You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Saturday, March 1st 2014, 10:57am

spary potrzebna porada

witam jestem w 2epo i znalazlem sobie ziomka do sparow
potrzebujemy porady jak najlepiej robic spary w 2 epo?

jakie jednostki? (w jakiej ilosci)
ja mam demona on aniola

techy juz dzis bd wszystkie bojowe zrobione
dodam ze nie mam premium i robienie armie troche mi schodzi ;/

Spiryt35

Professional

• Send private message

2

Saturday, March 1st 2014, 7:03pm

Tam najlepsze sa tarany do wymianki z innym graczem bo maja 1000ph

3

Saturday, March 1st 2014, 7:07pm

tarany? ale po 1 stronie czy jak? prosze o rozpisanie co i jak dokladnie :) z gory dziekuje

4

Saturday, March 1st 2014, 9:46pm

Zależy co chcesz z tym kimś robić , Spar to dla mnie sprawdzanie kto jest mocniejszy a "wymianki" to poprostu wysyłanie do kogoś mięska na rozbicie w celu expienia bohatera .
Jak chcesz expić bohatera to buduj Tarany , w odwodach umieść aniołka nawet 1 level i wysyłaj na gościa w celu rozbicia (do rozbicai taranów za wiele nie trzeba bo maja śmieszną inicjatywe 40 )

On robi identycznie tyle że wysyła do Ciebie , w ten sposób maxymalnie szybko expicie swoich bohaterów :)

A jak chcesz z kimś sparować czyli sprawdzać swoje siły no to już musisz sam kombinować co wysyłać w zależnosci co ten ktoś posiada a dokładniej jakie jednostki .

Pzdr
"Mam wiele odwagi, lecz boję się jej użyć."