Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Monday, 30.12.2013, 10:06

30.12 – 02.01.2014 Obrady ONZ - nie działa

Nick z Gry: Asmodean
ID: 27665
Kraina: T2 Jukatan

chciałem założyć obleg na wioskę a mimo obrad ONZ ustrój polityczny działa i mi blokuje.

Nie możesz oblegać tej wioski z powodu ustroju politycznego jej właściciela. Kliknij tutaj aby spróbować ponownie!

proszę o sprawdzenie - pomoc.

koordynaty jeśli trzeba dam na PW.


Pozdrawiam,
Asmo.

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Monday, 30.12.2013, 10:28

Gościu czytaj ze zrozumieniem

wszelkie zmiany ustrojowe będą wstrzymane

Nie działanie ustroju!!! Tylko zmiany posiadanego ustroju nie będą możliwe.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

3

Monday, 30.12.2013, 12:10

racja mój błąd swoją droga idiotyczny event - totalnie nic nie daje ... strata czasu

4

Monday, 30.12.2013, 12:47

to po co ten event ustrojowy ?

kompletnie nic nie daje

logicznym byłoby zniesienie ustroju aby opuszczone a dobre wioski mogły być przejete przez słabszych graczy na przykład

w obecnej formie to kompletna kicha - ktoś chciał błysnąć - a wyszło jak u tego chłopa z anegdoty o planowaniu

chłop zaplanował sobie coby pierdnąć ale się zesr..... :cursing:

gratulacje - kończę premium i długi urlop od tego badziewia - szkoda czasu :thumbdown:

5

Monday, 30.12.2013, 19:12

Bo ten event nie ma dawać.
Ma spowodowany, żeby cwaniaki zbierające surkę na DG nie zmieniły szybko ustroju i budowały spokojnie w bobie ;)
Ale do obejścia oczywiście.

Natomiast zniesienie ustrojów na kilka dni byłby bez sensu całkowicie: taki ktoś na DG byłby kompletnie bez szans na jakąkolwiek obronę.
A mocne klany by pozabierały wioski komuś kto siedzi w BIO i ma jedną chronioną.

6

Monday, 30.12.2013, 20:30

Jasne ktoś wybiera DG , płaci za budynki podwójnie , czas budowy podwójny a jak jest "Event" to ktoś ma mnie jeszcze jechać .. To już w ogóle byłby szczyt debilstwa .

Podobne wątki