Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Monday, 23.12.2013, 14:17

Jak ktoś ogarnia AA

Jak ktoś potrafi mi wytłumaczyć o co chodzi z tą szarżą i atakiem AA w ostatniej rundzie to będe bardzo wdzięczny .

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=f4de43fc05


Zawsze myślałem że skoro Modyfikator do szarży jest 170 % to jednostki walą o 1,7 raz więcej jak normalnie czyli w tym wypadku nie 40 tylko 108 .

Skoro każda jednostka wali za 108 czyli razem 1080 to jakim cudem nie zeszło HP całkowite 156 ????? JAK TO MOŻLIWE ??
A ataku HERO który przywalił za 113 nie wspomne .

Uświadomcie mnie bo naprawde nie ogarniam o co w tym chodzi xD

2

Monday, 23.12.2013, 15:19

Ja też myślałem że wiem a jednak nie wiem hehehe
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=5360aa321b


Mój Bohater ma AA 126
Waleczna Harpia Obrońca ma 25 obrony (jak już padnie Sucubus) oraz 102 pkt życia czyli razem 127 .
Jak bym nie liczył aby mój bohater zdjął Harpię w jednej rundzie musiał by mieć 127 Ataku przeciwlotniczego a ma 126 AA , pomimo tego Harpia pada w 1 rundzie .
Myślałem że wiem jak liczyć ataki itp w tej grze ale jednak nie mam pojęcia :(
"Mam wiele odwagi, lecz boję się jej użyć."

3

Monday, 23.12.2013, 16:27

Bohater zadaje 10% więcej dmg w jednostki.

A co do kolegi wyżej to ataki są liczone w jednostki, a nie w pulę jednostek, czyli każda jednostka biję losową jednostkę wroga, czyli może się zdarzyć, że gdy zostaje 2 Kucharzy to wszystkie Twoje jednostki mogą uderzyć w 1 Kucharza.

4

Monday, 23.12.2013, 17:15

dzięki D@nio , teraz przynajmniej wiem co z czym :D
"Mam wiele odwagi, lecz boję się jej użyć."

5

Monday, 23.12.2013, 17:22

No cóż skoro tak to wszystko jasne , ten co to wymyślił powinien dostać "Jobla" xD
Ja też dziękuję za wyjaśnienie :)

Podobne wątki