Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Monday, 28.07.2008, 15:19

Bardzo denerwujace mnie ustawienie ...

dotyczy opcji wyboru uatawionej na stale na 1 poziom na lokacji , juz chyba 6 raz odruchowo klikam i lapie sie ze poslalem na 1 poziom 10 dziecinek :(. czy nie lepsze byloby zatwierdzanie opcji - wyslij, lub wpisanie tam 0 i w tym przypadku komunikat o wybraniu poziomu?, czy moze to zamierzone dzilanie aby takich cholerykow jakja jestem uczyc flegmatyzmu?

Gilean85

Intermediate

Postów: 209

Skąd: Częstochowa

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Monday, 28.07.2008, 16:26

Durati było o tym już na forum OPCJA SZUKAJ NAPRAWDĘ NIE BOLI !!!
Zapamiętywanie poziomów lokacji na obecną chwilę niebędzie wprowadzone BW TEAM ma ważniejsze sprawy na głowie :)
a pozatym wystarczy luknąć jak wysyłasz i po sprawie
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

3

Monday, 28.07.2008, 18:47

Hmmm, ale ustawienie domyślnego poziomu na 0 nie byłoby wysiłkiem a faktycznie rozwiązałoby do pewnego stopnia problem.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Caen" (28.07.2008, 19:56)


Gilean85

Intermediate

Postów: 209

Skąd: Częstochowa

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Monday, 28.07.2008, 18:51

tak tylko jak to wprowadzą to pojawią się tematy w bugach że nie mogę wysłać armii na expa i takie tam po prostu trzeba pamietać aby zmienić na poziom lokacji i tyle 2 sek myślenia więcej jescze nikogo nie zabiły :)

PS. mi się kilka razy tak zdażyło i jakoś nie płacze :)
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

5

Monday, 28.07.2008, 21:58

Tak jak wyżej - będzie to jeszcze zmienianie, a póki co trzeba uważać co sie klika ;)
Zamykam.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


6

Tuesday, 29.07.2008, 09:07

Zostało tak wprowadzone właśnie dla ułatwienia ;)
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker