Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Saturday, 07.12.2013, 11:04

Multikonta

Moje ID 43315 . Chciałem w kontekście planowanego wprowadzenia Boba Budowniczego , który nota bene uważam za poroniony pomysł , gdyż ADMINISTRACJA nie radzi sobie z kontrolą gry na MULTIKONTACH , zgłosić chyba największy przekręt dotyczący tego faktu na serwerze Mezopotamia . Proszę o szczegółowe sprawdzenie KONTA gracza RAFIX , który korzystając z pasów graczy rezygnujących swego czasu z gry , nadmiernie rozwinął swoje KONTO przejmując po pierwsze najlepsze wiochy tych graczy , po drugie czerpanie z tych pseudo martwych kont korzyści w postaci surowców , co wpływa zdecydowanie na rozwój w grze i po trzecie ustawiane walki , które pozwalają graczowi Rafix w niekontrolowany sposób szkolić swoich Hero w grze . Konta , którymi posługuje się gracz RAFIX ( o których wiem ) , to konta AVIAtora obecnie obleganego i jak przypuszczam w celu przejęcia surowców nagromadzonych w Ustroju DG , Palagrina , Krowy , Drastica , Darka Zatonia . Jak to się ma do mojej gry ??? Ano tak , że grając na samej Stolicy bez takich przekrętów nie mam szans na jakąkolwiek równowagę i rywalizację w grze . Proszę o niezwłoczne sprawdzenie powyższych faktów i wyciągnięcie konsekwencji przewidzianych REGULAMINEM GRY łącznie z banem stałym dla kont , które zniekształciły tą grę . POZDRO . BORGHI

2

Saturday, 07.12.2013, 18:15

Oto dowód z przekrętów w grze gracza RAFIX . Moje dzisiejsze szpiegowana wioska AVIAtora , której z powodu , że jest oblegana nie mogłem zaatakować http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=44fa28fbf9 Kilka godzin póżniej wykonałem atak , gdzie już wioska z całym zasobem surki przynależy do gracza Rafix http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=b06f6f92df Pytanie jest teraz zasadnicze , czy ADMINISTRACJI wystarczą te dowody przekrętów w grze gracza RAFIX i czy ADMINI zamierzają tolerować powyższe przekręty w grze , jakich nagminnie dopuszcza się ten gracz , od kiedy tylko skoczył do 6 epoki . Zaznaczam , że wcześniej nie pilnowałem procederu gracza Rafix , a jego przekręty odkryłem ponad rok temu , przy poprzednim Bobie Budowniczym , ale nie przyszło mi do głowy udokumentowanie tego faktu jako dowodu w przekrętach . Oczekuję w związku z tym szybkiej i jednoznacznej reakcji ADMINÓW na powyższe fakty > POZDRO . BORGHI

3

Monday, 09.12.2013, 18:21

popieram

popieram to jest prawda bedzie sciemnial ze to nie on ale wszystko na to wskazuje te konto jest używane tylko do Rafixsa potrzeb :evil:

4

Monday, 09.12.2013, 20:15

słusznie popieram sprawdzenie graczy na MEZOPOTAMIA
tylko ze zacząć od graczy Black Company org
w pierwszej kolejności od Borghiego
na bank znajdziecie tak sporo multikont czy tak zwanego zasiadania
więc warto sprawdzić
pozdrawiam
Pozdrawiam wszystkich sprawiedliwych
aczkolwiek w tej grze takich nie ma

5

Monday, 09.12.2013, 20:24

mozna sprawdzac wszystkich nie mam nic do ukrycia moze wreszcie bedzie pozadek :thumbup:

6

Monday, 09.12.2013, 20:45

więc wnioskujemy do sprawdzenia graczy
ja tez nie mam nic do ukrycia
Pozdrawiam wszystkich sprawiedliwych
aczkolwiek w tej grze takich nie ma

7

Monday, 09.12.2013, 21:01

chcesz sprawdzc graczy Bc zglos to w innym temacie
sarecyn "na bank tam znajdziecie..." ale to tylko twoje przypuszczenia, a co do gracza w temacie, sa to fakty :)

tu jest skarga na mega przekrety wiec tylko na tym sie skupmy

8

Monday, 09.12.2013, 21:13

Wolaj według mnie to odpowiedni temat
skarżycie na nas a sami się nie widzicie
wystarczy puścić wam atak na gracza który się nie logował 2 dni
a on w ciągu 5 minut jest na grze
ciekawe co jak to możliwe
Pozdrawiam wszystkich sprawiedliwych
aczkolwiek w tej grze takich nie ma

9

Tuesday, 10.12.2013, 09:32

Nie znaleziono podstaw do bana na w/w kontach, temat zamykam.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


Podobne wątki