Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

jerzys

Nierejestrowany

1

Tuesday, 04.11.2014, 12:35

pomysł :-)

Trochę zamiast BOBa albo niezaleznie od BOBa

Możliwość budowy budynku w czasie 1 minuty za 50% więcej surowców
Zmiana duża ale mogłaby mocno uatrakcyjnić grę.

2

Wednesday, 12.11.2014, 12:16

Fajny pomysł, zanotowałem sobie.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

jerzys

Nierejestrowany

3

Wednesday, 19.11.2014, 13:34

Chciałbym wrócić do tego pomysłu.
W tej chwili słabsi gracze jak stracą wieś (nawet na poziomie 20-25) to jest to dla nich koniec świata.
Zabrać spowrotem nie mają siły a odbudowa to raz że surowce a dwa że CZAS

Gdyby była taka stała możliwość:
- budowa dowolnego budynku przez minutę, za 100% surowców więcej
to pomogło by to przede wszystkim słabszym graczą, bo budowa za 100% więcej powyżej poziomu 20-30 staje się zupełnie nieopłacana

Dodatkowo gracze mieli by większą ochotę zakładać nowe wsie, bo ich rozbudowa do poziomu przynoszącego profity trwała by dni a nie miesiące

Oczywiście z taką zmianą konieczne byłyby ograniczenia:
- brak możliwości kolejkowania czegokolwiek więcej niz 1 budynek w cenie "minutowej"
- brak możliwości anulowania takiej budowy

żeby ludzie nie używali tego do chowania surowców w razie ataku, np.:
- jeden budynek zakolejkowany normalnie a za nim 3 w wersji minutowej (2x wiecej surowcow schowanych)

itd.

Bardzo mi się ten pomysł podoba
Dla adminów do kwestia dodania jednego linka w budowie budynków, działającego tylko gdy kolejka jest pusta :):)

Istnienie takiego mechanizmu spowodowało by równiez likwidacje "górki" surowców i zachęciło to palenia złomu
Nagle by nie było problemu:
po co mam grać aktywnie i napadać jeśli surowców przybywa mi szybciej niz ubywa na budowach


Bardzo dobry pomysł
zlikwidował by wiele problemów :)
rozkręciłby grę :-)

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Wednesday, 19.11.2014, 17:48

"Możliwość budowy budynku w czasie 1 minuty za 50% więcej surowców
Zmiana duża ale mogłaby mocno uatrakcyjnić grę."

to bardzo dobry pomysł ale takie cos to nie zamiast boba tylko juz po bobie takie cos wprowadzic bo słabsi gracze wtedy by niemusieli ambonek robic amy schowac surowce tylko by od razu wykorzystywali i co z tym idzie silniejsi gracze by juz nie łupili słabszych i by tak szybko im budowa nie szła jak jest teraz.

a ten pomysł ponizej to niezbyt dobry bo kto by tak robił ze jak by wies stracił to by budował druga zaraz.
dość że trzeba dobry teren znaleśc znowu a wiadomo jak to jest z szukanie i potem zdobywac surowce już by wolał w stolice inwestowac tylko i w jedną wieś bo jest mozliwość ochrony jednej wsi

jerzys

Nierejestrowany

5

Wednesday, 19.11.2014, 20:07

ale to co, jak ktoś straci wies to ma nowej nie budowac?

ideą pomysłu jest to ze dobrze rozwinięte wsie powstawałyby w ciagu dni a nie miesięcy
potem z takich wsi byloby wiecej surowcow i mozna by bardziej farmic


pomysł mozna ograniczyć do np. kopalni - jak ktos bardzo chce
a budynki wokól centrum nie


Silniesi nie lupia slabszych - glownie pilnują kupki surowcow :)
w oczekiwaniu na boba

ja bym zrobil boba (progresywnego) po raz ostatni, potem taki system

6

Monday, 24.11.2014, 14:19

Osobiście widział bym to jako np opcję automatycznego kończenia budowy za dodatkową opłatą.

Czyli zamiast czekać np 10 dni płacisz surowce x2 i budowa kończy się automatycznie. Dodatkowo powoduje to odciążenie serwera.

Podobne rozwiązania funkcjonują w BW gdzie gracz może np. zapłacić x2 lub wydać 1dzień premium żeby zakończyć szybciej akcję.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

jerzys

Nierejestrowany

7

Monday, 24.11.2014, 14:28

Super !!!!

Kiedy będzie dzialac ?? :-)))

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Monday, 24.11.2014, 17:49

no to by grało :) ale nie za premie bo to będzie to samo co teraz Ci co będą premią budować będą mieć mutanty

ale boba zrobicie normalnego ostatni raz ?

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Spiryt35" (24.11.2014, 21:52)


9

Friday, 28.11.2014, 12:29

Nie planujemy kolejnego boba. Ale na pewno będziemy rozważać Wasze uwagi.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

10

Friday, 28.11.2014, 14:58

Czyli w tym roku na święta już nie będzie boba tak mamy to rozumieć ?(

jerzys

Nierejestrowany

11

Friday, 28.11.2014, 15:08

ja też byłbym przeciwny bobowi, mimo ze BARDZO bym na nim skorzystał

najlepszy byłby bob progresywny (znizka na surowcach maleje z lvl budynku)

12

Friday, 28.11.2014, 15:20

niech zrobią tego boba ostatni raz i tak ci co graja grac będę
puki co jak przepaść jest jeśli nic nie będzie nic się nie zmieni zobaczymy może ktoś jeszcze sie wypowie na moje bob powinien byc kontynułowany

jerzys

Nierejestrowany

13

Friday, 28.11.2014, 15:48

moim zdaniem bob progresywny lub wcale


Ale bardzo mi się podoba opcja kończenia budunku natychmiast za 100% więcej surowców
działająca "na stałe"

to by zliwidowało "góry" surowców, premiowało aktywnych graczy, pomogło graczom słabym
stymulowało by również tworzenie nowych wsi i odbudowe po bombieniu

same zalety

14

Friday, 28.11.2014, 16:25

Zobaczymy co admini wymyślą

niech będzie ostatni raz progresywny bob a potem niech wprowadza opcje by rozbudować się za 100 % więcej surowców

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

15

Friday, 28.11.2014, 16:40

to niestety straci gra troszke graczy bo Ci co sa w niższych epokach tak mówiąc nie maja juz zbytnio co tam robic bo wszyscy przeskoczyli wyżej a co z tym idzie, gracze w nizszych epokach moga zapomiec o skoku wyzej bo sobie juz nie pograja tak mówiąc .

według mnie to bob powinien byc normalny do poziomu 45 lub 50

a pózniej to juz za 100% dodatkowego surowca bo na tych dwóch sewrerach gracza sa rozbudowni i nie dadza pograc gracza co przeszli wyzej tak ze radze to jeszcze dbrze przemyslec albo zróbcie 3 serwer bez tych bobów aby kazdy mial równa szanse czy zacznie wczesniej czy pózniej grac

16

Friday, 28.11.2014, 16:44

zgodzę się z spirytem

zobaczymy co admin napisze nam jeśli raczy i pytanie za ile dni dostaniemy wiadomość bo ostatnio dość długo nie odpisywali znów ;/

jerzys

Nierejestrowany

17

Friday, 28.11.2014, 16:45

jakby byla opcja kończenia budunku natychmiast za 100% więcej surowców, działająca "na stałe", to byłoby to super dla nowych i slabych graczy
nowych w epoce

nowi gracze mają spore mozliwosci farmienia ale nie mają czasu na budowe i nie mają jak upilnowac surowcow
dlatego im by to pomoglo

mi osobiscie nie zalezy na pomaganiu bobem silnym graczom
nawet tak "silnym" jak ja sam

18

Friday, 28.11.2014, 16:47

ale i tak mogli by zrobić boba jak zawsze do max 35-45 poziomu to słabsi by i tak więcej zyskali niż ci silniejsi bo większość ma 50-60 może i nawet wyżej wbite budynki

jerzys

Nierejestrowany

19

Friday, 28.11.2014, 19:12

mogliby ...

bob dzialający tylko na gracza ktory ma maksymalny poziom budynku mniejszy niz XX

gdzie XX to np. 40 albo 45 albo 50 ....

20

Friday, 28.11.2014, 19:54

zobaczymy kiedy admin odpisze w tym temacie ;P