Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

81

Tuesday, 10.12.2013, 14:55

teraz największe cwaniaki z t2 piszą jak zabierali wiochy diabełki --meloni saracen penzel bylo dobrze jak zaczęli tracić zwiali na dzieci gai skórki maja w milionach więc cwaniakują po co na dzieciach gai im bob hahaha :)

82

Tuesday, 10.12.2013, 15:48

lev "0" 100% ulgi



lev 10 90%



lev 20 80%



lev 30 70%



lev 40 60%



lev 50 50%



lev 60 40%



lev 70 30%



lev 80 20%



lev 90 10%



lev 100 0%

Tak jak ktoś pisał, taki rozkład "ulgi" jest chyba najuczciwszy, jeśli już ma być zróżnicowanie.

83

Tuesday, 10.12.2013, 16:18

rozkład ulg

zgadzam sie z Wackiem to jest najlepsze rozwiązanie dla wszystkich i koniec gadania

85

Tuesday, 10.12.2013, 16:56

Czyli wg Was najlepiej będzie bez boba. Spoko.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

86

Tuesday, 10.12.2013, 17:07

bobik

no jak to bez boba o to chodzi własnie zeby bob był nie po to zbirem surke od roku

87

Tuesday, 10.12.2013, 17:12

z bobem ale bez wsparcia dla mutantów bo ku niczemu to idzie... niech dostaną event w innej postaci to może kiedyś się jeszcze wyrówna ta cała gra :wacko: (a i bez możliwości oddanie surki innym jak tak ;) )
bo jak mam surkę odłożyć jak przeleci 5 armii po 2 mln nośności to przecież puchy wszędzie i ile ja zbuduje za 70% powiedzmy jak nie mam a ile mutant co ma 4mln każdej surki i się nie rusza z wioski to mu nie rąbnę przecież :( no i znów będzie wsparcie dla kombinujących mutantów jak zwykle co tu dodać....niech sobie sami pograją a co tam....

ehhh szkoda gadać, zawsze będzie przepaść, choć to dziwne bo odkąd gram zawsze budowałem bez przerwy, bez urlopów praktycznie i tu nagle kosmos różnicy :O skąd aż tyle się wzięło ? mamy inny czas budowy czy jak?dziwne...

88

Tuesday, 10.12.2013, 18:00

i bedzie git bez bobów niech każdy buduje sobie dalej jak budował a nie zaś kombinacje uzbierałeś sobie na ustroju to buduj a nie trzymaj sobie na boby a jak nie to ogłoście rok wcześniej to też załącze sobie nic nie robienie i surki będe miał w milionach

89

Tuesday, 10.12.2013, 18:10

Sushi, nie możesz czytać wypowiedzi jak ze skrajności w skrajność. Mi może i bob jest obojętny czy będzie, ale wielu wyraźnie go chce.
Ja tylko nie mogę się zgodzić z traktowaniem nas (mocniej rozwiniętych, dłużej w 6ej) niesprawiedliwie.
Chcesz zrobić progresywnego boba, proszę bardzo. Ale nie możesz nam zamykać opcji korzystania z niego z sensem.

90

Tuesday, 10.12.2013, 18:22

Sushi - poprostu wyobraz sobie sytuacje taka - caly miesiac pracujesz - masz dostac juz wyplate - idziesz do szefa - a on mowi ze masz za dobry samochod niz inni pracownicy wiec dostaniesz tylko 20% wyplaty - co Ty na to?
inna sprawa gdybys miesiac przed podjeciem pracy - mial jasna sytuacje - ze bedziesz mial 20% wtedy bys podjol decyje czy zostajesz w robocie czy szukasz innego zajecia

tak samo z bobem - wiele osob liczylo na swiatecznego boba - i liczyli na tradycyjne rozwiazania - nie zmienia sie tego toz przed! proste :D

chcemy boba na starych zasadach :D

91

Tuesday, 10.12.2013, 18:51

Jakoś Święta Wielkanocne minęły bez Boba i wszyscy jakoś to przeżyli :)

92

Tuesday, 10.12.2013, 18:55

http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=e44b25a4c2 to linka na dzieci gai tylko lokacje i nic więcej

http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=534d9a43cc to moja stolica budowana przez cały rok po bobie i tyle surki i teraz oni przeskocza na boba i dogonią nas w 1 godz co ja atakowałem i budowałem i nie mówcie mi że się grać nie dało podpisali my pakt tymi nie zabieraniu wiosek a tylko ataki

ile ja wybuduje a ile oni to 1 przykład jak już to zróbcie że za premium kupie surke albo za punkty bo na nic mi nie są potrzebne jak zaś w tamtym roku kupowałem po 100 to mi bana dali za podwyszke i gdzie tu sprawiedliwość albo dajecie kupna surki za premium albo nie ma boba i tak już tyle kasy wrąbałem premium że czas olać te gre jak tak ma być wole na rybach pograć częściej są promocje i za darmo

93

Tuesday, 10.12.2013, 18:59

bob

wielkanocne to co innego teraz jest Boże narodzenie I Nowy rok i musi być tradycja a nie tylko eventy z feh i ur to tak jak w telewizji Kevin sam w nowym jorku

94

Tuesday, 10.12.2013, 19:09

bobik

dlaczego Polacy to sa takie marudy masakra to nie pasuje zaraz co innego nie pasuje , dlaczego jak wprowadzili pierwszego boba nikt nie marudził ze ma mało surki lub sąsiad za dużo , każdy budował i sie cieszył a teraz dyskusje dlaczego tak a nie inaczej zróbmy takiego boba jak wacek napisał i święty spokój chyba ze sie boicie ze będziecie lani przez tych co są słabsi i po których teraz bezkarnie latacie i grabicie co się da dajcie się rozwinąć tym co nie mieli boba niech gra się wyrówna

facio

Intermediate

Postów: 382

Skąd: Szczerców

  • Wyślij prywatną wiadomość

95

Tuesday, 10.12.2013, 19:22

bob ma byc... a co linku ktory hose pokazal to litosci..... teraz o dupy sie boicie jak strony sie odwroca?? DIABLY i tylko DIABLY... ja leszcyk jestem w tej grze a z checia zawalcze i zniszce jak bede mogl

96

Tuesday, 10.12.2013, 19:29

to będzie tak teraz inna elita skoczy na dzieci i bedzie czekała na przyszłego boba i bedzie to samo ci mają a ci nie surke a ja tak zrobie zamiast siedzieć tu godzinami zaglądne na 1 godz i po sprawie i będzie git wtedy

97

Tuesday, 10.12.2013, 19:32

Ci na DG to jeszcze muszą wyskoczyć z tego i postawić wojo by bronic surki. Wystarczy ich przypilnować. Bo na DG pobudują i tak 2x drożej.
Jest wielu, którzy zbierają na normalnych ustrojach i chcą budować ;)

98

Tuesday, 10.12.2013, 19:39

bobik

są 3 ustroje każdy wybrał co mu pasuje wiec dlaczego teraz są jakieś problemy nie rozumie tego ktoś nie ma czasu na gre to do dg wskoczył większość z was ma techno i szybciej się robią i tańszym kosztem ale Polacy własnie będą marudzić to jest w tym kraju zasrane

Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

99

Tuesday, 10.12.2013, 19:39

lev "0" 100% ulgi
lev 10 80% ulgi
lev 20 60%
lev 30 40%
lev 40 20%
lev 50 0%


takie coś proponowałem jak sie nie mylę przed drugim bobem lub nawet przed pierwszym nie chce mi sie szukac tego posta. Ale olaliście to i zrobiliście normalnego co doprowadziło do takiej sytuacji jaka teraz jest na serwerach .


Wiec teraz powiem ze taki bob nie pomoze w niczym bo słabsi dalej beda słabi i gra bedzie nadal wygladała tak jak teraz .


Najlepiej zróbcie tak ze do 40 poziomu 80% a potem co 5 poziomów zanizać.


od 40 do 45 poziomu dac 60%
od 45 do 50 poziomu dać 40%
od 50 do 55 poziomu dać 20%


a potem od 55 % tylko 10% i niech tak juz zostanie powyzej 60poziomu wtedy jest sens i na pewno gra by się ozywiła a teraz co mamy nic nie ma nawet z kim walczyc bo a nie chodzi o to zeby siedziec wojami w wioskach tylko atakować ale trzeba miec kogo wiec dajmy sie słabszym rozbudowac zeby mogli podjac walke na równi .


A tak to zostaja ustawki tylko a ja wolałbym zeby wróciło to ze przez ataki podnosisz swoich bohaterów a nie jakies ustawione walki czy oblęzenia co były robione na T2,


więc ja jestem za takim bobem zeby słabsi sie wzmocnili i grało sie lepiej .

facio

Intermediate

Postów: 382

Skąd: Szczerców

  • Wyślij prywatną wiadomość

100

Tuesday, 10.12.2013, 19:41

ja zmienie w okreslonej godzinie i all the time ataki... postawie stolice i odbiore swe wioski.... wacek jestes chyba po tej samej stronie barykady wiec ciiiii....... pendzel sarecyn i greg to najwspanialsi ludzie jakich poznalem tytaj

Podobne wątki