Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Saturday, 26.07.2008, 19:00

kilka pytań do oblężenia...

Witam

Mam kilka pytań dotyczących oblężenia na które nie mogłem znaleźć odpowiedzi w tutku.
1) Sytuacja: Do oblężenia zostało załóżmy 18 h. Czy w tym czasie armia oblegającego może być dostępna w stolicy (miejsce skąd zaczęło się oblężenie) i czy może wykonywać akcje? Czy po prostu to wygląda w taki sposób, że wysyła się armia ona idzie 18 h plus dojście i w tym czasie po prostu jest nieaktywna? Może lepiej brzmi, kiedy ostatecznie wybiera się armię do walki podczas oblężenia?
2) Czy jeśli osoba oblegana nie ma namiotu w wiosce obleganej ale ma w stolicy, to czy może atakować oblegającego?
3) Czy inna osoba z klanu mająca namioty w swojej stolicy czy wsi może atakować oblegającego, pomagając klanowiczowi, jeśli oblegany towarzysz nie ma namiotu w obleganej wsi?

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Saturday, 26.07.2008, 20:13

1) Sytuacja: Do oblężenia zostało załóżmy 18 h. Czy w tym czasie armia oblegającego może być dostępna w stolicy (miejsce skąd zaczęło się oblężenie) i czy może wykonywać akcje? Czy po prostu to wygląda w taki sposób, że wysyła się armia ona idzie 18 h plus dojście i w tym czasie po prostu jest nieaktywna? Może lepiej brzmi, kiedy ostatecznie wybiera się armię do walki podczas oblężenia?
Armia, która zaczęła oblężenie jest zablokowana do samego końca, po prostu idzie do oblężenia i oblega wioskę,
2) Czy jeśli osoba oblegana nie ma namiotu w wiosce obleganej ale ma w stolicy, to czy może atakować oblegającego?
nie możesz atakować z wioski, która jest oblegana, z wioski z której wychodzi atak na oblegających musi tez być namiot zmysłów

3) Czy inna osoba z klanu mająca namioty w swojej stolicy czy wsi może atakować oblegającego, pomagając klanowiczowi, jeśli oblegany towarzysz nie ma namiotu w obleganej wsi?
żeby atakować oblegających wioskę, w niej musi być namiot zmysłów, poziom namiotu to ilość ataków,
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

Gilean85

Intermediate

Postów: 209

Skąd: Częstochowa

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Sunday, 27.07.2008, 11:08

dokładnie tak jak napisał lacroix czyli ktoś oblega ci wioskę a ty w niej nie posiadasz namiotu to nikt ci nie będzie mógł pomóc nawet jak będą oni mieli namiot na x poziomie :)
dlatego opłaca się budować w 2 wiosce namiot a w stolicy dopiero jak ktoś ci oblega 2 wiochę
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

4

Sunday, 27.07.2008, 18:25

Mi sie zdaje ze namiot w stolicy, w czasie kiedy ktos juz oblega Twoja druga wioske nic nie da, przyda sie dopiero przy probie odbicia wioski, kiedy oblezenie bedzie zalozone ze stolicy.

Edit. jak dla mnie namiot ze stolicy nie da mozliwosci atakowania armii oblegajacej nasza DRUGA wioske, daje to tylko namiot wybudowany w obleganej wiosce, a nie w stolicy.

edit2. a nie mowilem :P :rotfl:

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "LordViktor" (28.07.2008, 22:26)


Gilean85

Intermediate

Postów: 209

Skąd: Częstochowa

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Sunday, 27.07.2008, 22:08

jakto nic nie da da możliwość zaatakowania armii przeciwnika :) nawet jak trwa obleg

sushi masz rację nie jest potrzebny :) mi się cosik pokićkało :)
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Gilean85" (28.07.2008, 12:32)


6

Monday, 28.07.2008, 09:06

Przy obronie przed oblegiem namiot w stolicy jest niepotrzebny.

TYLKO namiot w obleganej wiosce ma znaczenie.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

7

Tuesday, 29.07.2008, 07:41

To jeszcze jedno pytanie. Właśnie przeprowadzam oblega i nie widzę dołączonej osoby z klanu która mnie wspomaga, a wiem że się dołączyła. W sumie wolałbym widzieć ile armii ze mną robi tego oblega... Chyba, że źle gdzieś sprawdzam ale obleciałem wszystko co dało radę :) I widzę tylko moją armię...

8

Saturday, 02.08.2008, 08:00

Mam ten sam problem :(, a tu nikt nie wie widocznie :)

9

Saturday, 02.08.2008, 08:15

Mam ten sam problem :(, a tu nikt nie wie widocznie :)


A co mamy wiedzieć?? Chyba jasne jest, że nie ma takiej opcji wprowadzonej w grze. jak ufasz kumplom z klanu to jest ci obojętne czy widzisz czy nie :)
Skończyłem zabawę w Time Edge
Zamknij oczy, jestem tu
Czujesz jak oddycham
Ciało przy ciele, dłonie splecione
Nasza intymność to cisza
Jestes przy mnie i ja przy Tobie
Tak jest mi dobrze, tak sie unosze
Płone przy Tobie, spalam sie w Tobie...
jak ogien w kominku dogasam....