Nie jesteś zalogowany.

1

Monday, 23.06.2014, 15:12

Bug w działaniu czaru Wzmocnione piekielne ostrze

Witam,

czar działa niezgodnie z opisem, zamiast dawać osiem ładunków w jednej rundzie zadaje obrażenia przez 8 rund. Dodatkowo według mnie to powinien zadawać obrażenia wszystkim jednostkom skoro w opisie jest "działa na cały oddział" , poniżej raporty:
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=5333c7536e


http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=bce627be12


Swoją drogą z czarem regeneracja mocy też jest chyba coś nie tak...
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=c187148dec


Prosiłbym GM-ów o reakcję, jeśli taki temat już był na forum to proszę o linka i przepraszam,

Pozdrawiam,
Xanox

jerzys

Nierejestrowany

2

Monday, 23.06.2014, 16:31

czar działa przez 1 rundę po rzuceniu a nie rzucany jest w jedną rundę
może być rzucony 8 x
nie spotkałem się żeby heros rzucił z jednego bizu w jednej turze więcej niż jeden czar

wiec chyba nie masz racji

ale gdybyś miał racje i mogłoby to lecieć w jednej turze (wszystkie 10 ładunków) - to by była masakra (w normalnej 3 turowej walce)
taka szarża ale z bizu ...
3 takie bizu = 30 lądunków = 600 ran na koniec tury w każdą jednostkę (jak wszystko wejdzie w armie) ...
lepiej żebyś nie miał racji ;)

EDIT: nawet więcej na maksymalnym poziomie :-))



to samo regeneracja mocy.

3

Monday, 23.06.2014, 17:25

Według mnie jest to ewidentny błąd skryptu gry, właściwe dwa błędy, jeden odpowiedzialny za przydzielanie ładunków na turę ( 10 ładunków / turę a nie 10 tur / po 1 ładunku) przynajmniej tak wynika z zapisu "rundy działania: 1" w a drugi to hit all zamiast hit random group (coś w tym stylu), chciałbym żeby GM-owie wypowiedzieli się na ten temat, bo to dotyczy chyba wszystkich czarów które maja kilka ładunków w trakcie pierwszej rundy,


Pozdrawiam,
Xanox

jerzys

Nierejestrowany

4

Monday, 23.06.2014, 18:17

jakby walil wszystko w pierwszej turze bylby zbyt potęzny.
silniejszy niz szarza czlowieka ktorą uwalono w dol

no to czekamy na adminow

5

Thursday, 26.06.2014, 11:18

Rundy działania określa jak trwały jest efekt działania czaru, np. czary przyzywające oraz dające bonus jednostką muszą być bardziej trwałe/ działać długo inaczej byłyby bezużyteczne.

Ilość ładunków oznacza ile razy w trakcie walki będzie możliwe rzucenie danego czaru. Dotyczy to w szczególności czarów zadających obrażenia.

Można użyć jednego ładunku na rundę.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

6

Thursday, 26.06.2014, 17:33

Mhm, a co z zadawaniem obrażeń tylko jednej formacji zamiast całemu oddziałowi? Nie mniej o ile takie działanie czarów takich jak np. Burza ognia ma sens o tyle jaki jest sens zadawania 20 pkt-ów obrażeń przez 10 tur? chyba żaden... Mogliście to jakoś inaczej rozwiązać bo teraz jest trochę bez sensu...



Pozdrawiam,
Xanox

jerzys

Nierejestrowany

7

Thursday, 26.06.2014, 23:50

jednostka
oddzial
armia


chyba to jest tak

oddzial to np. 1 hero ALBO 300 jednostek jednego typu

przez 10 tur: jak znalazł na lokacje, obleg ...

8

Friday, 27.06.2014, 13:17


przez 10 tur: jak znalazł na lokacje, obleg ...
No chyba nie masz racji :-D na co komu czar działający w taki sposób jak teraz? 20 dmg/ turę z czaru który ma takie wymagania co do lvlu i potrzeba w niego włożyć YRD jest w tym momencie pomyłką i tyle. W ciągu kilku lat gry nie sądzę żeby ktoś zebrał trzy takie czary wiec nawet samo zadanie 220 obrażeń (bo taki chyba max sumaryczny dmg) w pierwszej rundzie wszystkim jednostkom i bohaterom naraz i tak niewiele pomoże w starciu z armia z ludzkim bohaterem a tak według mnie powinien działać ten czar. Szkoda, zmarnowałem YRD,


Pozdrawiam,
Xanox

jerzys

Nierejestrowany

9

Friday, 27.06.2014, 14:29

nie oceniam sensu uzycia YRDa ale gdyby on walił wszystko w pierwszej rundzie byłby zbyt potezny, uwierz mi.
a jakby jeszcze rozszerzyć zeby walil w ogole we wszystko po drugiej stronie (obleg 11 na 11) to w ogole oblegi by sie konczyly na pierwszej rundzie ...


TYM BARDZIEJ że przy ataku moze się zdazyć ze armia "wali w trupy" i np. przy starciu 1000 na 300 z tych 300 kilka jednostek ocaleje.
czar wali dokladnie we wszystkich z odzialu.

przez 10 tur 20 na turę: nie jest to najgorsza opcja
ile razy mi na lokacji wrogi heros przezywal z 10-100 życia, bo wszyscy walili go po 10
awatar zyje tylko 6 rund = 60 ran
a tu mam 200
lepsze niż awatar :)