Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Tuesday, 10.12.2013, 18:04

Nie Rozumiem

Gram w tą grę 3 lata . W ciągu tych trzech lat naczytałem się na FORUM o banach za takie błahostki i przekroczenia reguł gry , że czsami śmiech mnie brał np . wyimaginowane przez ADMINISTRACJĘ przekazywanie pomiędzy graczami punktów ph . W skardze na Rafixa przedstawiłem podparty linkami moim zdaniem większy przekręt dotyczący przekazywania surowców z konta , na konto , co powoduje nadmierny rozwój jednego z tych kont , a biorąc pod uwagę zapowiadanego Boba Budowniczego , jest to większy przekręt wymagający zdaje się interwencji ADMINÓW . . Osiąganie korzyści w grze kosztem innego konta ( kont ) jest karane według regulaminu BANAMI . Dlatego NIE ROZUMIEM odpowiedzi Kruczoczarnego . Czyżby w tej grze byli równi i równiejsi ???? Ta odpowiedż na zaistniałe fakty to KPINA z graczy jeszcze tu grających i jeszcze większa z tych , co swego czasu podostawali BANY . POZDRO . BORGHI

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Tuesday, 10.12.2013, 20:40

Dlatego mistrzuniu że jeden loguje się w Anglii drugi w Polsce więc wszystkie wasze teorie o ID IP i innych netach o kant d... można potłuc
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

3

Tuesday, 10.12.2013, 21:50

teleportuje sie :?: :thumbsup:
nawet jak ma kilka ip to za takie przekrety powinien isc ban
jeszcze rok temu czy dwa jak sprzedales cos na aukcji, za nie takie ph jak uwazala administracja, to szly bany
a tu przekrety na miliony surki i kazdy milczy
brak slow

4

Tuesday, 10.12.2013, 22:46

to prawda mafia jakas tu jest zule i reszta a konrad trzyma ich strone . X(

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Wednesday, 11.12.2013, 08:55

Ludzie czytajcie ze zrozumieniem. Oni mieszkają i logują się w innych krajach!!!!!
Od początku gry. Nie można mówić o oszustwie i przekrętach!!!!! Po prostu przekazuje wioski z szurką przy okazji. Wy też to robiliście i robicie.

A admini właśnie robią Boba skrojonego specjalnie pod was więc darujcie sobie gadki kto komu sprzyja.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

6

Wednesday, 11.12.2013, 13:11

To się uśmiałem ;)
Nie wiem jak jest z przekrętami i niewiele mnie to obchodzi. Ledwo mam czas na własne konto, więc nie wiem jak ludzie mają na 3-4 niby :P

Ale pierwszy raz widzę i oczom nie wierzę, że administracja pomaga spasionym żulom :D

7

Wednesday, 11.12.2013, 18:13

Aha to znaczy ze w Polce ma 1 konto a w Anglii np. 2 konto jedne konto do Dg, a drugie w techno na którym gra w jednym koncie zbiera sobie surke do rozbudowy swego konta . Niby to jest ok bo osobne IP ale to 1 gracz bo zeby to robili dyskretnie a to oszustwo w bilay dzień to trzeba chyba tez ta krobic bo bana za to sie nie dostaja jak widac i zobaczymy czy ban bedzie jak tak a zule nie dostaja to wszystko jasne trzeba konczyc z TE pozdro. :thumbup:

8

Wednesday, 11.12.2013, 20:07

latam po całym świecie
wiec mam różne IP więc to znaczy ze mam być ukarany
co za bzdury
pewne pomysły są sugestia by od tych zacząć co krzyczą
bo maja co ukrywać
Pozdrawiam wszystkich sprawiedliwych
aczkolwiek w tej grze takich nie ma

9

Wednesday, 11.12.2013, 20:49

To znaczy ze masz 2 konta i kombinujesz :) albo używasz 2 konta jak potrzeba dla dobra klanu przechowywanie wiosek, albo surki siedzac na urlopach by nie pilnowac tego konta caly czas i byc farma dla innych , tak to jest kto ma mozliwosc grania na różnych IP to tak gra i nie można go zlapac bo dziwne to jest ze konta lewe dostane w spadku po graczach co nie graja Drastic,Aviator,Palagrin,Draxsmorn, i wiele innych kont które są używane dla wlasnych korzyści i dla klanu. " title="chytry">

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Wednesday, 11.12.2013, 21:02

O rany ty jesteś bardziej tępy niż młotek. Po prostu brak mi słów.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

11

Wednesday, 11.12.2013, 21:06

Tepy to ty jestes po prostu pisze prawde jacy wy to jestescie z tymi lewymi kontami u nas takich nie ma jak sa to daj przyklad. " title="chytry">

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

12

Wednesday, 11.12.2013, 23:10

Gościu ja nawet nie wiem ktoś ty więc tym bardziej nie wiem jacy my.
Jak czytam wasze wypowiedzi na temat oszustw to się zastanawiam czy wiecie wogóle na czym polega identyfikacja/weryfikacja osób w internecie IP potrafi sprawdzić każdy idiota, ID średnio wiedzący. Do tego jest jeszcze kilka sposobów weryfikacji. Raczej dyletanci tego tutaj nie robią więc dzieci wyluzujcie.
Zrozumcie przynajmniej u nas gramy z sobą od lat. Często znamy się w realu, i zrobić coś dla kogoś w grze z której samemu się rezygnuje to nie jest problem.
Ba nawet niektórzy mieszkali razem.
U BC nie jednokrotnie też były takie podejrzenia poszukaj w historii, nie które potwierdzone inne nie, po naszej stronie zresztą również. Ale nikt z nas nie zarzucał brak kompetencji jak wy.

Więc proszę pomyśl/cie nim głupoty zaczniecie pisać. Myślenie naprawdę nie boli.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

13

Thursday, 12.12.2013, 11:41

Wodzu nikt nie wie kim jesteś
zacznij od przedstawienia się
a co do różnych IP internetu
to jest tak
ktoś siedzi w domu czy pracuje w jakiś gównach śmieciach ITD to ma stałe IP
ktoś ma normalną prace i jest normalny nie szuka zaczepek tez IP ma stałe
ktoś kto jest ponad Twe zdolności i umiejętności ma szanse zwiedzać świat
zarabiać kasę w rożnych częściach świata
to i wiąże się ze będzie IP zmienne
ale masz jeszcze ID komputera laptopa które się nie zmienia
po nim tez widać czy masz multi

a jeśli chodzi Ci o multi to ty masz na bank
a ja mam tylko jedno konto na T1 i jedno konto na T2
więc nie gadaj głupot i swe pomówienia zostaw dla siebie
graj w swoim świecie realnym TE i nie wypowiadaj się na czyjś temat
a na pewno nie osądzaj nikogo z góry
bo w wirtualnym świecie TE jest 50 % graczy którzy wyjeżdżają poza granice polski
bo taką maja prace

Ps.
na forum tez dostaniesz bana za multi.
Pozdrawiam wszystkich sprawiedliwych
aczkolwiek w tej grze takich nie ma

14

Thursday, 12.12.2013, 16:46

Chodzi mi o to ze jak ktos przybywa w polsce i zagranica ma np. 2 laptopy czy co innego i rożne IP to moze tak kombinowac na 2 konta i go nie zlapia .

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

15

Thursday, 12.12.2013, 20:28

Avik mieszka na stałe w Anglii w Polsce bywa
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

16

Thursday, 12.12.2013, 21:00

co za różnica czy w Anglii czy w Polce ale przybywa w 2 miejscach i ma taka możliwość dobra koniec tematu tylko dalem przyklad .

17

Friday, 13.12.2013, 16:15

BORGHI, jak już napisałem, brak jest podstaw do bana wg zarzutów, które podałeś w tamtym temacie.

Uwierz, wszystkich traktujemy wg tych samych zasad i naprawdę nie ma w tym żadnej złej woli czy faworyzacji jakiejś strony.

W interesie twórców tej gry jest, by wszyscy gracze byli równo traktowani.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


18

Friday, 13.12.2013, 17:14

Czyli przekazywanie surowców z martwych kont , w kontekście zamiaru wprowadzenia Boba Budowniczego , do sztucznego pompowania jednego konta jest w tej grze zgodne z regulaminem ??? :rotfl: . To moje pytanie brzmi tak , jak to się ma do BANÓW , jakie dostawali gracze w tej grze , za przekazywanie sobie , czasem rzekome punktów ph poprzez AUKCJE ???? . Moim skromnym zdaniem nijak ma się to złamanie reguł gry , nie powodujące zresztą , aż takiego wzmocnienia gracza , nawet jeśli przejmowanie punktów ph miało miejsce , do tego jak gracz Rafix i Święty Wacek przejmują surowce z innych kont ( będących zresztą w ustrojach DG , gdzie surowce były zbierane od poprzedniego Boba Budowniczego ) przed propozycją wprowadzenia kolejnego Boba Budowniczego . Przecież ten ich proceder wzmocni i tak już ich rozdmuchane konta , do których innym graczom takim jak np. ja jest bardzo daleko . Czy to aby nie jest sztuczne pompowanie i wzmacnianie graczy takich jak RAFIX i Święty Wacek . Gdzie tu logika i sens w regulaminie gry ??? Dalej twierdzę , że w tej grze są równi i równiejsi :)

19

Tuesday, 24.12.2013, 15:22

Kolejny przekręt RAFIXa . Otóż wioska

Lost in space2 poziom 5 Współrzędne [ 245 : 166 ] , będąca do niedawna własnością gracza Krowa będącego również od długiego czasu w ustroju DG została przejęta wraz z surowcami przez RAFIXa . Moim zdaniem jest to oczywisty PUSHING surowcami , tym bardziej , że milowymi krokami zbliża się BOB BUDOWNICZY . Żeby dopełnić czary przekrętu , to po wyjściu gracza Krowy z ustroju DG została wręcz natychmiast zaatakowana Jego Stolica przez kogo ??? , ano oczywiście przez gracza RAFIX . Kolejny raz pytam ADMINISTRACJĘ , jak to się ma do regulaminu gry i jak to się ma do tego , że takie przekręty w grze są w stanie wyłapać gracze , a szanowna ADEMINISTRACJA mając do tego możliwości ,tego nie potrafi :rotfl: . Dla mnie jest to oczywiste łamanie nie tylko przyzwoitości w grze , ale szczególne łamanie regulaminu , za który powinien zostać nałożony BAN STAŁY dla konta gracza RAFIX bez możliwości odwołanie się od tej decyzji . Skoro gracz Rafix jest w posiadaniu tylu pasów do wielu kont , to pewnie sobie poradzi i będzie pogrywał na jednym z nich :) . ŻĄDAM SZANOWNA ADMINISTRACJO , jako gracz opłacający waszą grę wyciągnięcia konsekwencji w myśl przez was napisanego REGULAMINU GRY . POZDRO . BORGHI P.S Mój poprzedni wpis pozostał bez odpowiedzi , rozumiem , że ADMINISTRACJA nie wie , co na zaistniałe fakty ma mi odpisać , ale mam nadzieję , że ten POST nie pozostanie bez echa . :)

20

Tuesday, 24.12.2013, 15:36

Popieram to jest prawda

Podobne wątki