Nie jesteś zalogowany.

[nie bug] Event Górnik

1

Friday, 03.01.2014, 00:13

Event Górnik

A jak to w końcu miało być? Do tej pory - z tego co pamiętam - przy tego typu iwentach nie było możliwość anulowania budów zakolejkowanych przed końcem ewentu (czyli za 1/5 ceny), a teraz tak się stało... Jakaś opcja była, że event był "zablokowany" do 00:05 i budowle po zaniżonym czasie się kończyły stawiać a nie można było anulować (a więc i zyskiwać znaczących surowców)...

To taka innowacja teraz? Bo nigdzie nie było info iż taka nowinka będzie wprowadzona...

Nie żebym płakał z tego powodu " title="chytry"> tak tylko pytam ;)

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Friday, 03.01.2014, 13:24

Z tego co pamiętam, taka innowacja została wprowadzona już jakiś czas temu, chyba nawet przy okazji poprzednich świąt BN.
Oczywiście nie jest to bug.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Friday, 03.01.2014, 15:02

Wystarczy wstawić kolejkę i nie odświeżyć okna. Zapomniałem zerknąć czy się zbudowało i budynki zostały nie zbudowane w evencie. Oddały surowce (już normalnie nie eventowo) ale wolałbym mieć je wybudowane:(

Powinniście odświeżyć server po/przed takim eventem. Czy jakoś inaczej to rozwiązać.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

4

Friday, 03.01.2014, 16:30

Aha oky - dzięki za info - nie mogłem znaleźć informacji/wiadomości na forum jak to wygląda w szczegółach - tak czy tak

No ja też bym wolał "zaoszczędzić" tych parę miesięcy na jednym budynku niż miliony surowców


Może przy następnych eventach pojawi się informacja (w poście z ogłoszonym eventem) jak to będzie wyglądało w szczegółach - pamięć bywa zawodna, a zamieszczenie info nie powinno być problemy - tak sądzę ;)

Podobne wątki