You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

rozwo

Intermediate

• "rozwo" started this thread

• Send private message

1

Saturday, December 14th 2013, 11:04pm

Event Jak Kupa

CZY KUPA BEDZIE PIERWSZA CZY EWENT ODPALI

TA GRA TO SRAKA TOTALNA JUZ

w weekend mozna pisac co popadnie

no chyba ze jakas lajza donosiciel doniesie :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

2

Monday, December 16th 2013, 12:51pm

CZY KUPA BEDZIE PIERWSZA CZY EWENT ODPALI

TA GRA TO SRAKA TOTALNA JUZ

w weekend mozna pisac co popadnie

no chyba ze jakas lajza donosiciel doniesie :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Ciekawe co ma ktoś w głowie pisząc takie coś? Pewnie s..?
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

rozwo

Intermediate

• Send private message

3

Monday, December 16th 2013, 1:26pm

Zgadza sie to jest s...

Tak zwane samobojstwo przez policje.

Zmarnowalem kawal czasu na gre, ktora miala byc ciekawa, a okazala sie kupa. I nie dlatego ze jest zla, ale dlatego ze ludzie ja robiacy olali ja.

Olali gre olali ludzi.Wypociny jakimi nas rzczycie to zenada,a wYmowki w stylu ze cos jest wazniejsze to sobie w buty wstawcie

Juz nie jeden wam pisal ze nie gra w BW TYLKO W TIME EDGE

POZDRAWIAM

4

Monday, December 16th 2013, 6:59pm

Juz nie jeden wam pisal ze nie gra w BW TYLKO W TIME EDGE

POZDRAWIAM

dokladnie!!!!

ja n ie gram w BW i nie zamierzam!!!! Tu chcę grać ale musi być co tu robić, bo teraz czekam do końca roku i nie opłacam premki, jak nic sie nie zmieni to po nowym roku może nastanie czas na inną gierkę bo tu już trochę się przenudno zrobilo!!!!

minęło kilka lat i tak się człowiek łudził że moze coś jeszcze ciekawego tu ogarniecie a tu dupsko... nawet prostych rzeczy odmawiacie ludziom tj. czatu, masy ciekawych eventów, konkretnych dropów, zamiany pkt. doświadczenia na możliwości wypraw itp. czyli jak widzę nic już tu admini nie chcą zrobić :(

a szkoda....

Canis

Beginner

• Send private message

5

Monday, December 16th 2013, 11:55pm

Ręce opadają , taka kupa .

3 osoby pisały , 96 odwiedziło , no to z tego to musi być kupa jak sie już pisać nie chce

Coś czuje że 2014 będzie przełomowy w mojej branży i TE , liczę że nie będzie wielkiej kupy

6

Tuesday, December 17th 2013, 7:05pm

kupa po całości....

ja czekam na decyzje i po tym zdecyduje czy wykupić premkę bo właśnie się skończyła ;>

choć raz w czas się ułożyło.....

rozwo

Intermediate

• Send private message

7

Sunday, December 22nd 2013, 12:55pm

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: I co panie SUSHI ja mam moze s.. ale pan dla mnie tez jest s... :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

jednak kupa pierwsza wyszla a nie event

pozdrawiam cie na swieta

zmien firme, wyjedz za granice bo w tym syfie nic dobrego cie nie spotka :thumbsup: :thumbsup:

8

Sunday, January 5th 2014, 10:28am

no jak tak będziecie zachęcać adminów >>>