Nie jesteś zalogowany.

[rozwiązany] Serwer padł??

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

81

Saturday, 04.10.2014, 22:29

połowa armii z klanu została ubita nawet nie było czym bronoc, wiec to jest uczciwie

jerzys

Nierejestrowany

82

Saturday, 04.10.2014, 22:44

to było hamstwo niestety :((
Dziwi mnie ze sarecyn tego nie widzi
przeciwnik nie moze się zalogować, no to bach rozbicie i jeszcze obleg zeby czasem nie zwiał na urlop ...
o wrogów trzeba dbać żeby mieć się z kim bawić :-)



Admini powinni NATYCHMIAST po znalezieniu błedu zablokować na serwerze mozliwośc inicjowania ataków i oblegów
i to powinno trwać np. 12 h po usunieciu awarii

83

Sunday, 05.10.2014, 12:08

Ci co grali nawet nie wiedzieli że był problem z serwerem
Ja dowiedziałem się z forum 2 dni po awarii
I jakbym siedział 24 na dobę bym pewnie zauważył to

Czuł bym się jak w grze stało się i tyle
nie raz straciłem sporo woja czy surki i było dobrze
Albo inwestujesz w budynki albo jesteś farma
Ktoś mi kiedyś od was tak napisał
od tamtej pory inwestuje

A jak ma się czuć ktoś kto zrobił atak i tez nie zauważył ze jakiś problem był ze serwerem
I nagle mu grę cofają

Działa we dwie strony
Pozdrawiam wszystkich sprawiedliwych
aczkolwiek w tej grze takich nie ma

84

Sunday, 05.10.2014, 13:56

a czy ja zawaliłem czy gra jak by nie nawaliła gra to na pewno by nic nie dostał choć tyle razy próbował za długo w to gram i wiem jak się gra to czemu ja mam być stratny za błędy serwera a co do surki zbieram bo mi wolno a jak ty budujesz to twoja sprawa jest

85

Sunday, 05.10.2014, 15:34

ja tez zbieralem jak to pisales na budynek, potrzebowalem 4mln złota, na centrum po silosach nie mialem juz jak chowac, brakowalo mi ok 400kilo, zbieralem to ponad miesiac czasu, a przez ta pieprzona awarie wszystko stracilem razem z wojskiem, wiec czy to jest uczciwe.

w tej sytuacji gracze widza jak admini nas totalnie olewaja, nawet nikt z nich nie pokazal sie od tamtego czasu, ciekawy jestem co by było jak by sie powtorzyła znowu taka awaria, czy koryś z nich by się w koncu zalogował

86

Sunday, 05.10.2014, 16:58

a ja poprostu chce wiedziec czy bedzie ten reset czy nie - bo nie wiem czy kupowac premke - i czy jak kupie a bedzie reset to mi przepadnie - i bede musial kupowac jeszcze raz.... - niech ktos sie wkoncu ustosunkuje do jasnej ... :)

87

Sunday, 05.10.2014, 16:59

btw moze ktos gra w tamta ich druga gre i moglby tam napisac do Adminow moze tam sie loguja....

88

Sunday, 05.10.2014, 17:40

No teraz to już najlepsza chwila, by zresetować cały serwer. :D

Wtedy i ja zagram. :)


Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

89

Sunday, 05.10.2014, 18:03

oj tak jeden serwer z mutantami wystarczy a drugi zresetować bo wolę grać od nowa bez boba niż teraz kisić bo nie ma z kim walczyć :)

bardzo dużo by graczy zaczęło w ta grę znowu grać i by było wesoło

90

Sunday, 05.10.2014, 18:35

Apropo armii mutantów, starcia które odbyły się niby podczas awarii. Dla obrońcy pełen szacunek, żadnych bluzgów, oskarżeń itp.
1
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=b69122e56c
2
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=b81d95c5fc
3
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=cade73a6ac
T2 - Cichy

91

Sunday, 05.10.2014, 18:55

brawo a co ty porównujesz 3 do 6 ery jak ja byłem w 3 to miałem miliony surki i bobów nie było a jak by było to 10 razy wieksze wojo bym miał jak ty i czym tu się szczycisz a po 2 to ty na t2 leciałeś po gregu a tak to nawet nie dychasz na t2 jak wojo mam pełne jak oczywiście jesteś cichy z t2

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

92

Sunday, 05.10.2014, 19:13

no graty pobiłeś mój rekord expa prawie dwa razy hehe ale tak to jest jak się ma w klanie najlepszych Klanowiczów hehe

3 epoka czy 6 epoka to nie ma różnicy bo atakował gracza co ma podobna armię i też po tylu bobach był a że na aniołku to sam sobie zdaje sprawę że to dawca expa

93

Sunday, 05.10.2014, 19:23

Po 1 Linki pokazałem, bo mnie o to poproszono. Pozatym nie jest to rekordowe starcie ;-)
Po 2 Jestes na tyle dobrym graczem i masz na tyle dobra armie ze taka strate powinienes taka strate surowcowa odrobic w jakies 2-4 tygodni z samych atakow.
Po 3 ide o zaklad ze " dycham" jak masz pelne armie stoliczna :-)
T2 - Cichy

94

Sunday, 05.10.2014, 19:34

a widziałeś linki z ataków żebym kogoś atakował nie atakowałem nikogo od wielu mieśięcy a czemu my mamy być wini to nie my zawalili i czemu mam darować surke surka była moja bo zbierałem nie z ataków i nie podaruje jak jest awaria to powini dać ochronki graczom prawie wszyscy ambonkach siedzą i ty też to nie nawijaj o atakach

95

Sunday, 05.10.2014, 19:41


Spiryt35
przestań też nawijać ja mówie o surce a ty o jakiś atakach a najlepszi my byli Armagedon i lepszego klanu 3 ery nie było sam wiesz bo grałeś zemną i bobów nie było i jakoś my 3 oblęgi bronili i 1 zakładali i nie porównuj surki z 3 ery i 6 bo grałeś tu i tu

96

Sunday, 05.10.2014, 20:22

Hose jak uważasz, ze jestes poszkodowany to walcz o swoje. Doskonale zdajesz sobie sprawe na jakim poziome gramy i aby cos ugrac trzeba wykorzystywac wszystkie sytuacje aby zwiekszyc swoja przewage jak nie teraz to w przyszlosci.
Musze jeszcze uszczypnac, gramy w CZAS WOJNY, a po drugie przeczytaj sobie Wasza strone sojuszowa (chodzi mi o czerwony napis). Tyle w temacie. wiecej sie nie oddzywam. Pozdrawiam
T2 - Cichy

97

Sunday, 05.10.2014, 20:28

jasne że będe jak nic nie zrobiom odejdę z t2 bombowo

98

Sunday, 05.10.2014, 20:31

tylko wiesz mozna o cos walczyc, ale nie ma do kogo pisac, my piszemy , hiena nawet pisał na priv do adminow a tutaj zero odpowiedzi,
zero jakiego kolwiek zainteresowania
wiec w jaki sposob tutaj walczyc

99

Monday, 06.10.2014, 08:36

Gdzie jest operator gry? Gdzie są admini? To robi się śmieszne, żadnej informacji, głowa w piasek i nic się nie stało. Jakaś odpowiedz powinna już dawno być? Cofniecie serwera czy gracze maja składać wnioski pojedynczo o naprawienie strat bo niektórzy stracili wiele. Czy może zamykacie grę, to tez dobrze wiedzieć.

100

Monday, 06.10.2014, 10:04

trzorze sie nie pojawiaja boja się że ich zjemy , dorzucili 3 dni premi a co co z wojskiem i surka, ponad miesiac czasu zbieralem, potrzebowalem prawie 4 miliony zlota na centrum 2 sie poszlo jebac i cale wojsko ktore trzeba stawiac 2 tygodnie