Nie jesteś zalogowany.

[rozwiązany] Serwer padł??

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

MELON

Początkujący

Postów: 34

Skąd: Poznań

  • Wyślij prywatną wiadomość

41

Wednesday, 01.10.2014, 21:05

musi być cofnięcie inaczej nastepni odejdą

42

Wednesday, 01.10.2014, 21:22

Zobaczymy co zrobią ciekaw jestem kiedy serwer znów ruszy

jerzys

Nierejestrowany

43

Wednesday, 01.10.2014, 22:31

jakie cofnięcie, jaki ruszy

serwer normalnie gra, jedynie serwer logowania nie dziala


EDIT
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=47c13575ba

na dowod

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

44

Wednesday, 01.10.2014, 22:59

Serwer logowania powinien już działać. Jeden z naszych serwerów miał bardzo dużą awarię sprzętową - resetował się co chwila. Dopiero wieczorem serwerownia udostępniła nam nowy serwer i mogliśmy zacząć działać. Przepraszamy za utrudnienia.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

45

Thursday, 02.10.2014, 00:52

0:40 znow popadalo :)))

46

Thursday, 02.10.2014, 00:59

Juz trybi :)) chlopaki pewnie grzebia :)

47

Thursday, 02.10.2014, 07:24

Mam Kur.... nadzieje ze zostanie zresetowany serwer do wczorajszego dnia
http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=7d04b7baa2
jak czlowiek mial grac, cale wojko ponad 2mln zlota i ok 300 tys pozostalych

jezeli nie to koncze z ta gra i zadam zwrotu za premke

48

Thursday, 02.10.2014, 08:03

druga sprawa
wytlukli polowie klanu wojo
i oto efekty
Wioska Wioskowo [48,37] gracza greg rozpoczęła działania oblężnicze na wioskę Wioskowo [241,238] gracza Hose.

Oblężenie ma na celu przejęcie wioski!

Oblężenie zakończy się 3 października 2014 03:06:00.

Agresorzy chcący dołączyć do oblężenia muszą być na miejscu przed 2 października 2014 14:26:12

jak mamy bronic

jerzys

Nierejestrowany

49

Thursday, 02.10.2014, 12:44

moim zdaniem wgranie starej bazy nie wchodzi w gre
za duzo osob by na tym duzo stracilo

moim zdaniem (podpowiedź dla adminów) jedyne co wchodzi w gre to na wniosek pokrzywdzonych anulowanie wyniku oblegu
tj. sam zwrot wsi

+ ochrona przed oblegami, ale to raczej przychodzi z automatu (klan na klan co 7 dni)

50

Thursday, 02.10.2014, 13:01

Ale rowniez duzo osob tez duzo stracilo, nie mam czym grac cale wojo poszlo do piachu, nie mam surki bo mi wszystko wyniesli co zbieralem przez miesiac
wiec jaka sprawiedliwosc

jerzys

Nierejestrowany

51

Thursday, 02.10.2014, 13:36

skoro w kazdej sytuacji mnóstwo osob by stracilo ?
lepiej nic nie robic

a sprawiedliwości ponoc nie ma w ogole :-(

52

Thursday, 02.10.2014, 13:49

Nie wiem czy grales, ale jakis czas temu był bob i cos tam nie wypailo i kupe ludzi potraciło na tym bobie, wiec admini postanowili zresetowac serwer do poranka z przed boba, wiec uwazam ze tutaj jest podobna sytuacja i rowniez powinien byc zrobiony taki sam krok jak w tamtej sytuacji i przywrocony serwer

jerzys

Nierejestrowany

53

Thursday, 02.10.2014, 14:23

powiem Ci tak: jakby mial byc cofniety serwer to info o tym powinno pojsc wczoraj wieczorem

nie poszlo

ludzie grają normalnie ponad dobe
nie wyobrazam sobie ze teraz cofają zegar

dopiero by sie krzyk podniosl

a wczoraj byla mozliwość zalogowania, ja się zalogowałem
tylko trzeba bylo pokombinować odrobinę

tez mogles kombinować, trudne to nie bylo ...

54

Thursday, 02.10.2014, 14:38

tylko ta usterka miala trwac 2 h a trwala duzo wiecej, probowalem na rozne sposoby i nie poszlo, a uwierz komputer nie jest mi obcy, i jakos mi sie nie udalo wejsc,probowalem sie zalogowac do 23 i nic, a miedzy czasie zostalem pozbawiony calego wojska i calej surki,
a sytuacja jest podobna jak przy bobie, ja nie stracilem zadnej surki przenosilem ja pol dnia z lotek pozniej jeszcze pol dnia stawialem budynki i stracilem caly dzien na to i na drugi dzien musialem to samo robic, wiec sytuacja jest podobna

55

Thursday, 02.10.2014, 14:47

heeeee

pisze ten co jest w dg i nic mu nie mogli zrobić a sporo graczy straciło surowce i wojsko wiec jest to nie w porządku mogli dać info jak się zalogować a nie grali ci którzy wiedzieli i robili co chcieli , skoro wina jest serwera to nie widzę tu problemu cofnięcia do tej godziny gdzie mógł się zalogować każdy tylko niech wcześniej dadzą info żeby każdy się przygotow

jerzys

Nierejestrowany

56

Thursday, 02.10.2014, 14:51

nie ma zakazu, każdy moze byc w DG...
akurat ja mam inny ustrój

i tez sie nie moglem cały dzien zalogować (probowałem z komorki)
dopiero jak pozniej siadłem do kompa to wbiłem

ja tez stracilem, wystawilem bizuterie, mialem uzgodnionego kupca, ale sie nie zalogował i tanio poszła.

nadal jednak uważam że cofnięcie zegara miało by duzo wiecej wad niz zalet

57

Thursday, 02.10.2014, 15:34

Z powodu awarii nie można się było zalogować do gry. Kombinatorom się to udało, ale znaczna większość graczy nie mogła grać.

Mimo iż sam nic nie straciłem, a wręcz zyskałem, uważam że rollka serwera to sprawiedliwe wyjście. Niech sobie zdobywcy afczonych wsi skamlą, szczęśliwcy z super dropami też, ale żeby gra była fair dla wszystkich (a o to kurna chyba tutaj chodzi) to restart serwera jest dobrym wyjściem. Wyobraźcie sobie stawianie od podstaw armii bez premium, pierdykania po 5 jednostek, albo utratę wioski tylko dlatego że padł serwer logowania i nie można było jej ocalić. Jest to znacznie większa frustracja niż cofnięcie fajnego dropa itd

Tylko im więcej administracja zwleka tym większy ból dupy wśród graczy :)

58

Thursday, 02.10.2014, 15:35

ja akurat nie straciłem na awarii a nawet nieco zyskalem rozumiem jednak tych którzy stracili wojo i surke, w czasie boba 2013 dało sie cofnąć serwer to i teraz sie da, do tego 24h stala ochrona dla wszystkich i bedzie ok, tylko trzeba to szybko zrobic bo nie chce mi sie teraz grzebac w grze jezeli potem maja mnie cofnąć

59

Thursday, 02.10.2014, 16:03

witam

zostałem rozbity i na dodatek oblęga dostałem czym mam to nośić dorobek roku zbierania jak nie cofną w dupie mam takom gre to nie ja zawaliłem tylko serwer na t1 połowe graczy wyczyszczonych

jerzys

Nierejestrowany

60

Thursday, 02.10.2014, 16:16

No to faktycznie, wygląda że cofnięcie czasu jest jedynym wyjściem...

Sam wiem że grać się wtedy odechciewa :(((