

Co do ". podwojenie liczby wypraw na lokację z 12 na 24 - dodatkowa opłata premium " - a kto powiedział, że ta gra jest za darmo - o to chodzi w premium, kto sie wykosztuje to ma lepiej :P

Romanos

Początkujący

Postów: 49

Skąd: OPOLSKIE

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Monday, 11.08.2008, 21:26

ta tylko ile czasu chcesz spedzac przy kompie przy 24 wyprawkach i czasie 0,5h na 1 wyprawke, no niewiem czy 12 h dziennie chcesz siedziec no chyba, ze zycia prywatnego nie masz tylko komp i gierki!!

a dla mnie mozesz placic ile chcesz, to wolny kraj wiec kazdy robi co chce.
GRAM DLA ZABAWY ALE TAK ZEBY NIE BYC FARMA
NARAZIE TOP 20 JEST
:)

10

Tuesday, 12.08.2008, 01:50

a co powiecie na to żeby w usługach premium było kosztem paru dni(np.10) możliwość cofnięcia statystyki jak i umiejętności bohatera? Przypuśćmy że ktoś na początku chciał aby jego bohater zasiadał w odwodach i wspierał armie leczeniem. Ogólnie wrzucił troche punktów tam gdzie na poczatku wydawało mu sie to potrzebne a po jakimś czasie kierunek rozwoju zaczynał zbaczać z uprzednio obranej drogi.

11

Tuesday, 12.08.2008, 13:38

Jak dla mnie zbyt duże ułatwienie - od tego możesz mieć paru hero, by każdego w innej dziedzinie sobie szkolić.

Z taką opcją można by rozdawać staty dowolnie i bez żadnego większego planu. A nie o to przecież chodzi ;)

Ewentualnie jeśli miało by być wprowadzone, to na pewno powinna to być droga inwestycja, 30 dni minimum :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


12

Wednesday, 17.09.2008, 16:02

M oże by wprowadzić możliwość zmiany typu bohatera np z człowieka na anioła kosztem 10 dni premium...

ptz

Trainee

Postów: 91

Skąd: Białystok

  • Wyślij prywatną wiadomość

13

Wednesday, 17.09.2008, 19:41

Diablo111: Tak, ale ograniczona ilość symulacji dziennie. Inaczej byłby nadużywany przez znajomych, klany itp.
Viceroy: Nie. Może jeszcze podwójna ilość godzin w dobie za 20 dni premium?
Geretic: Tak.
Dantrag: Nie. Trza planować rozwój herosa. Zresztą, decyzje które podjęło się przy jego rozwoju na początku gry można nie mają więszego znaczenia w dalszej fazie, kiedy koksasz już te 1.2k+ expa dziennie.
Dkziom: Nie. Głupia sprawa np na oblega zmienić swojego aniołka na człowieka, a potem znowu na aniołka żeby bez strat specjale zjadał.

14

Wednesday, 17.09.2008, 20:36

Też byłbym za możliwością zmiany początkowego bohatera.
Nie da się niczego zyskać nieuczciwością. Wynika to z pewnego prawa równowagi. Zaciągamy wysoko oprocentowany kredyt jedynie, który przyjdzie nam spłacać cierpieniem. Nie dziw się więc gdy masz pecha lub gdy nie układa ci się w życiu, bo spłacasz tylko swoje długi.