Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Friday, 25.07.2008, 09:34

Wada

Witajcie.
Chciałbym się podzielnic moim spostrzeżeniem.Moim zdaniem gra ma jedna wielka wadę( pewnie, nie dla rannych ptaszkow) a mianowicie taka ze kto pierwszy ten lepszy.Czyli kto zacznie wczesnie rano grac ma wieksza szanse na porzadne lupy z farm.
Ja zaczynam gre o 9 z minutami i juz jest pozamiatane.Wszystkie farmy dookola sa oproznione.Nie bylo to jeszcze tak odczuwalne na poczatku gry gdy kazdy mial po jednej armi teraz gdy niektorzy maja po kilka do dyspozycji sytuacja jest inna.O godz. 9-10 rano mozna liczyc juz tylko na resztki.W tym temacie raczej nic sie nie da zmienic to wynika z systemu gry ale moze zmienilo by cos ograniczenie ataku na kazda wioske do 1 dziennie(teraz sa dwa).Ten kto zrobil to rono juz nie mogl by atakowac ponownie tej samej wioski popoludniu.Moze wyrownalo by to troszeczke gre i Ci ktorzy nie spedzaja zbyt wiele czasu na grze i Ci ktorzy graja popoludniu mieli by wieksza szanse zrabowac wiecej surowcow.
Co o tym myslicie?

2

Friday, 25.07.2008, 09:57

DLA MNIE DOBRZE JEST JAK JEST !!!!!
Trudno jak zalezy ci na wiekszych łupach musisz wstać wcześniej :)
Ja tez nie zawsze wstaje wczesniej i trudno taka to gra kto rano wstaje wiecej dostaje ;)

POZATYM JEST 10:15 I PROSZĘ
Armia atakująca należała do gracza stemper, a wioską broniącą była wioska XXX


Atakowana wioska straciła 3781 061
Zyskane surowce 3781 061

TAKZE TYLKO WYTRWAŁOŚCI W SZUKANIU !!!!!!!!!1
Sygnatura usunięta przez Administrację.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "STEMPER" (25.07.2008, 10:15)


3

Friday, 25.07.2008, 10:48

Gratki za lup.
Widocznie ja nie potrafie szukac albo mam mniej szczescia niz Ty.
Wydaje mi sie tez ze zalezy to duzo od miejsca w ktorm ma sie swoja wioche.Tam gdzie jest duze ze tak powiem stezenie aktywnych graczy na "metrze kwadratowym" to naprawde ciezko jest o taki lup.
Co do wstawania z rana,nie bede zrywal sie o 5-6 rano by napasc na
pare wiosek.Mam prawie 40 na karku i sporo siwych wlosow na glowie ;) .Nie mam zamiaru zabierac sobie kilku godzin zbawiennego snu by popykac w giere, nie te czasy ;(
niestety.
Zostaje wiec zbieranie resztek i ciche liczenie na to ze ktoregos dnia ktos kto ma wioche obok, zaspi ;))
Chcialem zwrocic uwage tylko ze taka sytuacja moze zniechecac do dalszej gry...

4

Friday, 25.07.2008, 10:53

HEHE JA MAM 33 LATA MASZ RACJE Z TYM POŁOŻENIEM ALE MNIE WYDAJE SIE TEZ ZE TO TROCHE ZALEZY OD SZCZESCIA A TO MNIE DZIS NIE OPUSZCZA ;]

TO SWIEŻUTKIE Z 10:50
Atakowana wioska straciła 3081 398
Zyskane surowce 3081 398
Sygnatura usunięta przez Administrację.

Romanos

Początkujący

Postów: 49

Skąd: OPOLSKIE

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Friday, 25.07.2008, 12:29

no wiem czy ta gra ma wade w tym ze sa 2 ataki na wioske, pograj w inne gry tego typu to tam niema ograniczenia w atakach wiec te 2 ataki to i tak udogodnienie, bo tak to by czyscili farmy nie ziemsko, a ja mam upatrzone pare wiosek i dziennie tam zagladm i zawsze cos jest trzeba tylko poszukac, a ciezko znalesc cos poblsku teraz to trzeba bynajmniej te 30 min w jedena strone poswiecic zeby cos zebrac, wiec wytrwalosci w graniu
GRAM DLA ZABAWY ALE TAK ZEBY NIE BYC FARMA
NARAZIE TOP 20 JEST
:)

6

Friday, 25.07.2008, 18:14

lepiej zeby zostalo tak jak jest bo jak zwieksza ataki na 1 gracza wciagu doby to bedzie latwiej a jak zmniejsza to trudniej

7

Friday, 25.07.2008, 20:16

Dziwne zgłoszenie z tą wadą. W każdej grze on line tak jest, że wcześniej rano gra się lepiej. To normalne i zgodne z samym życiem według zasady "kto rano wstaje temu Pan Bóg daje".
Nie da się niczego zyskać nieuczciwością. Wynika to z pewnego prawa równowagi. Zaciągamy wysoko oprocentowany kredyt jedynie, który przyjdzie nam spłacać cierpieniem. Nie dziw się więc gdy masz pecha lub gdy nie układa ci się w życiu, bo spłacasz tylko swoje długi.

Romanos

Początkujący

Postów: 49

Skąd: OPOLSKIE

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Friday, 25.07.2008, 20:49

jedni siedza po nocach inni wczesnie rano, jak chcesz cos zyskac to musisz sie trochu poswiecic, a z jednym atakiem to nie zawsze wykonczysz armie przeciwnika wiec te 2 ataki to juz jest dobrze, mi to nie przeszkadza ja niekiedy tez zaspie to wtedy szukam dalej farm i teraz itak juz chodze po 40 min do farm bo w poblizu niema nic
GRAM DLA ZABAWY ALE TAK ZEBY NIE BYC FARMA
NARAZIE TOP 20 JEST
:)

cerberis

Intermediate

Postów: 206

Skąd: z innego swiata

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Saturday, 26.07.2008, 09:45

hehe widze, ze ludzie grajacy dla samej zabawy nierozumieja, iz trzeba przepuscic przodem maniakow wstajacych wczesnie rano lub ludzi, ktorzy chodza do pracy po bozemu na te 7 rano i moga przed wyjsciem kilka lupiezczych wypraw wyslac :D tym grajacym rekreacyjnie doradzam cierpliwosc, ludki przepchna sie do 2 ery i bedzie mozna swobodnie wybierac w farmach, az do przesytu, dobudowac oltarz na 20lv i na luzie przejsc epoke wyzej :)
UWAGA UWAGA.
BUGUSING NIEJEST KARALNY. MOZNA DOWOLNIE WYKOZYSTYWAC BLEDY W GRZE I NIEZOSTAC UKARANYM!!!!

JEZELI WYKRYJESZ JAKIS BUG DAJACY TOBIE PRZEWAGE NAD INNYMI GRACZAMI W GRZE NIEZGLASZAJ TEGO NIKOMU.
PODZIEL SIE RADOSNA NOWINA Z KOLEGAMI I CZERPCIE KOZYSCI Z TEGO TYTULU.
NAWET JAK WYJDZIE NA JAW, ZE KOZYSTACIE Z BUGA, TO NIC WAM NIEZROBIA!!!!!
BEDZIECIE BEZKARNI!!!!

10

Saturday, 26.07.2008, 11:00

To prawda, że z samego rana farmy są pełne surki, ale w bardziej ludzkich godzinach też można sporo znaleźć to jest mój łup z przed chwili:
Zyskane surowce 8881 161

a tyle wynoszę w okolicach 17-19:
Zyskane surowce 118295
Nie jest tego aż tak dużo jak rano, ale są wioski z których w tych godzinach przynoszę po 800 surowców. Wszystko zależy od rozeznania w terenie i aktywności sąsiadów.
A co do przechodzenia do następnej epoki, to nie liczył bym na zmniejszenie aktywności graczy, którzy się tam znajdą. W końcu atakując kamień, starożytni zyskuj a drewno, a to jak wiadomo potrzebne jest do produkcji procków.

11

Saturday, 26.07.2008, 11:45

No cóż widocznie muszę się uzbroić w cierpliwość i liczyć na szczęście...Zycze wszystkim dobrych łupów i ciekawych dropów. :thumbup:

12

Saturday, 26.07.2008, 19:33

Tymże jakże optymistycznym akcentem zamykam :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


Podobne wątki