Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Wednesday, 04.12.2013, 15:56

Już to było : Szarża w herosów/ hero mobów

[rozwiązany] Szarża w herosów/ hero mobów

Problem wisi jako rozwiązany od 2009 roku jednak rozwiązany nie jest , w szóstej rundzie widzimy jak czołgi w szarży walą normalnie za 10 :

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=54f7c7e2a5

Teraz proszę Konrad kliknij magiczny guziczek i zalicz mi Beliala ^^

2

Wednesday, 04.12.2013, 17:47

twoje abramsy mają 40 pplota
modyfikator = 165 %

także policz sobie
40 x 1.65 = 66
66 + 40 =104
tyle wynosi twój atak
a belial ile ma obrony ?

3

Wednesday, 04.12.2013, 17:59

Hmm skoro tak to na tego dziada tylko Jednostka P-lot sie nada :P

Dzieki za wyjasnienie Cocroach :)
:thumbsup:

Edit
Jak tak liczyć jak podałeś to z tym bohaterem nie ma mozliwości ubić tego łosia nawet jak obstawa by padła w 1 rundzie .
Nawet jak bym poleciał F-16 ktory to ma najwiecej AA bo 160 to i tak nie wystarczy ...

Lekka lipa , kiedys jakos to ubijalem , ale dzis juz nie pamietam jak ^^

4

Wednesday, 04.12.2013, 18:01

polecam demona xD

5

Wednesday, 04.12.2013, 18:08

Demonek troche AA doda ale nie za wiele , wiec Abramsy chyba odpadają ...
Zresztą nie ma jednostek ktore by mialy wiecej AA jak 160 .. + Bonus demonka to i tak za malo bo Beliall ma 208 Obrony (najczęściej) LOL .

Wiem ze sie da ale ... nie pamietam jak xDDD

Dobra juz mi sie przypomniało ...

Demon + Szarża ...
Nie relane w moim wypadku bo ten co mial sie bawic na koncie wszystko wyprzedal i nawet PH zniknelo xD . Wielka szkoda no ale coz :(

Temat mozna zamknac .

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Diabeł" (04.12.2013, 18:17)