Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

jerzys

Nierejestrowany

81

Thursday, 04.12.2014, 13:49

Pełne poparcie :-)
Oczywiście dla serwerów T1 i T2, zakładam że T3 nie będzie w ogóle psuty Bobami :-)

Taki BoB do lvl np. 45 mogłby być zaplanowany (dla T1 i T2) regularnie co roku :-)


W przyszłości można by pomysleć o "mini bobie" który można wydrobić w lokacjach (działa po uzyciu dla jednego budynku) - to by wsparło aktywnych graczy, którzy chodzą na lokacje :-)

Dużo fajnych rzeczy można zrobić :-)

82

Thursday, 04.12.2014, 13:57

Można dożo też jest do wymyślenia pytanie jak z realizacja ;)

Do muzo fajnych pomysłów pada tylko czy coś z nich bidze wykorzystane ?(

83

Thursday, 04.12.2014, 14:00

Nie widzę problemu z bobem otwartym na 100% dla wsi do np 45 poziomu.

Pozwoliłoby to wyrównać szansę dla nowych graczy, a w top stawce wyścig by wrócił do tego co było przed bobami.



Skąd ten poziom 45? Czy dotyczyłoby to poziomu wioski czy kopalni, bo wioski są podbudowane zazwyczaj dużo wyżej niż kopalnie. Pytanie kolejne czy admini coś przewidzą dla graczy powyżej 45 poziomu czy dla nich nie będzie eventu?

jerzys

Nierejestrowany

84

Thursday, 04.12.2014, 14:01

Jestem pewien że Administracji tak samo jak nam zależy żeby TE odzyskało popularność.

Teraz TE przynosi pewnie wiecej strat niż zysków ale miejmy nadzieje, że się to zmieni.
Potrzeba na tym forum więcej aktywnych piszących, którzy nie lobbują w swoim interesie tylko w interesie gry...

85

Thursday, 04.12.2014, 14:29

o tu się jerzys z tobą zgodzę ^^

jerzys

Nierejestrowany

86

Thursday, 04.12.2014, 14:40

Rahl,

mogą być 3 opcje:
1 - dla gracza który wszystko ma <45 lvl.
2 - dla wsi która wszystko ma <45 lvl.
3 - dla budynku <45 lvl.

Na logikę:
opcja 1 pozwala na oszustwa (silny oddaje słabą wieś słabemu zeby mu rozbudował) i niesprawieldliwości (ktos nie moze bo zdobyl silna wies)
opcja 2 pozwala na przegięcia (szybko ktos mi zbombij wies, mam za wysokie centrum!!!)

Pozostaje tylko opcja 3
Czyli dla budynku ...

A więc nawet najsilniejsi skorzystają
Chyba, że są zbyt silni (7 wsi i wszystko powyzej 45)
to tym bardziej dobrze, że bob im nic nie da ...

Taki bob przywróci normalną rozgrywkę przynajmniej t1 epoka 6
bo teraz jedna strona siedzi na maks wsi i surki a druga na bio i stolicach ...

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "jerzys" (04.12.2014, 22:33)


87

Saturday, 06.12.2014, 06:55

Weź Ty Krinter się schowaj do jamy i nie wyłaź z niej . Uczepiłeś się tego boba jak mucha gówna . Masz pewnie tysiące woja i grać pewnie nie musisz bo nikt po tobie nie łazi . Daj pograć innym . Przyspieszenie budowy w wykonaniu Jerzysa jest najsensowniejsze .

88

Saturday, 06.12.2014, 09:24

co nie mogę wyrazić swojego zdania na ten temat ? czy masz po prostu do mnie jakiś problem że siedzę na DG ?

89

Saturday, 06.12.2014, 09:28

Przestań :) . Napisałem jak ja to widzę . Tobie pasuje szybciej . Mi pasuje bo więcej . Ale chyba mi lepiej się opłaca . Chcę jeszcze trochę powalczyć . Nie tylko uciekać :P

90

Saturday, 06.12.2014, 09:30

ja walczę na t1 na t2 chodzę na expy bo mi to odpowiada niemam szans powalczyc na t2 z centrum na 23

91

Saturday, 06.12.2014, 09:35

Spoko :) nie miałem zamiaru wywoływać burzy . Ale pomyśl i daj szansę nowym w 6 ep. Tak to możemy sobie tylko pykać . Ja woja nie postawię bo będę miał długi zwis . Na ch$%$:P ma dawać komuś na mnie zarabiać exp . Jak będę miał sensowne wioski to jest szansa na zabawę .

92

Saturday, 06.12.2014, 09:43

ale i tak ciężko jak inni z typki maja 50-60 centrum ;p

93

Saturday, 06.12.2014, 09:51

Nie wiem jak i co mam napisać . Myślę że skoro gra ma trwać niech dadzą szansę nowym . Wioski itp do XX lvl. budowane w rozsądnym przedziale czasowym . Potem niech nawet i dwa miechy to trwa . Niech tym co mają zamiar się bawić dadzą szansę . Tym co znajdą fajne pola sensowny cas na rozbudowę . Inaczej to nic nie będzie w stanie gry ożywić . Zresztą i tak same stare pierniki w to grają. Jak myślisz , jaki jest przedział wiekowy grających w TE ? Spójż na dady to sam sobie odpowiesz . Kto zdrowy :) gra w grę 8-10 lat :D

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

94

Saturday, 06.12.2014, 12:45

One Man podaj swój nick w grze jak już tak chcesz się wyrażać o innych graczach.

Nie wiedziałem że same pierniki tutaj grają i nikt zdrowy, to znaczy ze dobrze trafiłem nie jestem sam :) chodź nie wiem jak można grać w grę 8-10 lat jak ona tyle jeszcze nie ma.

I nie wiem czy jak ktoś ma wszystkie wsie na 45 poziomie i nic nie zyska to jest dobre. Zauważcie przecież że inni tez graja i osiągnęli to siedząc na grze więc im też się należy wszystko to samo co innym.
Dlatego normalny bob jak najbardziej wtedy może weźmiesz się do gry i zaczniesz się rozwijać ale nie kosztem innych.

Ja mam wioski i stolice na 10 poziomie bo niedawno przeszedłem do 6 epoki i nie daje nikomu na sobie expić i wojo mam małe wybudowane, ale jak widać ty woja nie budujesz bo exp dajesz innym. Więc jak będziesz wiedział o co chodzi w grze aby cie nikt nie kasował z woja będzie ci się lepiej grało.