Nie jesteś zalogowany.

[ OBRAZA ] Sakyt

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Monday, 24.02.2014, 17:19

Sakyt

ID 31725
Login tykas
Postać SAKYT

Obraza innego użytkownika w wiadomościach, 14 dni.

Obraza mojej osoby nie życzę sobie tego.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


2

Monday, 24.02.2014, 19:37

tylko 14 dni ?(

3

Monday, 24.02.2014, 23:29

Wodzu??!!! ha,ha,ha............. stolarz z Opola ??!!!! ha,ha,ha.......... :rotfl:
To juz cie mam ........... i jeszcze .........

4

Monday, 24.02.2014, 23:42

Acha i ciesz sie ze nie mam mozliwosci pokazac tego co ty pisales stolarzu z Czarnowasow he,he..... bo do Opola to jezdzisz zapewne po pieluchy....... 8o

5

Monday, 24.02.2014, 23:44

Co mnie masz jak na razie to masz 14 dni urlopu z TE :) a chcesz więcej i dostac tu bana to sie przymknij jak masz głupoty pisać dorośnij dzieciaku bo na takiego wyglądasz po zachowaniu i pisaniu twoim zresztą nie będę się zniżał do twojego poziomu całe życie z wariatami.

6

Tuesday, 25.02.2014, 09:53

Sakyt, proszę Cię, nie zaogniaj sytuacji.

Mam nadzieję, że 14 dni wystarczy.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


7

Tuesday, 25.02.2014, 17:18

chyba mu nie wystarczy to taki typ bez kultury tylko umie obrażać to jakiś dzieciak .

8

Tuesday, 25.02.2014, 23:28

Wodzu, Ciebie także proszę o spokój.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


9

Thursday, 27.02.2014, 23:17

Spoko , spoko jeszcze pare dzionkow i zaprosze ,, Wodza,, he,he.....do siebie

Podobne wątki