Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

141

Monday, 16.12.2013, 19:20


do 42lvl 20 % a powyżej 60-70 % ci co mają dobre wojska i sporo surki mniej zrobią a nie będą pokrzywdzeni



jestem za takim bobem, to jedyna opcja żeby siły w miarę możliwości się zaczęły równać, a kto jest w DG to wyskoczy i może budować ale również najkorzystniej do 42 czy tam 40 lvl i tyle, chodzi przecież o to by wyrównać siły bo jak mamy grać?

Admini zadajcie sobie podstawowe pytanie co chcecie uzyskać dzięki bobowi (wyrównać szanse i ożywić serwer czy dać zadowolenie i tak już silnym graczom i niech mutują się dalej i jeżdżą jak walcem po mapie? a odpowiedź o progresywnym lub też nie sama Wam się nasunie....

ktoś tu wcześniej dobrze napisał, że jakby się deko podrównało to i mutant mógłby się nadziać a odbudować taką armię to też deko zajmuje... tak więc szanse na ożywienie rosną jakby nie było...

chybaże się mylę, sami wiecie najlepiej...

142

Monday, 16.12.2013, 19:26

dziki Engy

za poparcie nie myślę tu tylko o sobie chce żeby coś sie zaczęło dziać a nie tylko jechanie słabych graczy a i tak to mało efektywne bo uciekają wszyscy i nawet surke biorą ze sobą więc dajmy boba tak jak pisałem gracze z 20 -30 lvl spokojnie dorobią do 42 lvl wtedy jest już czym pograć a ci co wskoczyli do 6 zrobią do 30 lvl jak dobrze pokombinują lub ci co maja juz na 42 dadzą im surke

144

Monday, 16.12.2013, 19:32

kto wie może za jakiś czas nie będę grał w te tylko zagramy

w to co wodzu podesłał i będzie koniec z te

Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

145

Monday, 16.12.2013, 19:51

Jak nie chcecie zrobic nowego serwera to zresetujcie te dwa i gracza dac po miesiacu premki na dobry poczatek i gra bez bobów przynajmniej nie bedzie kłotni czy bob ma byc czy nie :)

146

Monday, 16.12.2013, 20:13

nie będzie sensu

robić od nowa przynajmniej ja już nie będę grał i z 4-5 graczy z naszego klanu bo juz pisali ze jak boba nie będzie to rezygnują bo nie mają czym grac a ja teraz mam 6 epokę i jest fajnie tylko żeby dogonić czołówkę i teraz ich pognębić

147

Monday, 16.12.2013, 20:20

robić od nowa przynajmniej ja już nie będę grał i z 4-5 graczy z naszego klanu bo juz pisali ze jak boba nie będzie to rezygnują bo nie mają czym grac a ja teraz mam 6 epokę i jest fajnie tylko żeby dogonić czołówkę i teraz ich pognębić



dokładnie tego chce większość !!! pograć!!! no z pognębieniem mutantow to deko za daleko powiedziane hehe ;)
ale przynajmniej trochę by się wyrównało przy bobie ostro-progresywnym od 40lvl na pewno ;)

148

Monday, 16.12.2013, 20:36

bob zmutowany

do 42 i wszystko by grało reszta 80 % kto jest za niech podniesie rękę

149

Monday, 16.12.2013, 21:27

moja propozycja poszukać jednego co ma najwięcej surki na na t1 i t2 nie zależnie od ustroju i wszystkim dac tyle samo co on ma i zrobić boba teraz będzie sprawiedliwie i od poziomów zrobić boba

facio

Intermediate

Postów: 382

Skąd: Szczerców

  • Wyślij prywatną wiadomość

150

Monday, 16.12.2013, 21:30

wiele osób sie do niego przygotowało i jestem pewny że po obu stronach barykady...
powinien być i odpowiednio wczesniej potwierdzony oraz na jakich zadach

a wiec bob TAK

aaa, i jeszcze wiele osób PREMKE zakupi a to chyba dla Was ważne

151

Monday, 16.12.2013, 21:51

kokojambo dlaczego 42lvl?

dlaczego nie do 40lvl - 90% ulgi, tak jak w normalnym i jak to bylo rok temu
a pozniej za 50% ulgi do 45lvl
powyzej 45lvl 100% kosztow

dlaczego tak? roznica miedzy wioska 35lvl a 40lvl jest znaczaca, to samo miedzy 40 a 45lvl

biore pod uwage krzem i zelazo

35lvl - 2044 i 4088 - 1022 las
40lvl - 3302 i 6604 - 1661 las; +63%
45lvl - 5314 i 10624 - 2657 las; + 160% od 35lvl

wiec kazdy lvl po 40 poziomie robi strasza roznice

bob progresywny z duzymi skokami powinnien zmniejszyc roznice i bedzie kara dla tych co oszukuja w tej grze przez branie surki z lewych kont :!:

wybudowac wioske za 10% kosztow na 40lvl z 20 - 23lvl bedziesz kosztowac mniej wiecej po 2mln surki strategicznej
ja w zeszlym roku mialem po 1,5mln i wybudowalem 35-37
wiec nie marudzic bo nazbieranie takiej surki przez slabszych graniczy z cudem lub wiaze sie z mega wysilkiem
nikt nie przyjdzie po surke do wioski gdzie czeka armia 800las 800servo itp + poboczne

jestem za bobem, ale progresywny z duzymi skokami bo inaczej slabsi nic nie zdzialaja, a lewizna z DG da mega przewage

152

Tuesday, 17.12.2013, 09:23

ja sie jeszcze raz odwolam do meczu szachowego

Kasparow wygrywa juz z karpowem - ale nagle robia glosowanie - no i Kasparow traci polowe pionow - bo jest silniejszy i trzeba to wyrownac.... - co jest do cholery? :D
ZWYKLY BOB I TYLE! :D

153

Tuesday, 17.12.2013, 09:39

jesli nie bedzie to zwykly bob - to wyjdzie na to ze gracz ktory pilnie gra przyklada sie do gry ceni ja i szanuje - nie urlopuje sie i kupuje premke - zeby wyprzedzic swoich wrogow - jest ukarany za to i na gwiazdke bedzie mial rozge! niebywale...
jaki wiec eqwiwalen przewidziany jest w formie prezentu swiatecznego pilnym graczom? zaden - wiec nie robcie boba wcale/... - dajecie jakis drop zwojow wkoncu bo runy juz sa albo restart serwera,,, - ale po restarcie za pare lat znowu Ci co ciagle sa na urlopie - niedzielni gracze - beda wolali ze chca rownych szans...

154

Tuesday, 17.12.2013, 10:40

A ja myślałem ze
najtrudniej jest zrozumieć Kobietę
takie poradniki są na kilka tysięcy stron
nie dam linka bo nie wolno sami sobie poszukajcie
ja widziałem i ma ponad 60 cm grubości
jak to facet przeczyta raczej problemu z kobietami nigdy nie będzie miał

a tu tym czasem widzę ze jednak zawsze byłem w błędzie
ja was nie rozumiem
zastanówcie się czego chcecie
i czego oczekujecie od gry
bo jak wygrać w totolotka główną nagrodę w postaci 6-ciu miliona złoty
i dowiedzieć się ze będzie zmiana i dostaniesz 6 złoty
zasad się nie zmienia
jak są wprowadzane to maja być na stałe]
a nie jak w polskim rządzie
do dupy i nie trwałe
dlatego polska jest taka jak jest i pozostałe państwa się nabijają z polski


nie zmieniać BOBA ma być tak jak jest
Pozdrawiam wszystkich sprawiedliwych
aczkolwiek w tej grze takich nie ma

155

Tuesday, 17.12.2013, 10:42

ja uważam że coś takiego było by najsprawiedliwszym rozwiązaniem żeby choć trochę zrównać bilans mocnych z tymi słabszymi choć tylko w teori bo ci mocni mający duże armie mają dużo skórki bo słabsi ich nie atakują tylko oni wynoszą słabszym surowce osłabiając ich przed bobem :)
lev "0" 100% ulgi
lev 10 90% ulgi
lev 20 70%
lev 30 60%
lev 40 40%
lev 50 20%
lev 60 10%

156

Tuesday, 17.12.2013, 10:53

nagrodą dla tych na
Dzieci Gai powinno być to ze czas budowy im spadnie do 1 minuty skoro maja po 15 milionów skorki każdego rodzaju to i tak nie stracą na event i skoro są tak aktywni to dlaczego taki ustrój wybrali hahha
:)

157

Tuesday, 17.12.2013, 12:27

bob

zwykły bob i .uj

158

Tuesday, 17.12.2013, 12:42

bob

kurde ludzie zbierają na boba rok czasu ,chowają surowce żeby mutanty nie zabrały a tu co boba nie będzie???? to gra straci sens a co z ta surka teraz robić jak kopalnia sie robi 5 dni pewnie znowu będzie event z fehami i urami :sleeping: :sleeping: :sleeping: :sleeping: :sleeping: :sleeping:

159

Tuesday, 17.12.2013, 12:44

zwykły BOB
nie można karać graczy za to ze
logują się co dzień i grają by być lepsi
w grach jest coś takiego ze
za codzienne logowanie coś się dostaje
czasem za tydzień coś super
czemu w tej grze nie zrobić coś takiego
za pełny tydzień logowania 1 dzień premii
przecież stwórcy nie chodzi o kasę
Pozdrawiam wszystkich sprawiedliwych
aczkolwiek w tej grze takich nie ma

160

Tuesday, 17.12.2013, 12:50

dokładnie tak powinno być jak w życiu codziennym

chodzisz do roboty codziennie to jest lepsza kasa a nie tak jak leserzy co 2 -3 dzień i chcą tyle samo :rotfl: :rotfl:

Podobne wątki