Nie jesteś zalogowany.

[rozwiązany] Serwer padł??

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

61

Thursday, 02.10.2014, 19:02

no teraz po dobie to troszkę nie fajnie będzie z cofnięciem

jedynie to niech włączą ochronkę od ataków na 2 dni i cofną oblężenia założone po awarii dzięki której gracze zostali wyczyszczeni z wojsk i nie maja się czym bronić .
A co do wojsk to tez w tym czasie powinni zrobić tak aby jednostki się szybko budowały coś jak bob budowlany ale dla jednostek i w 2 dni by się każdy odbudował .

ale jestem zdziwiony ze przy takich mutantach co teraz są trzymacie armie pojedynczo a nie w kumulkach

62

Thursday, 02.10.2014, 19:21

nie no jesli juz to wszystko bo tak bedzie sprawiedliwie - a nie temu "to" a temu "tamto" bo mu tak psuje.... bez sesnu - trzeba zresetowac do jakiegos tam momentu jak zaczelo sie sypac i tyle.... a za to ze sie dzis przemeczymy na prozno gratyfikacja - ale nie ma co gdybac zobaczymy jak sie oficjalnie ustosunkuja sami Tworcy :D

63

Thursday, 02.10.2014, 19:56

co du gadać wojo miałem w ambonce do przenoszenia surki nikt nie w wiedział kiedy serwer wróci ja nie siedzę 24 godz na dope pracuje jeszcze na rodzinkę albo wróci jak było albo następni odejdą bo to bez sęsu się robi

64

Thursday, 02.10.2014, 21:44

a mi tam całkiem się podobało

jak przysyłaliście te linki ze złomowaniem własnego woja podczas nieudacznej próby logowania ;)

i po co Bobik było kitrać tyle tej surki?? jak chomik chciałeś napchać i się nie podzielić ;>


ps. mi jednak też nie udało się lognąć :/

65

Thursday, 02.10.2014, 22:03

wiadomo czy będzie cofniecie na serwach? wielu potraciło surke która zbierali od roku, niektórzy armie, ja tam tylko na handlu straciłem wiec źle nie jest. Z cofnięciem serwerów pewnie czym szybciej tym lepiej bo później będzie wielu niezadowolonych.

66

Thursday, 02.10.2014, 22:41

Panowie jak cofną to do ostatniego backupa
Czyli czwartek godzina 23
Nikt nic nie straci tylko Ci co zyskali coś w ostatnim tygodniu

No chyba ze zaoszczędzają na ochronie serwerów
i raczej to byłoby głupie
Pozdrawiam wszystkich sprawiedliwych
aczkolwiek w tej grze takich nie ma

67

Friday, 03.10.2014, 08:12

i co to da ten nocny bacup juz o tej porze nic nie mialem, z tego co kiedys pisali to bacupy sa robione ok 4 rano, wic powinni cofnac do czwartku rano
ale niestety maja nas w dupie, suszi sie juz nawet nie logowal od srody od awarii nie wie co robi, niedlugo juz calkiem nie bedzie mial co robic, bo ludzie po tym nomerze sa wkurwieni ( niestety musze tak napisac, bo nas totalnie olewaja i innych słów tutaj nie ma co używać) niektorzy tak jak ja myśla nad kasacia konta
bo to juz nie ma sensu grac, nic nie robie na kocie mam wylane na ta gre, dopoki nie cofna gry do sytuacji przed awaria,
jezeli nie, to prosze o zwrot kasy za premke od awarii do konca stycznia i kasuje konto,

jerzys

Nierejestrowany

68

Friday, 03.10.2014, 08:28

ale awaria była przecież rano
a nie w nocy

69

Friday, 03.10.2014, 08:41

od 17 do 23 probowalem sie zalogowac, nie udało mi sie wiec poszedlem spac, a pierwszyz atak mialem o 20,30

jerzys

Nierejestrowany

70

Friday, 03.10.2014, 09:29

Wydaje mi się że administracja popelniła bład.
w momencie wystąpienia błedu powinni natychmiast wszystkich wylogować i uruchomić serwer dopiero jak bylo naprawione + 24h ochrony dla wszystkich przed atakami i oblegami

nie bylo planu na taką okoliczność
powinien być zrobiony dział na forum: "co zrobimy w razie awarii" i tam wszystko opisane, cala procedura jak sie sypnie

a tak co sprytniejsi (jak ja) umieli się zalogować a większość palce gryzła albo poszla spac

i nawet nie wiem co teraz im doradzić. nie ma dobrego wyjscia. same zle lub bardzo zle.
serwerów nie cofną. nie ma szans. za duzo czasu mineło
ludzie by ich zagryzli

niestety na miejscu adminow pogodzilbym się z tym ze kilkanascie osob zrezygnuje
bo jak cofną czas to wiecej zrezygnuje

mozna tez rozpatrywac indywidualne reklamacje ale na to stracą mnostwo czasu

niestety jak ktoś gra od lotki do lotki to ma takie skutki :-((
awaria byla przez nikogo zawiniona oraz trudno sie dziwic ze niektorzy skorzystali
trudno ich teraz karac i zabierac im co zdobyli


ja bym tak zrobił:
- nie cofał serwerow
- jezeli ktos stracil dorobek wielu miesiecy (nie 3 dni) to bym rozpatrzyl reklamacje pozytywnie : zabral temu co atakowal itp
tylko wsie i surowce, armii bym nie ruszał
ale tylko dla atakow oblegow ktore sie zaczely jak nie mozna bylo sie zalogowac
- indywidualne blokady atakow / oblegów

ale moze admini znajdą lepsze rozwiązanie
na pewno nie uszczesliwią wszystkich

71

Friday, 03.10.2014, 09:37

niektorzy zamiast upraszczac jak widac wola koplikowac :D chyba dlatego mamy w polce tak ze ustawa o "wolnosci goodarczej" jest wlasciwie ustawo o tym ze podatnik nie ma do niczego prawa :D a ustawa o VAT byla noweloizowana juz 480 razy od czasu jej wprowadzenia - nie moi drodzy albo cofamy "liczniki" albo nie - i tyle - zadne komplikowania tylko proste sposoby - Jerzys - prosze zamilowanie do buchalterii zostaw prawnikom, statystykom i ksiegowym - na jakich zasadach reklamacje... kazdy by pisal list a admini zasypani neiskonczona liczba tych listow i mieli by podejmowac decyzje ktore dzialania sa sprawiedliwe a ktore nie .... bez sesnu - chlopie otrzezwiej :D - prostota a nie finezja jest kluczem do rozwiazywania kazdego sporu :D mnie martwi tylko to ze Tworcy nabrali wody w usta - choc nie obiecywali ze sie wczoraj wypowiedza bo napisali ze "byc moze" - ale troche czojemy sie porzuceni - troche bez celu.... ale to tylko gra zawsze sa inne :D

jerzys

Nierejestrowany

72

Friday, 03.10.2014, 10:56

wyrazilem tylko swoje zdanie
tez wyraz swoje, na temat problemu
a nie na moj temat :-)

jak bedziesz wyrazal na temat problemu to nie tylko ze swojej perspektywy, ale rowniez z punktu widzenia osob dla ktorych sie "swiat zawalil" (i ktore nie widzą jeszcze innych gier)
ja sie staralem tak zrobic :-)

"swiat zawalil" - tak grają tu szczesliwcy ktorzy nie mają wiekszych problemów

73

Friday, 03.10.2014, 15:24

Chyba dalej mamy awarie serwera:) i admini nie moga sobie z nią poradzic, bo od srody nie moga się zalogować

74

Friday, 03.10.2014, 20:25

jak są potrzebni to ich niema chyba czas zakończyć tom gre bo to robi się beznadziejnie co oni robiom

jerzys

Nierejestrowany

75

Friday, 03.10.2014, 23:51

i to by bylo na tyle
nie bedzie cofniecia serwerow (IMO)
admini sie nie logują zeby nie prowokowac dyskusji
z kazdym dniem liczba osob ktore nie chcą restartu rosnie
juz jest pewnie 99%+
:(

mozna negocjowac z adminami jakies indywidualne zadoscuczycnienia
mozna wyjatkowe przewaly (atak, obleg) podciagac pod umyslne uzycie bugow

ale szansa jest niewielka

mam nadzieje ze duzo osob nie zrezygnuje :((((

:((

76

Saturday, 04.10.2014, 00:24

jeżeli administracja nie potrafi nam pomoc to pomóżmy sami sobie, klan który w wyniku awarii zdobył wioche niech ją odda, ci którzy nakradli surke nięch ją zwrócą, to nie jest takie trudne, a może tylko w jakiś sposób o nas świadczyć :)

77

Saturday, 04.10.2014, 11:02

i ty myslisz ze jak to jest na t2 ze ci diaabły czy jak teraz sie zowia ludki lesne oddadza ci surke, i wioske, to jest klan ktory nie ma zasad,

a po drugie teraz w tej sytuacji widac podejscie tworcow gry, do nas graczy totalnie nas olewaja, chodzi tylko o kase zeby kupowac premke, nawet teraz nie maja odwagi zeby wejsc i wlaczyc sie do dyskusji co w tej sytuacji zrobic, szkoda słow

78

Saturday, 04.10.2014, 21:09

Leśne ludki mają zasady
W przeciwieństwie twych ziomali
1sza zasada nie robimy nalotów
I nigdy nie zaczynamy jako pierwsi
A wasza strona
Hm sam sobie odpowiedz

Wiec dlaczego mamy oddać co udało się zdobyć
Zdobyte zostało uczciwie
Pozdrawiam wszystkich sprawiedliwych
aczkolwiek w tej grze takich nie ma

jerzys

Nierejestrowany

79

Saturday, 04.10.2014, 22:21

ja tam chętnie pierwszy zaczynam zabawe
jakby interesowało mnie śpiewanie w chórze kościelnym to bym tam śpiewał a nie grał w TE ...

80

Saturday, 04.10.2014, 22:24

uczciwie by było wtedy jak by serwer nie nawalił i by mnie rozwalił to było by ok ale ja nie mogłem się zalogować od 15 ochronke wioski miałem do 19 serwer wrócił o 23 40 chyba ja już spałem jeszcze pracuje i nie siedzę 24 godz rozbił mnie i czym miałem nościć surke chyba jak bym putina poprośił o sparcie rano dostałem oblęga jestem ciekawy jak ty byś się czuł tracąć całom surke jak nic nie zrobiom olewam takom gre