You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Monday, June 23rd 2014, 3:12pm

Bug w działaniu czaru Wzmocnione piekielne ostrze

Witam,

czar działa niezgodnie z opisem, zamiast dawać osiem ładunków w jednej rundzie zadaje obrażenia przez 8 rund. Dodatkowo według mnie to powinien zadawać obrażenia wszystkim jednostkom skoro w opisie jest "działa na cały oddział" , poniżej raporty:
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=5333c7536e

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=bce627be12

Swoją drogą z czarem regeneracja mocy też jest chyba coś nie tak...
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=c187148dec

Prosiłbym GM-ów o reakcję, jeśli taki temat już był na forum to proszę o linka i przepraszam,

Pozdrawiam,
Xanox

jerzys

Unregistered

2

Monday, June 23rd 2014, 4:31pm

czar działa przez 1 rundę po rzuceniu a nie rzucany jest w jedną rundę
może być rzucony 8 x
nie spotkałem się żeby heros rzucił z jednego bizu w jednej turze więcej niż jeden czar

wiec chyba nie masz racji

ale gdybyś miał racje i mogłoby to lecieć w jednej turze (wszystkie 10 ładunków) - to by była masakra (w normalnej 3 turowej walce)
taka szarża ale z bizu ...
3 takie bizu = 30 lądunków = 600 ran na koniec tury w każdą jednostkę (jak wszystko wejdzie w armie) ...
lepiej żebyś nie miał racji ;)

EDIT: nawet więcej na maksymalnym poziomie :-))

to samo regeneracja mocy.

3

Monday, June 23rd 2014, 5:25pm

Według mnie jest to ewidentny błąd skryptu gry, właściwe dwa błędy, jeden odpowiedzialny za przydzielanie ładunków na turę ( 10 ładunków / turę a nie 10 tur / po 1 ładunku) przynajmniej tak wynika z zapisu "rundy działania: 1" w a drugi to hit all zamiast hit random group (coś w tym stylu), chciałbym żeby GM-owie wypowiedzieli się na ten temat, bo to dotyczy chyba wszystkich czarów które maja kilka ładunków w trakcie pierwszej rundy,

Pozdrawiam,
Xanox

jerzys

Unregistered

4

Monday, June 23rd 2014, 6:17pm

jakby walil wszystko w pierwszej turze bylby zbyt potęzny.
silniejszy niz szarza czlowieka ktorą uwalono w dol

no to czekamy na adminow

5

Thursday, June 26th 2014, 11:18am

Rundy działania określa jak trwały jest efekt działania czaru, np. czary przyzywające oraz dające bonus jednostką muszą być bardziej trwałe/ działać długo inaczej byłyby bezużyteczne.

Ilość ładunków oznacza ile razy w trakcie walki będzie możliwe rzucenie danego czaru. Dotyczy to w szczególności czarów zadających obrażenia.

Można użyć jednego ładunku na rundę.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

6

Thursday, June 26th 2014, 5:33pm

Mhm, a co z zadawaniem obrażeń tylko jednej formacji zamiast całemu oddziałowi? Nie mniej o ile takie działanie czarów takich jak np. Burza ognia ma sens o tyle jaki jest sens zadawania 20 pkt-ów obrażeń przez 10 tur? chyba żaden... Mogliście to jakoś inaczej rozwiązać bo teraz jest trochę bez sensu...

Pozdrawiam,
Xanox

jerzys

Unregistered

7

Thursday, June 26th 2014, 11:50pm

jednostka
oddzial
armia

chyba to jest tak

oddzial to np. 1 hero ALBO 300 jednostek jednego typu

przez 10 tur: jak znalazł na lokacje, obleg ...

8

Friday, June 27th 2014, 1:17pm

przez 10 tur: jak znalazł na lokacje, obleg ...
No chyba nie masz racji :-D na co komu czar działający w taki sposób jak teraz? 20 dmg/ turę z czaru który ma takie wymagania co do lvlu i potrzeba w niego włożyć YRD jest w tym momencie pomyłką i tyle. W ciągu kilku lat gry nie sądzę żeby ktoś zebrał trzy takie czary wiec nawet samo zadanie 220 obrażeń (bo taki chyba max sumaryczny dmg) w pierwszej rundzie wszystkim jednostkom i bohaterom naraz i tak niewiele pomoże w starciu z armia z ludzkim bohaterem a tak według mnie powinien działać ten czar. Szkoda, zmarnowałem YRD,

Pozdrawiam,
Xanox

jerzys

Unregistered

9

Friday, June 27th 2014, 2:29pm

nie oceniam sensu uzycia YRDa ale gdyby on walił wszystko w pierwszej rundzie byłby zbyt potezny, uwierz mi.
a jakby jeszcze rozszerzyć zeby walil w ogole we wszystko po drugiej stronie (obleg 11 na 11) to w ogole oblegi by sie konczyly na pierwszej rundzie ...

TYM BARDZIEJ że przy ataku moze się zdazyć ze armia "wali w trupy" i np. przy starciu 1000 na 300 z tych 300 kilka jednostek ocaleje.
czar wali dokladnie we wszystkich z odzialu.

przez 10 tur 20 na turę: nie jest to najgorsza opcja
ile razy mi na lokacji wrogi heros przezywal z 10-100 życia, bo wszyscy walili go po 10
awatar zyje tylko 6 rund = 60 ran
a tu mam 200
lepsze niż awatar :)