Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Sunday, 26.10.2014, 13:24

Przemyślenia

Napisałem prawie to samo w innym wątku ale chciałbym by ktoś się do tego odniósł i mi odpisał może ktoś zemną się zgodzi i jestem ciekaw co wy o tym sądzicie ?

Wprowadzenie czatu globalnego i klanowego fajna sprawa

Ogólne moje przemyślenia :

Moim zdaniem Gra ma potencjał większy niż BW ale trzeba by go wykrzesać i ożywić forum uatrakcyjnić grę.

Administracjo macie wielkie pole do popisu !

Po co nam kolejny serwer na w którym nic się nie zmieni ?( .

Po za tym że nie będzie armii wykoksanych przez boba .

A powtarzam jeszcze raz gra ma potencjał .
Jak robić nowy serwer to dodajcie coś do gry jak już się tym zajmujecie
Swoje pomysły kiedyś podawałem nie wiem czy Admini zapisali cokolwiek z nich

jerzys

Nierejestrowany

2

Sunday, 26.10.2014, 14:00

ale jzu dawno temu admini powiedzieli ze nie bedzie nowego serwa dopoki nie poprawią zasad i nie dodadzą kilku nowych funkcji
dlatego trwa to tak dlugo

3

Sunday, 26.10.2014, 15:38

A wiadomo coś kiedy wejdzie nowy serwer ?
czy to tylko na razie jakaś plotka ?

jerzys

Nierejestrowany

4

Sunday, 26.10.2014, 16:50

chyba miał byc na koniec roku ....

zeszlego ...

5

Monday, 27.10.2014, 13:27

Jest to plotka.

Na chwilę obecną kończymy prace nad BW, idzie to jak po grudzie i dlatego nadal nie przechodzimy do TE, po za ew drobiazgami, przy których nie trzeba zbytnio modyfikować kodu.

Jak zakończymy prace nad Aktem 3 dla BW opublikuję planowaną (krótką) listę zmian dla TE, która będzie rozszerzana w miarę kontynuowania prac o kolejne moduły, tak żebyście mogli się wypowiadać na każdy temat co będziemy uwzględniać później przy produkcji.

Będzie to nasze ostatnie podejście do próby rozruszania TE, po tym patchu albo TE będzie fajną, dochodową grą albo zostanie wstrzymane w osiągniętej formie i zaprzestaniemy dalszego inwestowania w jego rozwój. Dlatego też chcę mieć odpowiednio dużo czasu by zrobić to porządnie, a nie na chybcika. By tego dokonać musimy mieć zakończone prace nad BW.

Pozdrawiam
SM
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

6

Monday, 27.10.2014, 14:58

Dzięki za odpowiedz ;)
Mam nadzieje ze się uda wam szybko z BW i przejdziecie na TE i będzie większe zainteresowanie
tylko czy planujecie postawienie 3 serwera czy zrobienie coś z tymi które są ?

7

Monday, 27.10.2014, 17:34

Jest to plotka.

Na chwilę obecną kończymy prace nad BW, idzie to jak po grudzie i dlatego nadal nie przechodzimy do TE, po za ew drobiazgami, przy których nie trzeba zbytnio modyfikować kodu.

Jak zakończymy prace nad Aktem 3 dla BW opublikuję planowaną (krótką) listę zmian dla TE, która będzie rozszerzana w miarę kontynuowania prac o kolejne moduły, tak żebyście mogli się wypowiadać na każdy temat co będziemy uwzględniać później przy produkcji.

Będzie to nasze ostatnie podejście do próby rozruszania TE, po tym patchu albo TE będzie fajną, dochodową grą albo zostanie wstrzymane w osiągniętej formie i zaprzestaniemy dalszego inwestowania w jego rozwój. Dlatego też chcę mieć odpowiednio dużo czasu by zrobić to porządnie, a nie na chybcika. By tego dokonać musimy mieć zakończone prace nad BW.

Pozdrawiam
SM

Kurde może powrócę do BW :) ciekawe co się tam zmieniło po 4 latach :D

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Tuesday, 28.10.2014, 12:25

Ale tak na poważnie to o jakie rozruszenie chodzi w TE po zmianach.
Chyba nie wiecie co piszecie bo po zmianach przy tych armiach co teraz sa nie przybedzie graczy bo nikt sobie juz tak mówiac nie pogra.

jedynie aby zobaczyc jak działa po zmianach jakie dokonacie to reset jednego z serwerów lub powstanie 3 serwera i wtedy bedzie widac jak graczy przybywa .

Bo jak chcecie efektów to na pewno nie przy takich armiach no chyba ze juz nie chcecie robic nic w tej grze to jest dla was jedyne wyjscie aby nic nie ruszyło i spokojnie wtedy mozecie olac ta grę :)

9

Wednesday, 12.11.2014, 12:12

ecie na TE i będzie większe zainteresowanie
tylko czy planujecie postawienie 3 serwera czy zrobienie co

Zmiany wejdą na obecne serwery, a po ich przetestowaniu wydany zostanie nowy serwer.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Podobne wątki