Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

jerzys

Nierejestrowany

1

Monday, 06.10.2014, 11:33

Po ostatniej awarii - pomysł

Poniewaz:
- awaria była i czesć graczy stracila dorobek wielu miesiecy
- cofniecie serwera nie wchodzi w gre
- szkoda byloby stracic tych rozzalonych (slusznie) graczy

Proponuje:
- na przyszlość od razu wdrazac blokade atakow / oblegow do czasu usuniecia awarii +12h
- zrekompensować jakoś to graczom ktorzy udowodnią że naprawde dużo stracili (armie + surowce + wies) - np. blokada atakow na nich przez tydzień + mini bob trwający godzinę na koniec tego tygodnia

wiem ze oznacza to dla adminow kupe roboty ale jakoś to trzeba załatwić bardziej niż wyglada ze to zalatwicie ...

wydaje mi się ze tak jak wyzej opisanych sutuacji będzie kilka w skali obu serwerów

2

Monday, 06.10.2014, 15:28

Nie ma zakodowanych funkcjonalności eventów działających tylko na wybrane osoby.

Dlatego nie ma możliwości odpalenia boba tylko dla wybranych graczy, natomiast odpalenie go globalnie zwiększyłoby tylko przewagę pozostałych graczy.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

3

Monday, 06.10.2014, 15:56

to już są jaja jakieś a kto mi surke oda ja zawaliłem czy wy nie wydam ani grosza w tom grę ja spadam z tej gry czas spakować manatki i olać ich jak się logują 5 pięciu dniach to się nic nie da zrobić kpina i tyle

4

Monday, 06.10.2014, 17:00

to się pakuj :D co niektórzy od dawna na to czekali ;>
:thumbsup:

5

Monday, 06.10.2014, 17:43

tylko przed odejściem ci troche wioski poprzetrącam i odejde

6

Monday, 06.10.2014, 18:01

hehe jeśli chodzi o wioski to buduję je tylko w celu uzyskania punktów rankingowych a jeśli masz na myśli naloty to już chyba 3 raz budowałem je od zera po kolegach od Hieny i z CnA ;)
nie mają one dla mnie żadnej wartości tak jak zresztą i ta cała gra która zeszła na psy i nic się już w niej nie dzieje ;(