Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

121

Wednesday, 11.12.2013, 19:52

Gacuś
całe ZULE to admini
a to co piszesz to czysta głupota i pomówienie
jakie ludzka granica nie może przekroczyć
a tobie się udało brawo
jesteś wielki
ale w durnym gadaniu
Pozdrawiam wszystkich sprawiedliwych
aczkolwiek w tej grze takich nie ma

122

Wednesday, 11.12.2013, 19:54

Temat z eventu przerodził się w to co zwykle: w rzucanie obelgami.
Zostawię Was zatem z tą rozrywką, kierowaną pod moim adresem i zwyczajnie poczekam jaki event zarządzi administracja.
Nikogo nie powinno dziwić, że przygotowuję się do boba, skoro jest o nim mowa. Mogę tylko żałować, że nie zbierałem surowców cały rok.
Będzie co ma być. A Panom życzę miłej dyskusji.

123

Wednesday, 11.12.2013, 20:29

zrobiom boba wojska urosną jeszcze bardziej i powiecie kogo będziecie atakowali sami siebie bo co tu widzę każdy co aktywnie grał budował to zrezygnuje z gry albo on teraz będzie simsował niech wprowadzają boba ale niech dadzą kupna surki za premium albo za punkty to strace to premium co mam wykupione bo i tak już ani grosza tu nie włożę w tom grę

MELON

Początkujący

Postów: 34

Skąd: Poznań

  • Wyślij prywatną wiadomość

124

Wednesday, 11.12.2013, 20:52

Hose przestań płakać , jak były ostatnie dwa boby to wszystko waliłeś w stolice ,a teraz to taki pokrzywdzony , pamięć masz krótką :)

125

Wednesday, 11.12.2013, 21:07

na dokładkę na koncie rozwiniętego , ale rezygnującego z gry Baldra :rotfl:

126

Wednesday, 11.12.2013, 21:14

a kto ci bronił inwestować chociaż surki miałeś zawsze pełno a z płakanie to sobie przypomnij o sobie :rotfl:

127

Wednesday, 11.12.2013, 21:17

jak już tak ma być słabsi mają dogonić silnych wszyscy do 50 lew za 100% ulgi wszyscy takie same wioski będo mieć i finito i po bobie już będzie nikt surki nie będzie chomikował przez cały rok i każdy będzie atakował

Jestem za ,zrobić ograniczenie 50 może nawet 55 zależy jaki jest postawiony najwyższy budynek do tej pory .

128

Wednesday, 11.12.2013, 22:48

a niby skad słabsi wezma zeby dogonic tych silnych, skoro silniejsi wszystko powynosza, nawet chomikowanie nic nie da, bo ile tego mozna uzbierac,
niech zachomikuja to co głowne np w 5 ep złoto i rope , a jak nie beda mieli zelaza, bo nie ma skad brac, od nieaktywnych graczy nie ma co wynosic,

tak czy siak ta gra juz jest trupem, przynajmniej t2

129

Wednesday, 11.12.2013, 23:15

ale pierdoły piszecie

ja buduje prawie cały i udało mi sie uzbierac po 5 mil każdej surki budowy zakolejkowane i surka bezpieczna :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: teraz tylko bobi i jazda na wrogie armie

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

130

Wednesday, 11.12.2013, 23:41

Bobik z skąd biorą szurkę? Z myślenia:P
Jest kilka sposobów na uzbieranie/ukrycie szurki skoro o tym nie wiesz jesteś miernym graczem i ta wiedza nie jest ci potrzebna. To że o czymś nie wiesz nie znaczy że nie istnieje.
W tym temacie tak czy siak piszę ostatni raz bo zszedł na psy:P

Event moim zdaniem powinien być dla wszystkich taki sam. Nawet świeżo po awansie ołtarze+zbrojownia zapewnią ładną rozbudowę. Wprowadzenie "pokoju" zapewni ochronę słabszym przed wynoszeniem szurki.
A jeśli już musi być kara dla starszych (choć nie wiem z jakiej paki mają być karani za granie) wydaje się bardziej logiczna moja wcześniejsza propozycja.
1poziom -10% ceny ogólnej
2 - 11%
3-12% itd oczywiście dla każdego budynku. Nie uzależnione od poziomu budynku głównego.

Przy 40 było by to wtedy 50% przy cenach budynków na tym poziomie nawet 30KK nie na wiele wystarczy.

I przestańmy pchać sobie przed oczy 6 epokę. Wszyscy zapomnieli o niższych gdzie miliony leżą w pustych wiochach. I powiedzmy taka 5, nie wspominając o 4 i niżej nawet bez % upustu wskoczy na kolosalne poziomy.
Moim zdaniem odpalenie Eventu w proponowanej formie na T1 jest szyte pod jedną koalicje. Mają słabiej rozbudowane wiochy i graczy w niższych epokach. Ale to jest tylko odczucie nie przekonanie:)

I tyle mojego.
Miłej gry życzę.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

131

Thursday, 12.12.2013, 18:54

Jest jeszcze propozycja jednego z graczy:

Cytat


lev "0" 100% ulgi
lev 10 90% ulgi
lev 20 70%
lev 30 60%
lev 40 40%
lev 50 20%
lev 60 10%

Ci co są na prawdę słabi skorzystają na tym bardzo bo surki mają mało a ci silni tez na pewno i to wcale nie mało bo maja surki od groma i nawet z ulgą 20 % postawią więcej budynków niż ja z 70 % ulgi, a na takich poziomach i tak jeden poziom im tyle da np mi 2 lub 3
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

132

Thursday, 12.12.2013, 19:25

Cytat wypowiedzi "Hose"
jak już tak ma być słabsi mają dogonić silnych wszyscy do 50 lew za 100% ulgi wszyscy takie same wioski będo mieć i finito i po bobie już będzie nikt surki nie będzie chomikował przez cały rok i każdy będzie atakował



taki plan nawet mi się podoba bo na takim


lev "0" 100% ulgi
lev 10 90% ulgi
lev 20 70%
lev 30 60%
lev 40 40%
lev 50 20%
lev 60 10%


to podgonię ze 2 lvle i znów nici z walki z mutantami a tak to może choć by nie padł w pierwszej rundzie i po co czekać rok do następnego boba jak już możnaby pograć ;)

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

133

Monday, 16.12.2013, 09:17

Mam tylko 1 pytanie.

Decydować będzie poziom budynku głównego czy poszczególnych?
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

134

Monday, 16.12.2013, 13:05

Zasadniczo wnioskując z całego tego zamieszania zaczynam się skłaniać do braku boba.
Szczególnie jak czytam o spadkach surowcowych z martwych kont siedzących w DG.

Zachęcam do argumentowania gdyż ostateczna decyzja zapadnie jutro rano, oficjalnie zostanie podana w mailingu świątecznym.

Pozdrawiam
SM
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

135

Monday, 16.12.2013, 16:22

dlatego pisałem ze

do 42lvl 20 % a powyżej 60-70 % ci co mają dobre wojska i sporo surki mniej zrobią a nie będą pokrzywdzeni

136

Monday, 16.12.2013, 16:33

nie musi być boba
zachęćcie tylko ludzi do gry i jakiś patch by się przydał

137

Monday, 16.12.2013, 16:37

wiadomo ze względem lvl koszta rosną
ale nikt nie bierze pod uwagę ze co wyższa epoka ma mniej graczy i nawet niema zbytnio gdzie grabić
patrząc się na 5 i 6 epokę
a zwłaszcza na 6 epokę
nie dość ze budynki są drogie to i niema gdzie grabić
dlaczego kto jest wyżej ma być karany
i tak jest ciężko o jakąkolwiek surkę

więc zwykły BOB
i takiego oczekuje
Pozdrawiam wszystkich sprawiedliwych
aczkolwiek w tej grze takich nie ma

138

Monday, 16.12.2013, 16:41

Gra strategoczna jest jak gra w szachy trzeba przewidywac ruchy przeciwnika - ja przewidzialem ze bob bedzie i rok na niego czekalem przygotowujac sie systematycznie - jesli ktos teraz zmieni reguly gry - wprowadzi levelowanie i procenty co zmienia reguly gry w jej trakcie i jest nie dopuszcazalne - albo wogole nie bedzie boba bo ja i wielu innych konczymy gre - a jesli wprowadzicie TRADYCYJNEGO BOBA - zarobicie na zmianach ustroju i napewno ozywiscie serwery.

innym i ostatecznym rozwiazaniem - jest zresetowanie epok pozostawiajac moze jedynie zlom zwoje runy i levele hero - ale tu trzeba by odblokowac exp - bo maja na t2 63 level - ciezko jest zrobic nastepny..... a gdy cofniemy sie do 1 epoki to bedzie extremalnie ciezko :D

139

Monday, 16.12.2013, 16:43

Nie dziwie sie ze nie macie kogo grabic jak caly serwer jest po waszej stronie tylko BC mozecie grabic ale oni sie pilnują ale macie wiecej wiosek niz BC to macie gdzie czerpac surke a BC przez to ma gdzie farmic.Jeszcze trochę to bedziecie miedzy sobą sie okradac . :)

140

Monday, 16.12.2013, 17:07

heee

to zrobimy sobie sparingi, gdyby bc umiało grac uczciwie to może by to inaczej wyglądało a nie inni gracze wskakiwali do nich żeby oblegi na słabszych robić

Podobne wątki