Nie jesteś zalogowany.

[prawdopodobnie rozwiązany] Problem z zakończeniem oblegu

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Wednesday, 30.07.2008, 06:29

Problem z zakończeniem oblegu

A więc po zakończeniu czasu oblegu, rozpoczęło się odliczanie ujemne :/ Z trudem wstałem rano by sprawdzić wyniki oblegu i szybko powrócić do gry (wiadomo rano farmo podchodzą najlepiej) a tu niestety lipa



EDIT: Obleg się zakończył gdy stuknęło jakies -2,5k
Skończyłem zabawę w Time Edge
Zamknij oczy, jestem tu
Czujesz jak oddycham
Ciało przy ciele, dłonie splecione
Nasza intymność to cisza
Jestes przy mnie i ja przy Tobie
Tak jest mi dobrze, tak sie unosze
Płone przy Tobie, spalam sie w Tobie...
jak ogien w kominku dogasam....

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Zoltan" (30.07.2008, 06:50)


2

Wednesday, 30.07.2008, 11:35

mam dokładnie taki sam problem co jest :cursing: :cursing: :cursing: :cursing: :cursing:
Sygnatura usunięta przez Administrację.

czarny syn

Intermediate

Postów: 184

Skąd: skar kam

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Wednesday, 30.07.2008, 12:26

najprawdopodobniej do czasu oblężenia NIE JEST doliczany czas dojścia armii - a powinien być - sprawdź czy twoja armia lub armia oblegającego nie szła 41 min do ciebie - bo licznik oblegu - jak znam życie - odlicza tylko 18 h - a w tutku napisane że powinno być 18h + czas dojścia armii ;)

4

Wednesday, 30.07.2008, 13:04

u mnie wsumie było ok 18,5h a mimo tego był po oblegu czas ujemny. więc gdzieś musi być jakiś BUG...

5

Wednesday, 30.07.2008, 14:09

najprawdopodobniej do czasu oblężenia NIE JEST doliczany czas dojścia armii - a powinien być - sprawdź czy twoja armia lub armia oblegającego nie szła 41 min do ciebie - bo licznik oblegu - jak znam życie - odlicza tylko 18 h - a w tutku napisane że powinno być 18h + czas dojścia armii ;)


Czas dojścia był doliczony do 18h więc to nie to.
Skończyłem zabawę w Time Edge
Zamknij oczy, jestem tu
Czujesz jak oddycham
Ciało przy ciele, dłonie splecione
Nasza intymność to cisza
Jestes przy mnie i ja przy Tobie
Tak jest mi dobrze, tak sie unosze
Płone przy Tobie, spalam sie w Tobie...
jak ogien w kominku dogasam....

6

Friday, 01.08.2008, 05:12

Po chwili ujemnego czasu wskakuje czas powrotu z obleganej wioski i armia wraca. Wydaje się, że jest wszystko ok. Ta chwila ujemnego czasu to czas walki armii.
Nie da się niczego zyskać nieuczciwością. Wynika to z pewnego prawa równowagi. Zaciągamy wysoko oprocentowany kredyt jedynie, który przyjdzie nam spłacać cierpieniem. Nie dziw się więc gdy masz pecha lub gdy nie układa ci się w życiu, bo spłacasz tylko swoje długi.

7

Friday, 01.08.2008, 07:40

Ale w tutorialu tego nie ma....oczywiście nic nie jest bugiem - wszystko jest brakiem w tutorialu :)
Skończyłem zabawę w Time Edge
Zamknij oczy, jestem tu
Czujesz jak oddycham
Ciało przy ciele, dłonie splecione
Nasza intymność to cisza
Jestes przy mnie i ja przy Tobie
Tak jest mi dobrze, tak sie unosze
Płone przy Tobie, spalam sie w Tobie...
jak ogien w kominku dogasam....

8

Monday, 04.08.2008, 12:20

Tutaj coś w tym rodzaju z kolei : obleg dawno skończony a cały czas ta informacja sie pojawia


dodam że obleg zakończony przed czasem poprzez zniszczenie głównej armii oblegającego

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Monday, 04.08.2008, 12:56

Jedna uwaga na przyszłość - zgłaszając takie sytuacje podawajcie id wioski która jest oblegana (widać je w linku po kliknięciu na dowolną ikonę w prawym panelu wioski).
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

10

Monday, 04.08.2008, 13:11

vid = 1744

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Monday, 04.08.2008, 13:22

Możesz opisać przebieg oblężenia? Np. ile było armii atakujących, czy po rozbiciu głównej armii oblegającej zostały jeszcze inne armie, czy to była jedyna jaka została.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

12

Monday, 04.08.2008, 16:56

Armii oblegających było 3 , jedna główna i dwie należace do jednego z klanowiczów wspomagających obleg, - po trzecim ataku armia główna oblegająca została rozbita, pozostały 2 wspomagające oblężenie z których jedna wcześniej brała udział w potyczce ,a które powróciły do wiosek. W momencie przerwania oblężenia znikł czas wskazujący ile pozostało jeszcze do końca , lecz jak na obrazku pozostały komunikaty do chwili obecnej. Aha atakowała trzykrotnie ta sama armia z mojego klanu. No nie wiem co jeszcze moze byc pomocne?

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

13

Monday, 04.08.2008, 17:41

Rozumiem że z pozostałymi armiami oblegającymi jest wszystko w porządku, tylko u obleganego wystąpił problem? Info o oblężeniu wioski o podanym vid do tej pory nie zniknęło?
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

14

Monday, 04.08.2008, 18:05

Dokładnie tak jest jak napisałeś, pozostało tylko info na czerwono, poza tym wszystko przebiega normalnie. Na chwile gdy to pisze info jest w dalszym ciągu widoczne. Informacje zielonego koloru które sie ukazują ponad czerwonymi pojawiają sie i znikają zgodnie z podjętymi działaniami.

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

15

Tuesday, 05.08.2008, 09:07

Wygląda na to że był to problem niewyczyszczonego cache po rozbiciu oblężenia.
Czy komunikaty nadal występują?
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

16

Tuesday, 05.08.2008, 12:52

Nie , juz jest czysto :), Dziękuję

17

Thursday, 14.08.2008, 12:23

mam taki sam problem. Armia uprzednio rozbita a komunikat jest do dzisiaj widoczny.





vid=1946

Ten post był edytowany 7 razy, ostatnio edytowany przez "Dantrag" (14.08.2008, 12:38)


Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

18

Thursday, 14.08.2008, 14:31

Kiedy w przybliżeniu skończyło się oblężenie?
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

19

Thursday, 14.08.2008, 23:37

tak w przybliżeniu to 2 dni temu. Ale już jest dobrze. Niewiem czy samo tak czy coś zrobiliście , niewarzne. dziekuje.

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "Dantrag" (14.08.2008, 23:45)


Morfeusz

Nierejestrowany

20

Monday, 18.08.2008, 18:20

Ja mam ten sam problem ;/ ?( 8|





?(

Podobne wątki