Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Monday, 28.07.2008, 13:53

Oblężenie nie wyświetla się czas pozostały do końca

Na stronie armii nie pokazuje czasu jaki pozostal do konca obleżenia.
Sprawdzone pod Operą i Firefoxem
Licznik chyba zniknął po dołączeniu kolejnej armii do oblężenia

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "dusty" (28.07.2008, 19:22)


Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Monday, 28.07.2008, 14:30

Czy oblężenie powinno się już zakończyć czy jeszcze nie?
I prosiłbym o wyraźniejszego screena, najlepiej zapisz go w formacie png.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

3

Monday, 28.07.2008, 19:37

Zmieniłem screena

obleg już się zakończył

Zakończyło się oblężenie na wioskę Malaz [57,23]. - 2008-07-28 15:37:01
Rozpoczął się masz w celu pomocy okupującym wioskę Malaz (do akcji z - 2008-07-27 22:56:00
Rozpoczął się masz w celu pomocy okupującym wioskę Malaz (do akcji z - 2008-07-27 22:41:22
Rozpoczęto oblężenie wioski (do akcji zostało 19 godz. 55 min. 52 sek. )- 2008-07-27 20:23:13

Licznik zniknął chyba po dołączeniu którejś armii. Wieczorem przeglądałem na tablecie i myślałem że to błąd przeglądarki.
Na pewno był przed dołączeniem pierwszej armii, nie pamiętam czy był jeszcze po dołączeniu pierwszej armii.

Pozatym ucina temat wiadomości o dołączeniu j.w. widać