Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Wednesday, 15.10.2014, 09:46

... do szefa z grubej rury :)

Czy jest planowany kolejny event budowlany? Jeśli tak to w jakim terminie?

Dla mnie i pewnie dla wielu innych graczy to długo wyczekiwane wydarzenie, chciałbym wiedzieć czy jest sens zbierać te surowce czy dać sobie spokój. Aktualnie nic innego do roboty nie ma, więc większość sensu w dalszym graniu widzę właśnie w tym evencie.

Pytanie z grubej rury, więc i odpowiedzi oczekuję konkretnej, bez makaronów na uszy itd :thumbup:

jerzys

Nierejestrowany

2

Wednesday, 15.10.2014, 14:50

no ja też czekam na to jak na zbawienie ...


mam też sugestie, zeby event "mocniej" działał na słabszych graczy
zeby mieli szanse dogonic czolówkę

np.:
budynki 40 - ... lvl koszt surowce -20%
budynki 35 - 40 lvl koszt surowce -40%
budynki 30 - 35 lvl koszt surowce -60%
budynki ... - 30 lvl koszt surowce -80%

bo dotychczas po każdym bobie czołówka oddalała się od peletonu...

3

Wednesday, 15.10.2014, 15:46

Czołówka peletonu powinna ubrać plecaki z kamieniami 50kg żeby inni mieli szanse ich dogonić. Bo to niesprawiedliwe, że są w czołówce, słabsi powinni ich dogonić.... 8|

4

Wednesday, 15.10.2014, 15:48

No właśnie też mam to samo pytanie za wielu graczy którzy grają na T2 i T1 i czekają na coroczny event górnika dnia 2 stycznia w takiej samej formie co poprzednie, czy będzie kolejny? bo chyba większość graczy gra jeszcze dla tego eventu zbierając surkę i czekając na ustroju DG żeby móc później pograć bez tego ustroju. Moim zdaniem skoro były boby to muszą być już co roku, a nowości jeśli wogóle zostaną kiedyś wprowadzone to i nowy serwer T3 bez bobów.
Tak już napsuliście że lepiej zostawić jak jest te stare.

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Wednesday, 15.10.2014, 18:34

Boba normalnego jak co roku bez żadnych kombinacji. A jak już tak czołówka chce aby ich słabsi dogonili to niech zrobią taki osobny do 40 poziomu zamku dla słabszych.
Jeszcze powinni zrobić boba dla wszystkich miedzy świętami a nowym rokiem bo tak mówiąc to 2 stycznia dużo osób już niestety musi kisić w pracy.

Z tego co widać to każdy zbiera surke czeka na boba, więc najlepiej to było by zresetować oba serwery i od początku grać .
Chodź nie powiem żal by mi było konta na T1 ale przynajmniej by człowiek sobie normalnie powalczył, a nie teraz się siedzi z kumulkami i nie ma kogo tak mówiąc atakować bo nikt na kumulke mutantów nie poleci.

Administracja powinna to przemyśleć bo na 3 serwer nie ma co liczyć z tego co wiem.

jerzys

Nierejestrowany

6

Wednesday, 15.10.2014, 19:03

reset t1 i t2 to chory pomysl.
nowy serwer na starych zasadach, czy na nowych = dobry pomysl.

na kumulki mozna latac - zaden problem

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Wednesday, 15.10.2014, 19:52

Tak, tak można latać na kumulki daj jakiś link z ataku na takową kumulkę

Zapomnij o nowym serwerze chyba że na BW

jerzys

Nierejestrowany

8

Wednesday, 15.10.2014, 23:03

zapytaj kriosa z T1 - moze nie skasowal :)

9

Friday, 17.10.2014, 11:24

Nie podjęliśmy jeszcze w tej sprawie decyzji, pewnie gdzieś w okolicach świąt będziemy się nad tym zastanawiać.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

10

Friday, 17.10.2014, 13:14

Nie podjęliśmy jeszcze w tej sprawie decyzji, pewnie gdzieś w okolicach świąt będziemy się nad tym zastanawiać.
Czyli dalej nie wiadomo :( No nic, dzięki za info.

11

Monday, 20.10.2014, 09:46

bobik tylko do 45 lvl

1
NIECH SŁABSI SIĘ ROZBUDUJĄ A CI CO JUŻ MAJĄ 45 LVL TO TYLKO SZYBKIE BUDOWANIE BO TA GRA NIE MA JUŻ SENSU GRACZE CAŁY ROK ZBIERAJĄ I SIEDZĄ W AMBONKACH TO JUŻ NIE JEST GRA TYLKO CHOWANIE 2
BUDOWA WOJA 2 TYGODNIE ŻEBY ZROBIĆ W PEŁNI ARMIE

jerzys

Nierejestrowany

12

Monday, 20.10.2014, 10:08

moim zdaniem BOB powinien dotyczyc tylko Słabszych graczy - tylko budynki < 45 lvl
albo 40 albo 50 cokolwiek

ale granice trzeba ustalić i jej przestrzegać

i BOB - kiedy będzie - też trzeba wyznaczyć i przestrzegać

Proponuje żeby bob był z automaty 1szego każdego miesiąca - 1 całą dobę

i proponuje żeby 5 dni przed bobem zablokowane były:
zmiana ustroju
oblegi

i będzie wszystko jasne
gra nabierze ognia

a to ze jednostki sie wolno budują jest dobre - zmusza do ostrożności
ale można np. zwiększyć w kolejce do 40 jednostek w stosiku (jest 20)

13

Monday, 20.10.2014, 12:54

jerzys piszesz pod siebie,bo czołówka ma 50+ poziomów w 6 epoce w niższych epokach to jeszcze wyższe poziomy. W tej grze nie chodzi żeby złapać króliczka tylko żeby go gonić.

jerzys

Nierejestrowany

14

Monday, 20.10.2014, 14:07

nie do końca
ja tez chce mieć z kim walczyć

jakby bylo wiadomo ze bob co miesiac to moze gracze z 5e by skakali do 6e ?

niech ci słabsi gonią, ale niech mają szanse dogonić
bo teraz "czolowka" siedzi jak kwoka na jajach i dystans rosnie, prawda?

moze ta czolowka tez chce miec z kim grac? czy woli miec na pismie ze jest i bedzie najlepsza??

jerzys

Nierejestrowany

15

Monday, 20.10.2014, 14:08

Dodatkowo: gracze nieaktywni na DG powinni miec zatrzymane wydobycie surowcow

bo to patologia
czyż nie?

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

16

Monday, 20.10.2014, 18:31

No ja widziałem zamek na T2 na 62 poziomie w nizszej epoce .

Więc jak juz ma byc tak zrobione aby inni gracze dogonili czołówke i sie cos działo to trzeba tak zrobic .
Po tylu bobach to na pewno wszyscy co z nich korzystali maja wsie na ponad 50 poziomie wiec ja tak mysle że tak do 55 lub 60 poziomu normalny boba a powyzej juz normalna budowa lub zwiekszone koszty .
Bo tak mówiac tylko jeszcze taka opcja ratyuje ten stan rzeczy aby było z kim walczyc .
Bo tak jak Jerzys pisze ze czołówka nie ma co robic bo nie ma kogo atakowac ani z kim powalczyc .Ale jak widac niektórzy wola tak sobie simowac i domagac sie wiekszej ilosci lokacji lub expedycji co dwa dni bo nie ma co robic

17

Tuesday, 21.10.2014, 00:47

Skasujcie konta 50+ a pozostałym dajcie za darmo hajsy, budynki, wojska bo maść na ból dupy nie pomaga : #

jerzys

Nierejestrowany

18

Tuesday, 21.10.2014, 09:17

nie chodzi o to zeby kasowac

jakby wprowadzić ze np. bob na budynki >50 nie dziala to czolowka wcale by duzo nie stracila ...

pomyslcie logicznie !
nadal by byla najlepsza ale to juz by nie byly 3 rzedy wielkości

boby w niższych epokach zahamowaly awans
bo kto mając centrum na poziomie 50 skoczy do epoki wyzej ?

19

Tuesday, 21.10.2014, 12:29

Poziom budynku nie determinuje chęci przejścia dalej, raczej styl rozgrywki i posiadanie kumpli w danej epoce.

Bob wręcz ułatwia skok do epoki, bo pozwala na rozwinięcie wiosek do przyzwoitego poziomu w ciągu jednej doby.

Mam obecnie centrum wioski na 58 poziomie. WIesz ile potrzebuje surowców żeby je podnieść wyżej? 832 668 500. Ponad 832 mln surki. A ty ile potrzebujesz żeby podnieść swoje?

Ceny budynków drastycznie rosną wraz z poziomem, będziemy farmić cały tydzień i ty zrobisz 10 poziomów a ja może 3. To jest moja trudność w czołówce, muszę dużo czasu poświęcić na farmienie, żebym mógł skorzystać z boba.

Teraz próbuje mi się wmówić, że jestem mutantem któremu nie można odpalić boba, bo cała masa szaraczków, która z jakiegoś powodu jest daleko za mną, musi mnie dogonić za wszelką cenę... :huh: Może trzeba było spiąć dupsko i farmić? Pilnować wojska, nie tracić go głupio, wymieniać się expem, dobrze żyć z innymi graczami, walczyć w grupie? No stary coś musiałeś spieprzyć, skoro jesteś w ciemnym lesie....

Gracze którzy się przyłożyli są na szczycie, nie dostali surowców za darmo, na bobie nie zbudowało się wszystko samo. Kto poświęcił czas i umiejętności tej grze, ten ma lepiej. Teraz zgodnie z upośledzoną logiką, należy dać obibokom i ćwokom wszystko za darmo, żeby nie czuli się gorsi :whistling:

jerzys

Nierejestrowany

20

Tuesday, 21.10.2014, 12:57

a Ty sądzisz ze jak ja dojde do 58 poziomu to będe miał łatwiej ?
bedziesz na mnie czekał ??

na bobie nieograniczonym najbardziej korzystają najsilniejsi
bo oni mogą farmic innych
bo oni są wstanie utrzymac te surowce

jak bedzie bob do 40 lvl to nie bedziesz nic budował ??
wszystkie Twoje budynki, we wszystkich wsiach są na 40+ ??

na takim bobie do 40 lvl NAJBARDZIEJ skorzysta czolowka
podniesie sobie WSZYSTKIE budynki we wszystkich wsiach (ze spichlerzami) na 40 poziom
stać ich na to

zaklad ?


EDIT
nie chodzi o dawanie za darmo
chodzi o WPROWADZENIE GRANICY poziomu powyzej ktorej bob nie dziala
to moze byc np. 60 poziom
ale moim zdaniem lepszy byłby 40

bo kolejny nieograniczony bob to bardzo duze ZWIEKSZENIE roznicy miedzy najsilniejszymi a średnią
niemniej bob jest potrzebny, ale powinien być ustalony
np. ze co miesiac jest jeden dzień boba (pierwszy każdego miesiąca)
to pozwolilo by np. zaplanowac awans do kolejnej epoki

i sukcesie w grze powinien decydować w odrobine wiekszym stopniu talent i zaangazowanie a w mniejszym (odrobine) staż i liczba zaliczonych bobów

takie jest moje zdanie i jestem w stanie udowodnić jego sluszność :-)

Podobne wątki