Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Friday, 29.11.2013, 23:25

Event

Planowany jest jakiś event na świeta ??

Jak tak to napiszcie wcześniej na forum a nie jak ostatnio człowiek się dowiaduje w ten dzień co został odpalony.

2

Saturday, 30.11.2013, 09:36

event

Dajcie wcześniej znać bo tak to ludzie nie wiedza czy coś będzie i na urlopy uciekają

facio

Intermediate

Postów: 382

Skąd: Szczerców

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Sunday, 01.12.2013, 09:32

pisał sushi że mają włączony standardowy event i jedynie nad bobem się zastanawiają...

Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Sunday, 01.12.2013, 12:19

a pamiętasz od kiedy do kiedy to trwa ? bo ja nie bardzo .

Jak juz maja robic boba to niech zrobią tak jak pisała wiekszość do któregoś tam poziomu dla tych słabszych graczy .

5

Sunday, 01.12.2013, 23:10

niech dobudują jak im się uda stolice do 25 , no niech będzie 30 , będzie się z kim bić

6

Monday, 02.12.2013, 17:51

Na chwilę obecną rozważamy techniczną możliwość wprowadzenia "ograniczonego" boba tak by słabsi gracze mogli nawiązać walkę z silniejszymi.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

7

Monday, 02.12.2013, 20:25

proponował bym max centrum do 45 lvl

bo większość graczy ma wiochy na ok 45 lvl niech to ograniczenie będzie żeby dogonić tych silnych ci co maja powyżej 45 lvl niech sobie graja na tym co mają bo nawet przy bobie rozwinęli by swoje wsie do 55 lvl

8

Monday, 02.12.2013, 21:25

dobra, tylko jest taki problem, ze zrobicie do 40 czy 45 lvl rozbudowe, to ci mocniejsi sie dobuduja bo beda mieli surke, a ci slabsi czym beda mieli sie rosbudowac, skoro maja pustki w magazynach
wiec trzeba dobrze to przemyslec czy bedzie to tak naprawde pomoc tym slabszym graczom

9

Monday, 02.12.2013, 21:46

Nie ma nad czym myśleć, odpalcie event jak rok temu, 2 dni bob, brak ataków i oblegów. Bez sensu limity do któregoś lvl, np. mam 41lvl a będzie do 40lvl? ma być pokrzywdzony?, na t1, t2 już nic nie naprawiajcie, tylko kontynuować eventy dla wszystkich, a nie dla "wybranych", postawić nowy serwer bez bobów, i zmodyfikowane ustroje a t1,t2 niech dalej toczy się życie jak jest z kontynuowaniem eventów. Patrząć na tych silnych i koszty to może postawią max 5 budynki... a słabszy z pewnością około 10-20.

ALBO BOB DLA WSZYSTKICH ALBO WCALE! NIE ŻADNE JAKIEŚ OGRANICZENIA!

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "snaker" (02.12.2013, 22:24)


10

Monday, 02.12.2013, 22:07

snaker to ty bedziesz sie czul pokrzywdzony, bo ja nie
a uwazam ze bob powinnien byc do 40lvl zeby slabi dogonili mocnych
jak nie chcesz atakow i oblezen to idz na urlop, bedziesz mial spokojne Swieta 8)
powyzej 40lvl koszt *2, a najlepiej w ogole

armie sie wyrownaja i moze wreszcie zacznie sie prawdziwa gra,
na ta chwile tylko czekam co pokaza zmiany

11

Tuesday, 03.12.2013, 13:58

Nie sądziłem, że się wypowiem.
Sushi: ja rozumiem droższy bob dla lepiej rozbudowanych, tańszy dla słabiej. To jest nawet logiczne.
Ale zrobienie boba tylko dla słabszych to jest obrażanie graczy, którzy siedzą lata i rozwijają się w grze przez Was stworzonej.
Wierzę, że wykażesz się sprawiedliwością i szacunkiem dla najwytrwalszych.

T1 (nie wiem jak T2) żadne już naprawy nie uratują. Gramy tu owszem, bardziej z przyzwyczajenia, dla ekipy ;)
Chcesz wyrównać szanse i zrobić grywalny serwer: otwórz T3. Na bank zagram.
Pozdrawiam po długiej nieobecności ;)

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

12

Tuesday, 03.12.2013, 14:26

Więc po co robić boba? Dać od razu "słabszym" budynki na 40 lvl. Olać grę "silniejszych" nie raz i 2 letnią. Niech wszyscy mają po równo:)
Socjalizm to dobry system, niestety nie możliwy do wprowadzenia. Niech więc zapanuje komuna zabierzemy bogatym damy biednym i morda w kubeł. A fakt niektórzy dobili 50. To dać wszystkim 50 poziom. A co tam.

Reasumując Event dla wszystkich powinien być.

Wyjdzie jak z rodzicami 2 kwartału:P Zaczną się protesty ale ja mam 41 lvl... I co będzie decydować poziom głównego budynku czy poszczególnych?
Więc jeśli to ma być dla słabszych ograniczyć do 10-15 wtedy skorzystają naprawdę słabi tylko. A jeśli chodzi tylko o to żeby Jedna frakcja serverowa dogoniła inną to dajcie spokój najlepiej.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "Ole" (03.12.2013, 15:14)


13

Tuesday, 03.12.2013, 20:23

najlepszy pomysł to chyba ....

dać boba dla wszystkich bez oporu a po świętach to już masa ludzi pokasuje konta bo przepaść będzie ogromna (a i tak jest mega) a premkę opłacą tylko mutanci ale zaraz, zaraz przecież im już nie będzie po co opłacać przecież nawet nie będzie na kogo polecieć tymi masami woja a poziomy herosów i tak za chwilę wszędzie dobiją 60 więc od razu zamknijmy te stare serwy skoro na nie można liczyć na jakąś poprawę stanu, możliwość powrotu do walki, do jakiegoś ożywienia tej jakże zamulonej już gry....



czekam na zmiany.....

pozdro

14

Tuesday, 03.12.2013, 22:26

ole dobrze napisales :)
po co robic boba?
jesli mowimy o tanszym bobie dla slabych, a drozszym dla lepiej rozbudowanych, to chyba nie mamy na mysli za 10% i za 20%
takie roznice nic nie zmienia

15

Wednesday, 04.12.2013, 10:05

bobik do 45 lvl

dlatego ja proponuje blokadę od 45 lvl centrum :rotfl: :rotfl: :rotfl: dlaczego ci co maja woja po 800 pl 700 servo chcą miec jeszcze większe wojska dajcie sie dogonić i wyrównać szanse bo tak to zawsze będzie ta przepaść i nie będzie to miało sensu nawet nie ma sie jak bronic przed takim koksem a co dopiero surke nazbierać i tak jak np ja i większość graczy mam centrum na 35 lvl nie wiem czy mi wystarczy surowców żeby zrobić na 45 ale mysle ze to dobry pomysł bo nowicjusze zrobia na ok 35 lvl starszaki do 45 a starzy gracze zostaną tam gdzie są i tak to bedzie pomału funkcjonowało z roku na rok sie zrówna

16

Wednesday, 04.12.2013, 14:34

Czyli rozumiem, że mamy zostać "ukarani" za szybsze skolonizowanie 6ej epoki, konsekwentną w niej rozbudowę i działania często planowane miesiącami, jak nie latami?
Naprawdę rozumiem by bob był tańszy dla nowicjuszy i tych "niżej", nawet niech mają po 5-10% koszta. Niech koszty rosną z poziomem, ale bez jaj, że najwięksi/najmocniejsi/najlepsi mają Waszym zdaniem tej nagrody w postaci boba nie dostać!

To czy popieram boby czy nie to zupełnie inna sprawa. Ale jeśli ma być to dla wszystkich, a nie tylko dla wybranych.

17

Wednesday, 04.12.2013, 17:12

czyli rozumiem Wacek, ze dalej chcesz krolowac na serwerze i bezkarnie wszysktich atakowac :thumbsup:
po bobie, mysle ze nikt nie bedzie w stanie rozbudowac wioski do takiej postaci jak Ty masz obecnie
nie bede pokazywal skanu ile masz surki
juz sie nie wypowiadam na ten temat, bo szkoda slow

18

Wednesday, 04.12.2013, 18:38

Nie jest tajemnicą ile mam surki.
Pokaż mi ataki moim "mutantem" wykonane w ostatnim czasie. Praktycznie stoi i nic nie robi.
Nie chodzi mi o to czy mam królować czy nie, ale o sprawiedliwość. Bo albo bob dla wszystkich (jakiś, forma do dopracowania) albo wcale. Tych mocniejszych nie można karać za sam fakt, że są mocniejsi.
Nie uwierzę w0laj, że brak Ci słów i że nie rozumiesz. Że masz w tym jakiś cel, owszem. Ale nie w niezrozumienie. I bądź łaskaw czytać ze zrozumieniem moje wypowiedzi. Tu Cię odsyłam do wielu dyskusji na temat bobów. Znajdziesz w nich wielokrotnie wypowiedź co myślę o bobach i czy je popieram.
Zastanów się nad wydźwiękiem słów, a nie rzucaj wszystko kontr-wacek, tylko dlatego, że jest pod drugiej stronie barykady i że nie lubisz ;)

19

Wednesday, 04.12.2013, 18:44

lubie Cie :)
tylko ja nie ma nic przeciwko zeby slabi sie wzmocnili

20

Wednesday, 04.12.2013, 19:00

Ja również nie mam nic przeciwko ;)
Niech zyskają więcej niż my, łatwiej niż my. Ale my również powinnismy dostać opcję tańszego budowania, jeśli będzie takowa. Niekoniecznie 20%, ale np. 40% czy 50%.

Podobne wątki