Nie jesteś zalogowany.

PROPOZYCJA Droga Administracjo

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Thursday, 02.10.2014, 20:28

Droga Administracjo

Czy jest możliwe byście choć zrobili by do expedycji można wbijać jako samarytanin i by expy można było zakładać tak jak w BW co 2 dni i dołączać co 1 dzień bo na chwile obecną do gry wchodzi się zazwyczaj po to by puścić expe i wychodzi to trochę by pobudziło grę tak myślę ?

Na pewno nowy serwer bez bobów może by coś zmienił

Jestem ciekaw co inni o tym myślą bo puki co w grze jak dla mnie nic się nie dzieje i nie zmienia na razie nudy

2

Thursday, 02.10.2014, 20:38

Moze zacznij od zmiany ustroju na t2 lub zmien epoke na t1 a co do eksp to sie nie zgadzam bo bohowie beda sztucznie napompowani.T3 bez bobow tak :-)
T2 - Cichy

jerzys

Nierejestrowany

3

Thursday, 02.10.2014, 20:42

"do gry wchodzi się po to zeby zalozyc expe" i chcesz jeszcze wiecej exp ?
no faktycznie zacznie się dziac ...

4

Saturday, 04.10.2014, 09:54

Ja jestem za częstszymi ekspami. Lokacji jest mało. Trafić jakiś artefakt to sztuka. Atakować nie ma w moim otoczeniu kogo, więc co robić?? Krinter ma rację. Moje miasta są po jednym i to niepełnym bobie, więc zaatakować kogoś kto jest po 2 to samobójstwo.

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Saturday, 04.10.2014, 10:59

Jedynie to zresetować jeden serwer aby można było grac normalnie czyli od początku .Bo na 3 serwer nie ma chyba co liczyć. A przynajmniej tam by graczy przybyło i można było by sobie powalczyć bo nikt nie miał by mutantów.
Jako że T2 jest później otwarty więc może ten serwer ?

6

Saturday, 04.10.2014, 15:43

Wiesz grający na t2 się nie zgodzą na reset t2 a grający na t1 tak samo na reset t1 więc najlepiej było by zrobić całkiem nowy serwer i skasować na moje t1 i t2 wtedy wszyscy musieli by zagrać od nowa jeśli jeszcze by chcieli

Najlepiej było by jak admini by dodali jakieś opcje lub coś poprawili grze bo na chwile obecną nic się nie dzieje

Cichy masz racje ze siedzę na t2 w 6 epoce na Dzieciach Gai

Jednak jak zszedł bym z ustroju to zaczniecie mnie atakować armia która ma 500 lub 1300 jednostek i nie będę w stanie się obronić wy jesteście po 2 czy 3 bobach nie pamiętam ile ich było ;p A ja po ani jednym bo akurat na czas boba przeszedłem z 5 do 6 epoki i surowców wgl nie miałem

jerzys

Nierejestrowany

7

Saturday, 04.10.2014, 16:03

admini nie skasują zadnego serwera
sam sie kreci a kasa plynie
musieliby byc glupkami

jak juz zaloza nowy
pytanie czy teraz ze starymi zasadami czy dopiero jak zrobią duzy update

8

Saturday, 04.10.2014, 16:43

jakie update, oni nic juz nie robia w celu polepszenia gry, graja juz tylko ludzie ktorzy po kilka lat, nowi ktorzy chca zaczac gre szybko rezygnuja bo armie mutantow im wybiaja gre z głowy po kilku odwiedzinach

jerzys

Nierejestrowany

9

Saturday, 04.10.2014, 16:46

update byl zapowiadany
i na pewno bedzie, pytanie czy zdaza przed koncem roku ...

10

Saturday, 04.10.2014, 16:56

Masz moze pod reka link do informacji na temat tego update - bo jakos mi umknelo a chetnie rzuce okiem :D

jerzys

Nierejestrowany

11

Saturday, 04.10.2014, 17:14

Nowy serwer pojawi się najwcześniej na koniec roku gdy skończymy patche do BW i zrobimy globalny patch do TE. Jeżeli tamte rozwiązania poprawią grywalność gdy w akceptowalnym stopniu to powstanie nowy serwer.



proszę
O kuuu, to było w zeszłym roku :-(
możliwe że coś jeszcze było, ale nie chce mi się szukać

12

Saturday, 04.10.2014, 17:15

a proc cie bardzo
Update

moze ktos dotrwa do tego update

13

Saturday, 04.10.2014, 17:35

Ja nadal czekam na jaką kol wiek odpowiedz od naszej administracji tylko nie chciał bym znów słyszeć ze zasłaniają się BW

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

14

Saturday, 04.10.2014, 18:28

Wiem ze się nikt nie zgodzi ale tak mówiąc to na T1 grają wszyscy co graja i na T2, może parę wyjątków jest.Więc lepiej poświęcić jeden serwer aby było co robić w tej grze i się nie nudzić.

Ale tak mówiąc to i tam i tutaj jest taka sama gra kto ma mutanty ten sobie biega po wszystkich a jak by jeden serwer ten młodszy czyli T2 zresetować to przynajmniej by było z kim powalczyć na normalne armie i nikt by tak nie rezygnował z gry jak to jest na dwóch serwerach.Tylko mutanty graja bo nowi zaraz rezygnują i tak już będzie niestety .A co to za gra robienie expedycji i lokacji tylko bo nie ma z kim walczyć .

Na zresetowanym serwerze było by odnowa szukanie zwoi, dobrego ekwipunku aby przechodzić lokacje i expy i co najważniejsze było by kogo atakować.

jerzys

Nierejestrowany

15

Saturday, 04.10.2014, 18:34

ja gram tylko na T1

nikt nie zgodzi się na restart ktoregoś serwera - zapomnij
ani gracze ani admini

bez sensu

lepiej łatwiej zrobić T3

16

Saturday, 04.10.2014, 18:35

masz na mysli polaczenie serwerow? to trudna sprawa dla bazy danych a jeszcze zaspokojenie graczy ktortego z jakiego serwera przeniesc hehe ;D no ale sam pomysl dobry

jerzys

Nierejestrowany

17

Saturday, 04.10.2014, 18:55

polaczenie serwerow tez nie wchodzi w gre
baza adres nie ma problemu (mamy 4 cwiartki wspolzednych)

problemem są multi = osoby ktore grają na obu
nie do przeskoczenia

18

Saturday, 04.10.2014, 19:07

to nie robmy nic :D
ja latam w war thunderze :D
macie refa
http://warthunder.com/en/registration?r=userinvite_4470576

jerzys

Nierejestrowany

19

Saturday, 04.10.2014, 20:39

a to jest P4W?
ile kasu wrzucisz tak wygrywasz?

takich gier nie toleruje, ja gram aby wygrywać a nie zeby ogladać

raz grałem w jedną kosmiczną z jednym Szwajcarem to przez pol roku wsadzil w te gre cos koło 10 tys franków szwajcarskich :-)))
i to skromnie licząc
ale byl najlepszy :-)

20

Saturday, 04.10.2014, 20:52

nic - to f2p :D