Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

61

Monday, 09.12.2013, 20:57

czyli jak masz przykładowo , stolice rozbudowana do 50 , a pozostale wioski na 30 lvl, to jak będzie wszystko 0, czy tylko stolica

62

Monday, 09.12.2013, 21:04

co sądzicie o progresywnym Bobie?

Czyli np:

lev "0" 100% ulgi
lev 10 80% ulgi
lev 20 60%
lev 30 40%
lev 40 20%
lev 50 0%

Czyli czym wyżej tym mniejszy bonus.


Ogólnie rzecz biorąc to już jest jakiś konkretny pomysł, ale mam zastrzeżenie, że powyżej tego 40 poziomu, mimo wszystko powinien być mały ale bonusik. Proponowałbym aby od tego 40 lvl było zawsze 20% "zniżki".
Rozumiem że limity dotyczą poszczególnych wiosek :)
T2 - Cichy

63

Monday, 09.12.2013, 21:07

" co sądzicie o progresywnym Bobie?

Czyli np:

lev "0" 100% ulgi
lev 10 80% ulgi
lev 20 60%
lev 30 40%
lev 40 20%
lev 50 0%

Czyli czym wyżej tym mniejszy bonus." <--- jak bym to nazwał : czyli im ktoś lepszy tym większa kara.


Albo dla wszystkich te same zasady albo sobie darujcie.

64

Monday, 09.12.2013, 21:08

nie potrafię tego zrozumieć ani ogarnąć
jak dla mnie każda kombinacja jest klęską gry
ale wiadomo jak się zostawi BOBA tak jak działał do tych czas
to są szanse dla wszystkich równe
jak zrąbią zmiany to będzie lipa
wystarczy zobaczyć tylko na koszta jakie są powyżej 40 lvl
co będzie po 50 lvl kto postawi tam jaki kolwiek budynek
nie mam pojęcia komu się uda
ale za to ci co są niższego lvl będzie nadal budował i dojdzie do tego samej sytuacji

wiec po co zmieniać kombinować
zostawić jak jest zrobić boba 2-3 razy w koku

ja widzę tylko takie wyjście
inna droga gra przestanie istnieć
Pozdrawiam wszystkich sprawiedliwych
aczkolwiek w tej grze takich nie ma

65

Monday, 09.12.2013, 21:09

jak dla mnie 50lvl to za wysoko dajacy duza/ogromna rozbieznosc

dla mnie ok

lev "0" 100% ulgi

lev 10 80% ulgi

lev 20 60%

lev 30 40%

lev 40 20%

lev 50 0%

a moze bym to zmienil na jeszcze bardziej przyjazne dla slabych

lev "0" 100% ulgi

lev 10 90% ulgi

lev 20 80%

lev 30 50%

lev 40 20%

lev 50 0%

66

Monday, 09.12.2013, 21:12

aa i jeszcze pytanka

1. czy jak ktoś już osiągnie limit to budynki będą się budować szybko?

2. czy ma dotyczyć budynku głównego czy poszczególnych kopalń?

i po 3 rozumiem że będzie to systematyczne podejście, powiedzmy raz na kwartał?
T2 - Cichy

67

Monday, 09.12.2013, 21:27

witam

to teraz wszyscy będom inne wioski dawali i to samo będzie tylko każdy będzie miał 2 armie silne i nic po za tym i po bobie włączam dzieci i zbieram surke na następnego

68

Monday, 09.12.2013, 21:41

Nie rozumiem po co te kombinacje? przecież koszty wraz z wyższym levelem rośną lawinowo, to zamiast ładować w stolicę, silny gracz postawi druga wioskę z mocną armią... według mnie to gorzej będzie po takim bobie, lepiej i sprawiedliwie było by dać 77% ulgi dla wszystkich jak ostatni event.

jak już to tak to bym widział:

lev "0" 100% ulgi

lev 10 90%

lev 20 80%

lev 30 70%

lev 40 60%

lev 50 50%

lev 60 40%

lev 70 30%

lev 80 20%

lev 90 10%

lev 100 0%

i co pół roku taki event.

69

Monday, 09.12.2013, 21:43

jak już tak ma być słabsi mają dogonić silnych wszyscy do 50 lew za 100% ulgi wszyscy takie same wioski będo mieć i finito i po bobie już będzie nikt surki nie będzie chomikował przez cały rok i każdy będzie atakował

70

Monday, 09.12.2013, 22:45

co sądzicie o progresywnym Bobie?

Czyli np:

lev "0" 100% ulgi
lev 10 80% ulgi
lev 20 60%
lev 30 40%
lev 40 20%
lev 50 0%

Czyli czym wyżej tym mniejszy bonus.

rozciągnąłbym ulgę nawet do 40 lvl żeby wszyscy podgonili i mogli walczyć z tymi co są powyżej 50 inaczej to nigdy nie zrównamy szans a trzeba wziąć pod uwagę że słabsi i tak surki nie mają bo jak mają ją kitrać jak wjeżdża armia 2M zawija wszystko do czysta i puchy w każdej wsi po pierwszym przejściu....

71

Tuesday, 10.12.2013, 07:14

Raczej coś takiego

lev "0" 100% ulgi

lev 10 90%

lev 20 80%

lev 30 70%

lev 40 60%

lev 50 50%

lev 60 40%

lev 70 30%

lev 80 20%

lev 90 10%

lev 100 0%

bądź bob do 50 poziomu a później normalny koszt.

facio

Intermediate

Postów: 382

Skąd: Szczerców

  • Wyślij prywatną wiadomość

72

Tuesday, 10.12.2013, 07:42

dobre rozwiazanie sushi... ja mam 32lvl w stolicy i troszku podciagne... na bank zmienie ustroj i tym samym dam wam zarobic.... po bobie beda aremki przemasakryczne i bedzie zabawa... wielu odejdzie ale tez wielu zostanie bo beda nagrodzeni za wytrwalosc... poxniej odpalcie T3 i stare zostawcie dla pamieci

73

Tuesday, 10.12.2013, 08:16

Kara Dla Aktywnych

Dla mnei progresywny bob to KARA DLA AKTYWNYCH

Dlaczego? - juz tlumacze - jesli ktos grta aktywnie probuje nadgonic wrogow i zblizyl sie wlasnie do 39 levela - ciazka praca bez urlopow (tak mam na t1) to bede ukarany - a gosc ktory ma 30 level - spokojnie mnie dogoni choc 2-3 miesiace byl na urlopach - SUPER...

i ptanie do adminow - dlaczego premiujecie nieaktywnych - a aktywnosc w grze jest ukarana?

moze zapremjujcie kogos kto od wielu lat wykupuje premke i was wspiera - nie chodzi na urlopy i gra - a nie wspomagacie leserow i "niedzielnych graczy". - To najzwyczajniej w swiecie nie uczciwe.

btw - jesli raz sie zrobilo BOB'a i Ci co im nie odpowiadalo wykryuszyli sie z gry - nie zmieniajcie ciagle zasad bo wykruszy sie jeszcze wiecej. pozatym - uwazam ze jesli juz chcecie naprawiac system gry - to poprostu wprowadzcice 3 UNI. - ja chcetnie od nowa pogram i znow wykupie premke.

odkrywam teraz troche karty ale...
nieukrywam - ze rok czasu przygotowywalem sie do BOBa na t2 - grajac nader aktywnie, wykupujac premki - i gromadzac sure (nic nie budowalem) jesli zmienicie zasady - moja gra na t2 straci sens - rok pracy na nic? dziekujemy za takie propozycje...

74

Tuesday, 10.12.2013, 08:31

moje rozgoryczenie jest tym wieksze im wiecej istootnych dla mechaniki gry zmian wchodzi z dnia na dzien - a nie np na rok na przod zeby mozna bylo sie do tych zmian przygotowac - przyklad z t2:
pierwszy bob inwestowalem w wies - kolejny bob - stolica x2 - czyli Ci ktorzy - nie grali zbyt aktywnie zainwestowali w stolice zeby nikt nie zabral im wsi - wygrali na tym bo mieli 2 boby wstolicy... teraz po roku przygotowan zmieniacie mechanike na 2 tygodnie przed bobem? hmm... mam nadzieje ze odejdziecie od tego pomyslu - ktory nie dosc ze jest kontrowersyjny to jeszcze jest KARA!

btw - na wyzszych lewelach i tak trzeba miec wiecej surki dlaczego chcecie zrobic z boba funkcje wykladnicza? a nie liniowa - stosowanie wykladniczej fukcji na ludziach jest socjalizmem - bogatym zabrac wiecej by dac wiecej ubogim - ale w roznym spoleczenstwie to poprostu socjalizm. ja zaczolem grac dosc pozno - w stosunku do innych graczy ale szybko nadrabiam to aktywnoscia i strategia dzailania - jesli mi ta strategie psujecie - to czas bedzie rozstac sie z ta gra na zawsze...

BOB - TAKI JAK ZAWSZE! - takie pikiety robia mi pod moim sejmem moi mieszkancy - jako prezydent popieram ich petycje :D

facio

Intermediate

Postów: 382

Skąd: Szczerców

  • Wyślij prywatną wiadomość

75

Tuesday, 10.12.2013, 09:44

prawi dobrze Krztsztof........

76

Tuesday, 10.12.2013, 10:19

Wy dalej uparcie z tym bobem,
I co to da ze słabsi doastana, skoro i tak nie maja za co pobudowac jak im silni zabieraja cala surke
moze cos tam podniosa

dam wam przykład, nie bede wymieniał kto moze sie domysilicie moze nie, szanuje go,
ma ponad grupo ponad 10mln złota i ropy
wyobrazacie sobie teraz boba,
to juz od razu mozna kasowac jeden z serwerow bo slabsi nie beda mialy szansy pograc,

siedze caly czas na grze, ale teraz nie ma kogo atakowac, a jak dojdzie do boba to bedzie koniec gry
tyle w temacie

77

Tuesday, 10.12.2013, 11:03

chodzi tu o uczciwosc - juz w 45 r. przyszli nam tu wyrownywac - dosc tego rozkulaczania - nie po to w DG siedzialem rok i kisilem surke zeby 2 budynki postawic i dalej brac w dupe... - tylko wyrownac szanse wlasnie...

78

Tuesday, 10.12.2013, 11:40

bobik

ja sie tu zgadzam z PENdzlem pisałem wiele razy jak powinien wyglądać bob żeby dogonić czołówkę 20 % do 42 lvl powyżej 42 lvl 50 % wtedy ci co mają wioski na ok 35 lvl mogą zrobić wojsko do obrony. 2 sprawa dlaczego gracze mają być pokrzywdzeni skoro w tamtym roku bob był normalny i z 30 lvl potrafili zrobić na 45 lvl a teraz nie będą w stanie tego zrobić bo braknie surowców przy 80 % zrobią do 40 i finisz

79

Tuesday, 10.12.2013, 11:45

pendzel o jakiej uczciwosci tutaj mowimy
ja tez nie mam rewelacyjnych wiosek i gram normalnie, fakt robie lotki bo w pracy nie mam czesto czasu zeby pilnowac woja
a wiekszosc pouciekala do dg i sie ukrywa wiec co to jest za gra ze nie mozna ich atakowac

80

Tuesday, 10.12.2013, 14:40

Przetrawiłem temat na spokojnie, popytałem moich, podyskutowałem. Nie chciałem się wypowiadać tutaj "na gorąco".
Musze przyznać, że o ile rozumiem pewne wspieranie słabszych, to w tym przypadku wygląda to jednak na KARANIE mocnych, którzy systematycznie, z taktyką, ze sposobem doszli do swojej siły.
To jest chyba jedyna gra, w której słabsi mają 1000000 500 2 900 sposobów na unikanie konfrontacji. Na palcach jednej ręki można policzyć "wrogów", którzy nie chowają wojska w ambonkach. Są ustroje chroniące wioski, są różne sposoby dla aktywnych.
Tak więc proszę już skończyć z lamentem o braku możliwości...

W przypadku tego planowanego boba ja praktycznie nie odczuję różnic wynikających z upustu przy budowie.
Oczywiście, zaraz usłyszę, że mogę budować wioski. Tylko po co, jak zaraz mi je zbombardują?
Mogę oddać surkę "mniejszym" i tym samym spowodować, że przestanę sam być silniejszy. A niedaj Boże oddać surkę słabeuszom, którzy są po każdej stronie barykady, by oni skorzystali, mimo żadnych umiejętności w grze.

Droga Administracjo, jeśli chcecie nas ukarać za wierne trwanie przy grze, to powiedzcie nam to wprost. Dziękuję.

Podobne wątki