Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

facio

Intermediate

Postów: 382

Skąd: Szczerców

  • Wyślij prywatną wiadomość

41

Friday, 06.12.2013, 00:12

aaaa taki pomysł....

dajcie boba na wszystkie wsie prócz stolicy!!!!!!!!!!

42

Friday, 06.12.2013, 00:32

taaaa.... niby po co miałbym budować jak wszystkie wioski mogę stracić przy oblu tylko jednego gracza??


ot wymyślone rozwiązanie heh...


Ps. ale Was kolega transporter wkręcił ;) taki stary post znalazłem :D Nasz kolega Adam nie zyje

adam... hehehe myślałem, że skonam ze śmiechu....

43

Friday, 06.12.2013, 09:18

1. bob, jaki by nie był, nie uratuje T1.

Z tym się nie zgodzę bo stawiając jakąś górną granicę rozbudowy budynków każdy w końcu po jednym drugim czy dziesiątym bobie dojdzie do tej granicy .
I wtedy o walce będzie decydowało uzbrojenie, umiejętności ustawienia i dobranie jednostek a nie kto pierwszy zaliczył epokę czy też kto ma znajomości wśród moderatorów którzy wcześniej informują o ważnych wydarzeniach w grze jak było w przypadku pierwszego boba.

event a aukcje

44

Friday, 06.12.2013, 13:39

Najpierw decyduje szarża, potem sprzęt i reszta.

Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

45

Friday, 06.12.2013, 18:56

Przecież to i tak będzie bob dla wszystkich bo jak by nie patrzec to silniejsi tez go dostana i moga sobie znaleść poletko na której wystawia wioske do 40 poziomu .Przy dobrych bonusach moze wyjść niezła armia .

Zapomniałem dodac ze jak juz byscie zrobili takiego boba to dajcie znac chociaż tydzień wcześniej lub najlepiej dwa tygodnie zeby kazdy mógł wiedziec czy bedzie czy nie .

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Spiryt35" (06.12.2013, 19:26)


46

Saturday, 07.12.2013, 11:53

Dziś, 11:28











Droga Administracjo , czy wy jesteście ślepi i głusi ???
Zaglądacie czasem na serwer Mezopotamia ??? Jestem graczem BCorg
jedynego klanu walczącego przeciwko całemu serwerowi .Czy nie widzicie ,
że dysproporcja w rozwoju graczy przeciwnych stron jest już tak
kolosalna , że gracze BCorg grają praktycznie na Stolicach i co najwyżej
jednej chronionej ustrojem wiosce. Jak to się ma do Boba nad
wprowadzeniem którego się zastanawiacie ??? Ano tak , że gracze wrogiej
koalicji najbardziej krzyczą o wprowadzenie Boba , bo mając w grze po 6
wioch mają taki przyrost surowców , że dodatkowy rozwój przy pomocy Boba
pozwoli im zwiększyć jeszcze bardziej dysproporcję pomiędzy graczami
wrogich koalicji na niekorzyść tych graczy , którzy nie posiadają takich
możliwości surowcowych . G5racze grający na Stolicach z jedną
ewentualnie wiochą nie mają możliwości ani produkcyjnych , ani
magazynowych pozwalającym w równym stopniu skorzystać . W związku już i
tak dużą dysproporcją i nierównością w grze wielu dobrych graczy BC
zrezygnowało z gry i teraz też wielu z nas zastanawia się , łącznie ze
mną , czy po wprowadzeniu Boba Budowniczego z tej gry nie zrezygnować .
Nikt bowiem nie lubi być chłopcem do bicia , a sami nie za wiele możemy
osiągnąć atakami , bo cóż może zrobić nawet silna armia Stoliczna
przeciwko 6-7 armiom wroga ustawionych w kumulacji , żeby chronić
własnych zasobów surowcowych ??? Uważam , że kolejny wprowadzony Bob
Budowniczy wykończy tą grę już do końca . Zamiast chorych poprawek w
grze , które nic nie wnoszą otwórzcie Nowy SERWER z wszelkimi poprawkami
wynikłymi z 5 - letnich doświadczeń w grze i niech tam wszyscy wykażą
się logiką , taktyką i inwencją w grze , nie licząc na bonus w postaci
BOBA . POZDRO . BORGHI

47

Saturday, 07.12.2013, 13:35

bobik

w moim klanie wszyscy są za wprowadzeniem boba nie dawno wskoczyli do 6 epoki i mają bardzo słabe wioski nie są w stanie bronic sie przed mutantami nawet jak postawią sie 7 armiami a wiosek i tak nie ma sensu budować na 5 lvl bo zaraz są zabierane wiec bob to jedyne rozwiązanie żeby dogonić tych graczy którzy mają armie 700 las 700 servo , moim zdaniem bob powinien wyglądać tak centrum do 42 lvl 20% ponad 42 lvl 40 % i będzie to bardzo sprawiedliwe dla wszystkich

48

Saturday, 07.12.2013, 13:50

w jakim klanie , bo nie znam takiego , a jeśli jesteś graczem Cracovi , to czemu nie dodasz , że większość wypasionych wioch dostaliście od swoich mocodawców Zulencji w formie łapówki , żeby być ich zapleczem w walce z nami . Często są to wiochy zabrane graczom BC :) . Przykład PENDZel , Belmotka , Stefan i inni , kozaczą bo dostali gotowce . Kto z nich postawił sobie wiochę od podstaw ??? Piszę tu nie o tych które są w trakcie stawiania , tylko o tej pierwszej pobocznej poza Stolicą jaką mają najlepszą . Np . Belmotka ledwo co skoczyła do 6e , a ma wiochę z armią , na którą ja rozbudowując się w Stolicy we własnym zakresie miałem po roku gry :)

49

Saturday, 07.12.2013, 14:00

Moim skromnym zdaniem , nie Bob tu jest rozwiązaniem , a czas i koszt budowy . Im wyższy poziom , tym czas i koszt budowy wyższy . Dlaczego czas budowy 25 lvl niewiele różni się od czasu budowy 40 ??? Tu tkwi problem . Skrócenie czasów budowy niskolevelowych budynków i wydłużenie czasu budowy budynków wysokolevelowych jest rozwiązaniem dogonienia przez słabszych graczy czołówki :)

Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

50

Saturday, 07.12.2013, 16:33

Borghi przestań juz lametować o nie równowadze przypomij sobie co Wy robiliście też zabieraliście wioski jak szło i to słabszemu klanowi od Was teraz jest tak samo tylko odwrotnie Wam zabierane są wioski .Ja jeszcze pamiętam jak lataliście na mój klan po 3 lub 4 obleżenia naraz co tydzień przez dwa miechy i dzieki Wam wielu moich graczy zrezygnowało z gry.Wiec jak zrezygnujesz to na pewno nikt nie zauważy tego .

Ale jak widać 11:28 mineła a Ty nadal tutaj ???

Popatrz na Swoja koalicje co robiliscie dawniej i popatrz teraz na wroga koalicje czy nie przypomina Wam samych siebie :)

A co do boba to i z Waszej strony sa za nim takim zeby słabsi gracze mogli sie troszke podbudowac a to ze Ty juz masz stolice ponad 40 poziom to jak widzisz tracisz ze nie wybudujesz sobie wyżej za pół darmo wiec dla Ciebie to jest nie potrzebne

51

Saturday, 07.12.2013, 17:27

Spiryt tym postem potwierdzasz tylko , że nie umiesz czytać ze zrozumieniem , więc nie będę z Tobą polemizował :)

52

Sunday, 08.12.2013, 19:19

BORGHI, dwie sprawy:
1. trzeba było budować kopalnie ważne pod kontem wydobycia surowców, a nie tylko wojska. To się nazywa perspektywiczne myślenie.
2. Twoje biadolenie tylko jeszcze bardziej uzmysławia mi jak bardzo myśmy wygrali/Wyście przegrali tę wojnę i że nie należy się Wami przejmować.

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

53

Sunday, 08.12.2013, 20:54

Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

54

Monday, 09.12.2013, 14:05

nawet jesli

byłbym graczem cracovii to co ?? wybrałem ten klan bo jest tam dobra atmosfera i dobrze sie w nim gra a wiochy które dostała cracovia od zuli nie były dawane żeby grali za wszelką cene w ich koalicji i byli ich przydupasami tylko dlatego żeby mieli sie czym bronic przed waszymi oblegami i atakami, kiedys był taki czas ze bc z husaria chciało rozwalić cracovie byłem wtedy w husarii i dawałem im o wszystkim znać bo husy wskakiwali do was i robili oblegi na cracovie a teraz husariia nie istnieje heeee przez to ze cracovia się wzmocniła i życzę im tego żeby rosła dalej w siłe bo jest tam sporo dobrych graczy i dlatego chce żeby bob był wtedy siły by sie wyrównały, bo dlaczego wy macie mieć tylko taki przywilej ze bob był w tamtym roku a w tym nie będzie, niech jest sprawiedliwość w tej grze ii niech ci co wskoczyli do 6 niech podbudują wiochy przynajmniej do 35 lvl wtedy gra bedzie ciekawsza pozdrawiam

55

Monday, 09.12.2013, 18:35

co sądzicie o progresywnym Bobie?

Czyli np:

lev "0" 100% ulgi
lev 10 80% ulgi
lev 20 60%
lev 30 40%
lev 40 20%
lev 50 0%

Czyli czym wyżej tym mniejszy bonus.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

56

Monday, 09.12.2013, 18:38

Z tego co wyczytałem to chyba wlasnie o to większości chodzilo :) , rewelacyjny pomysl chociaż zapewne Ci z wysokimi poziomami będą mieli jakies "ALE" .
"Mam wiele odwagi, lecz boję się jej użyć."

57

Monday, 09.12.2013, 18:49

Czyli jak rozumiem, do 50ego się wybuduje na jakiejś zniżce, choć niewielkiej?
Krótko mówiąc: w wielu przypadkach opłaca się iść we wsie nie w stolice.

58

Monday, 09.12.2013, 18:57

Ciekawy pomysł ale mam pytanie jaka jest przeszkoda zeby zrobic ten 3 serwer juz tyle sie o nim pisze w czym jest problem .

59

Monday, 09.12.2013, 20:34

po co takie kombinacje
w ten sposób ograniczacie rozwój graczom z 20-30 lvl
trzeba zrozumieć ze i tak gra się wyrówna za kilka bobów
gdy dojdą powyżej 40 lvl
zróbcie budynki max 50 lvl w tym momencie każdy zostanie zmuszony do stawiania wiosek
gra się szybciej wyrówna
Pozdrawiam wszystkich sprawiedliwych
aczkolwiek w tej grze takich nie ma

MELON

Początkujący

Postów: 34

Skąd: Poznań

  • Wyślij prywatną wiadomość

60

Monday, 09.12.2013, 20:55

Sushi i znowu kombinacje , zrobiliscie boby ,to teraz nic nie zmieniajcie , po to ktos zbiera surke , żeby móc dogonić cwaniaków co wiedzieli w zeszłym roku o bobach , a teraz znowu są lepsi i gorsi ? bob bez zmian inaczej znowu wielu odejdzie , po co siedze na DG ? mogłem dawno skasowac konto , jak bym wiedział że znowu będzie niesprawdiedliwie?

Podobne wątki