Nie jesteś zalogowany.

[ MULTIKONTA ] Ojciec Chrzestny, BORGHI

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Tuesday, 08.04.2014, 14:05

Ojciec Chrzestny, BORGHI

ID 46989
Login Miszczu-back
Postać Ojciec Chrzestny

ID 43315
Login BORGHI
Postać BORGHI

Multikonto + pushing, ban stały.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


2

Tuesday, 08.04.2014, 14:23

bardzo dobrze takich graczy powinno się tępić

myślę ze w bc nie jedno jest jeszcze Multi

3

Tuesday, 08.04.2014, 14:35

Bardzo dziękuję za załatwienie tej sprawy :-)

4

Tuesday, 08.04.2014, 14:40

miszczu siedział w dg i dawał surke

a bc tak płakało ze zule robią przekręty a sami są nie lepsi

5

Tuesday, 08.04.2014, 15:20

a bc tak płakało ze zule robią przekręty a sami są nie lepsi

najbardziej Borghi płakał

6

Tuesday, 08.04.2014, 15:49

mulikonta

w żulach i ich akademiach jest wielu graczy co mają po 2 konta ale ich się nie blokuje

7

Tuesday, 08.04.2014, 17:16

Proszę o nie pisanie w tym temacie osób, które nie są bezpośrednio zainteresowane karą. Dziękuje ;)

PS. Wszelkie podejrzenia multikont może zostać do mnie zgłoszone na PW - każde sprawdzę.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


8

Wednesday, 28.01.2015, 00:12

Po prawie rocznym BANIE , uprzejmie proszę o odblokowanie mojego Głównego konta na Serwerze Mezopotamia . :)

9

Wednesday, 28.01.2015, 00:17

ach i najważniejsze mój ID 43315

Login BORGHI

Postać BORGHI :)

10

Sunday, 01.02.2015, 10:48

nie żartuj sobie ta gra nie jest dla oszustów takich jak ty :(

11

Sunday, 01.02.2015, 11:26

Morfeusz , ponoć ryby i dzieci głosu nie mają , a w sumie ten temat nie jest też dla Ciebie :P

12

Sunday, 01.02.2015, 23:41

tobie się w głowie coś porobiło zasady są jasne za multikonto won z gry bez powrotu możesz skamleć jak kiedyś płakałeś,że inni maja multi bezmózgowcu nawet porządnie oszukać nie potrafisz:)

13

Monday, 02.02.2015, 02:37

Morfeusz , ponoć ryby i dzieci głosu nie mają , a w sumie ten temat nie jest też dla Ciebie :P
jak śmiesz oszuście prosić o powrót do gry, dla kogo ten temat jest dla ciebie ?ciebie już nie ma smród tylko pozostał gówniarzu po tobie i twoich przekrętach

jerzys

Nierejestrowany

14

Monday, 02.02.2015, 09:27

Morfeusz, zgodnie z regulaminem forum, w tego typu tematach wypowiadać się może gracz, ktorego to dotyczy i Admini.

Ty i ja powinniśmy dostac bany.

A jeśli chodzi o oszustów to najwiecej ich jest pośród Twojej koalicji
chcesz dowodów ? pisz do mnie na PW.

15

Monday, 02.02.2015, 10:31

to dostane bana przynajmniej w słusznej sprawie, jak sadzę Ty już działasz żeby amnestia była dla tego oszusta,nie trudno było się tego domyślić,a co do multi jak masz dowody to zgłoś to do sprawdzenia bo w przeciwnym razie stajesz się wspólnikiem oszustwa

jerzys

Nierejestrowany

16

Monday, 02.02.2015, 12:26

ban za wiedze o oszustwie i nie zgłoszenie ?

dobre :-))

mam nadzieje ze to nie wejdzie, nie miałbym na t1 z kim walczyć :-))))

17

Monday, 02.02.2015, 22:21

Ban jest stały i nie zostanie cofnięty.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


18

Monday, 08.08.2016, 07:37


Ban jest stały i nie zostanie cofnięty.


Ale on gra. Czy ban został cofnięty i dlaczego?