Nie jesteś zalogowany.

Romanos

Początkujący

  • "Romanos" started this thread

Postów: 49

Skąd: OPOLSKIE

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Thursday, 24.07.2008, 14:30

[propozycja]przemieszczanie jednostek w armii

Proponowalbym zeby jednostki mozna bylo przemieszczac z jednej armii danego miasta miedzy soba rowniez w garnizonie innym niz w rodowitym garnizonie tej armii. Niekiedy armie mam w drugim miescie ale nie moge ich polaczyc bo sa nie w swoim rodzinnym miescie, jezeli bylo by to mozliwe za oszczedziloby to czas podrozy do swojego rodzinnego miasta.
GRAM DLA ZABAWY ALE TAK ZEBY NIE BYC FARMA
NARAZIE TOP 20 JEST
:)

2

Thursday, 24.07.2008, 14:48

temat juz taki byl i nie bedzie takowego udogodnienia :|

Gilean85

Intermediate

Postów: 209

Skąd: Częstochowa

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Thursday, 24.07.2008, 15:20

RE: [propozycja]przemieszczanie jednostek w armii

Proponowalbym zeby jednostki mozna bylo przemieszczac z jednej armii danego miasta miedzy soba rowniez w garnizonie innym niz w rodowitym garnizonie tej armii. Niekiedy armie mam w drugim miescie ale nie moge ich polaczyc bo sa nie w swoim rodzinnym miescie, jezeli bylo by to mozliwe za oszczedziloby to czas podrozy do swojego rodzinnego miasta.

Jest coś takiego jak opcja szukaj i tam najpierw kieruj swoje kroki dopiero później zakłądaj temat o czymś co już było poruszane nie 1 i nie 2 razy więc tak ciężko znaleść nie będzie
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

DotA-owned

Początkujący

Postów: 39

Skąd: Warszawa - Marki

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Thursday, 24.07.2008, 16:52

Jest coś takiego jak opcja szukaj i tam najpierw kieruj swoje kroki dopiero później zakłądaj temat o czymś co już było poruszane nie 1 i nie 2 razy więc tak ciężko znaleść nie będzie
jak dla mnie to gilean jest bardziej adminowaty niz admin xD
CYTAT(ProRocK @ Jun 16 2008, 00:25)
Prosimy wiec aby nie zgałaszali sie do nas "ProPlayersi" którzy potrafia grac... ale tacy umieja grac bo potrafić to może każdy
ale umieć to już niektórym chyba nie wychodzi...





Nie wiem co bierzesz, ale daj namiary na dilera! Inni tez chcieliby miec takie jazdy...

5

Thursday, 24.07.2008, 17:07

Jest coś takiego jak opcja szukaj i tam najpierw kieruj swoje kroki dopiero później zakłądaj temat o czymś co już było poruszane nie 1 i nie 2 razy więc tak ciężko znaleść nie będzie
jak dla mnie to gilean jest bardziej adminowaty niz admin xD


Admin nie zajmuje się forum!! Do niego należy gra, od forum są moderatorzy. A co pomysłu to ja jestem nawet za...ale tak jak wspomniał pan "akuma" to już było.
Skończyłem zabawę w Time Edge
Zamknij oczy, jestem tu
Czujesz jak oddycham
Ciało przy ciele, dłonie splecione
Nasza intymność to cisza
Jestes przy mnie i ja przy Tobie
Tak jest mi dobrze, tak sie unosze
Płone przy Tobie, spalam sie w Tobie...
jak ogien w kominku dogasam....

6

Thursday, 24.07.2008, 18:21

Osobiście lubię jak mi pomagacie - pzostaje mi tylko zamknąć temat, co też czynię :D
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0