Nie jesteś zalogowany.

DYSKUSJA Pytanko

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Friday, 03.01.2014, 20:58

Pytanko

Czy na ten nowy rok Administacja może ma coś przygotowane do wprowadzenie na TimeEdde bo od 10 września 2012 nic nie zostało wprowadzone

Kiedyś się pytaliśmy i odpowiedzi nie dostaliśmy chciałbym wiedzieć konkretnie czy można spodziewać się jakich kol wiek prac w tym roku ?(

2

Friday, 03.01.2014, 21:01

tu niech juz nic nie robia

lepiej zalozyc nowy serwer

3

Friday, 03.01.2014, 21:15

Fajnie jak pojawiło by się okienko w którym widać tak jak na BW ze event działa i moglibyście częściej je włączać

4

Friday, 03.01.2014, 22:04

Nom na BW są bardzo czesto , praktycznie codziennie jest "coś" co ułatwia lub utrudnia zadania itp . TE fajna gra a z tego co ludzie piszą bardzo zaniedbana :(
"Mam wiele odwagi, lecz boję się jej użyć."

5

Sunday, 05.01.2014, 10:24

nowy serwer w nowej wersji na razie testowej tak jak beta na bw > ja bardzo chętnie

6

Wednesday, 08.01.2014, 18:05

nowy nowy 8|
i tu byłoby ciekawie jeśli dadzą zobaczyć i popróbować masę dropów które nigdy nie wypadają, siedze tyle czasu w 6e i nie widzę przedmiotów i zwoi nowych z tej epoki :(

no i można by również wprowadzić zmiany do mechanizmu przeliczającego walki żeby był sens postawić się mutantowi a także zmianę przy liczeniu obrony przy oblu żeby cholernie trudno było wioskę zabrać wtedy sporo mogło by się dziać :) może wróciłyby stare dobre walki....

7

Wednesday, 08.01.2014, 18:53

Mi to wygląda na błędne koło. Administracja nic nie robi, bo mało kto gra, mało kto gra, bo administracja nic nie robi:(

8

Wednesday, 08.01.2014, 19:15

a mi to wygląda na to że administracja juz wie a my jeszcze nie..... że:


1. nie będzie już nic wprowadzone w TE, ani czat klanowy, ani eventy ciekawe zmieniające tą monotonię
2. nie będą leciały ciekawe przedmioty itp., nie zniwelują różnic między mutantami i resztą żeby mogli sobie powalczyć,
bo.. ;>
3. utrzymanie wszystkich w nadziei jest szansą na to iż będą się łudzić że coś się zmieni i znów zapłacą PREMIUM


tyle w temacie... z moich obserwacji i wniosków po przeczytaniu wielu postów na forum

9

Wednesday, 08.01.2014, 19:36

A w/g mnie administracja ma gdzies czy ta śmieszna ilość graczy zapłaci te śmieszne 5-10 zł miesięcznie za to PREMIUM , gdyby chcieli zarobić to by wprowadzili dużo innych micropłatności ale jak piszą nie chcą tego :)
W TE z tego co czytałem przewidywano ze bedzie grało aktywnie kilka tysiecy osób , a gra kilkadziesiat ? Poprostu gra jest nierentowna i właściciele mają na nią wywalone.
Zapewne ta śmieszna kwota która wpływa za Premium nie starczyła by na opłacenie JEDNEGO pracownika , więc czego Wy wymagacie ? Jakie ewenty jakie nowe epoki :P Możemy zapomniec xD
Niech ktoś wpłaci na konto BW teamu 100 000 zł to sie i znajdzie kolejna epoka :P
"Mam wiele odwagi, lecz boję się jej użyć."

10

Thursday, 09.01.2014, 21:33

Mi się wydaje, że nasze premium utrzymuje serwer gry i tylko dlatego jeszcze ona jest.
Gdyby gra wyszła po angielsku od początku, grałyby w nią tłumy i bilibyśmy się teraz z jakimiś Koreańczykami, Angolami, czy obywatelami RPA.
I pewnie podziały byłyby inne, Polak trzymałby z Polakiem, czy to Żul czy to Buc.
Gra miała potencjał, niestety poszła w złą stronę i w obecnej formie nie ma szans przyciągnąć nowych graczy. A starzy grają tylko z przyzwyczajenia.

11

Thursday, 09.01.2014, 21:51

Dokładnie nasze premium wystarcza "TYLKO" na utzrymanie serwera albo i nie :P
Więc nie wymagajmy cudów , zejdzmy z nieba na ziemię :)
"Mam wiele odwagi, lecz boję się jej użyć."

12

Friday, 10.01.2014, 17:32

Większość pewnie już zeszła ;)

13

Sunday, 12.01.2014, 00:08

wpadłem na pewien pomysł
gracz który się broni w wiosce swojej ma postawiony taki budynek jak bunkier (ten co w oblach daje premki)
czemu by nie miał także pomagać przy obronie wioski w czasie najazdu gdy atakujący ma przewagę liczebną?
takie coś jak premia +10 do ataku gdy przeciwnik ma 20% więcej jednostek od nas jest git

14

Sunday, 12.01.2014, 01:32

a jak ma mniej ???? :rotfl: często mi się to zdarza :)

15

Monday, 20.01.2014, 12:35

Wszystko co piszecie to prawda. Nie ma z TE kokosów i dlatego absolutne pierwszeństwo ma BW.

Natomiast jak skończymy z A3.2 to i tak usiądziemy i dodamy to co było zapowiedziane do TE, a MOŻE nawet kilka dodatkowych rzeczy. Zależy ile na to zejdzie czasu.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

16

Friday, 21.02.2014, 13:58

oddawaj mojego herbatnik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!