Nie jesteś zalogowany.

[analizowany] TE strasznie muli

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Thursday, 02.01.2014, 22:49

TE strasznie muli

Po konsultacji z innymi graczami z klanu, jak również obserwacji na innych strona (w tym na BW) stwierdzam, że TE strasznie zamula. Strony wczytują się strasznie długo, czasami jest tylko tło wczytane.

Edit:
Sprawa dotyczy serwera T1

2

Thursday, 02.01.2014, 22:56

Potwierdzam :)
"Mam wiele odwagi, lecz boję się jej użyć."

3

Thursday, 02.01.2014, 23:02

u mnie normalnie dziala

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Thursday, 02.01.2014, 23:10

teraz u mnie tez normalnie ale wcześniej muliło i to porządnie a inne strony wczytywały się bez problemu

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Friday, 03.01.2014, 14:03

Najprawdopodobniej chwilowe problemy z łącznością - z logów obciążenia nie wynika, żeby serwer T1 wczoraj dostawał jakiejkolwiek większej zadyszki.

Jeśli problem będzie się powtarzał (np cyklicznie), to proszę o info, w jakich godzinach i dniach występują trudności.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker