Nie jesteś zalogowany.

1

Thursday, 24.07.2008, 13:00

wzielem atak na wioske i wyszlem z kompa potem weszlem patrze jest raport teraz chce armie wyslac gdzie indziej a pisze ze armia napada na ta wioske

jak w temacie

2

Thursday, 24.07.2008, 13:11



Poza tym - Armia potrzebuje tyle samo czasu na dojście do atakowanej wioski co na powrót z takowej ;)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


3

Thursday, 24.07.2008, 13:41

kurde ona powrocila i napadla jeszcze raz o 13 00 weszlem na kompa raport z ataku byl o 11 50 cos i zrabowalem surowce i jak znow weszlem na kompa i na time edge to mi pisze ze atakuje wioske tak jakby bez pozwolenia atakowala jeszcze raz ale juz jest dobrze

4

Thursday, 24.07.2008, 14:51

A polonistow krew zalewa ;D... to musisz miec niezlego kompa skoro na niego wchodzisz xP, a tak wogole nie wiem jak inni ale ja zrozumialem Ciebie polowicznie xD

5

Thursday, 24.07.2008, 15:16

Wydaje mi się, że rozwiązanie twojego zawiłego problemu może się znajdować w tym temacie:
[nie bug] ATAKI
aczkolwiek mogę się mylić, bo nie jestem pewien czy dobrze zrozumiałem :rotfl:
Cytat wszechczasów: :thumbsup:
taak... wysoki sądzie, on wszedł do kuchni, potknął się i upadł na nóż...

i tak 28 razy!

Nie wchodź tu! :rotfl: :
http://www.cwaniak.rembertow.net/

6

Thursday, 24.07.2008, 18:17

ale juz jest dobrze

Na tej podstawie (zrozumiałej dla każdego) zamykam temat :P
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0