You are not logged in.

[rozwiązany] Znowu padł serwer?

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

jerzys

Unregistered

21

Tuesday, November 11th 2014, 3:05pm

poniewaz jutro jest dzien pracujący, wiec bedzie mozna z czystym sumieniem adminow od samego rana scigac, mam nadzieje ze wgrają bckp z wczorajszej nocy

22

Tuesday, November 11th 2014, 3:08pm

Ciekawe o której mieli by cofać . Jestem w pracy i niestety czasu nie będę miał na zabawy :P :(

jerzys

Unregistered

23

Tuesday, November 11th 2014, 3:17pm

po wgraniu bazy powinno byc 12 h braku mozliwosc ataku lub oblegu
lub 24 h

24

Tuesday, November 11th 2014, 4:22pm

a dlaczego ostatnim razem tak nie zrobili

gracze sporo stracili i nic z tym nie robili

jerzys

Unregistered

25

Tuesday, November 11th 2014, 4:25pm

mam nadzieje ze na tamtym bledzie sie nauczyli czegos...

Spiryt35

Professional

• Send private message

26

Tuesday, November 11th 2014, 4:44pm

jak w ogóle zaglądną tutaj hehe

27

Tuesday, November 11th 2014, 5:28pm

brawo za informacje i kontakt z kientami :D
oni pewnie nie wiedza co sie dzieje - albo wiedza i czekaja az sie zupelnie wykruszymy wtedy z czystym sumieniem zamkna serwery :D ktore jak mysle juz dawno przestaly byc dochodowe :D gra byla dobra ale goscia od marketingu nalezalo by obarczyc wina za smierc tej gry mmo :D

28

Tuesday, November 11th 2014, 5:36pm

nikt z obslugi nawet nie zagladnie, obojetnie czy swieto jest czy nie, a wczoraj przedluzylem premium, teraz nie wiem juz nawet po co wracalem tutaj grac...

acmariusz

Trainee

• Send private message

29

Tuesday, November 11th 2014, 6:14pm

serwer out

mam nadzieję że po naprawie serwera nie zastanę wiosek bez surowców i woja

acmariusz

Trainee

• Send private message

30

Tuesday, November 11th 2014, 7:22pm

serwer out

jeżeli po naprawie serwera znikną mi surowce i wioski proszę o zwrot różnicy z premium i kasuje wtedy konto

31

Tuesday, November 11th 2014, 7:34pm

nie ma nikogo żeby dać jakichkolwiek info widocznie świętują

a ludzie cały dzień sie denerwują widzę ze ta gra to już sie kończy

jerzys

Unregistered

32

Tuesday, November 11th 2014, 7:48pm

poniewaz na t1 nikt nie moze sie zalogowac, lub prawie nikt, zakladam ze wgrają kopię

prosba zeby dali te 12 h braku atakow / oblegow

33

Tuesday, November 11th 2014, 7:50pm

Jerzys ale dlaczego mieli by to zrobic skoro nie zrobili ostatnio - przy identycznym incydencie? troche pokory - wyedy tlumaczyles ze nie ma co wgrywac poprzedniego stanu - i tego sie trzymajmy - dzis tez nie ma co wgrywac - kasujemy serwer i dowidzenia ;D

34

Tuesday, November 11th 2014, 8:00pm

Spie.... całą grę , dodając boby . Wszystko było by dobrze gdyby był jakiś balans . Ci co wcześniej zaczynali daną epokę nasrali sobie woja i jeździli po słabszych . Jak ten słabszy ma na ewentualny event boba sobie surke uzbierać . Jeden wjazd mutanta i po zasobach . Zamiast wprowadzić jakieś ograniczenia to dalej brną w to G . Coraz mniej cierpliwości do takiej zabawy . A to serwery padają , a to problem z netem , to znowu gdzieś brak prądu :P :) . Wychodzi z takiego grania wielka kupa . Coraz mniej cierpliwości .

jerzys

Unregistered

35

Tuesday, November 11th 2014, 8:00pm

sytuacja nie byla identyczna :)

teraz wygla ze na t1 nikt sie nie moze zalogowac

EDIT
serwer nie powinien byc kasowany nawet jak zostane jeden aktywny gracz

jak ktos chce skasowania to ma zawsze opce skasowania konta, nie trzeba od razu innych na siłe kasowac :)

This post has been edited 1 times, last edit by "jerzys" (Nov 11th 2014, 8:08pm)

36

Tuesday, November 11th 2014, 8:14pm

admini świętują i mają wszystko w d... , chowają głowę w piasek, a nie ma jak innym zepsuć dzień wolny- myślą że ludzie będę siedzieć cały dzień na grze i patrzeć w ekran jak nie powiem kto i w co - a wystarczy dać info kiedy to badziewie ruszy - tylko kasę z premium zbijają - siedziałam cicho ale nic nie ma gorszego jak wkur... kobieta . A czego Wy (My) oczekujecie jak po ostatniej awarii nic nie było nawet na priv nikt nie raczył odpisać

jerzys

Unregistered

37

Tuesday, November 11th 2014, 8:18pm

Janet ? czy to Ty ?

38

Tuesday, November 11th 2014, 8:24pm

moja propozycja jest taka jak się admini ujawnią - po naprawie dać każdemu ochronę 12 h na brak ataków i obli aby można było spokojnie iść do pracy i nie myśleć o grze - kiedy to wreszcie ruszy :) no i już nie wspomnę o gratyfikacji ( event) za poprzedni błąd, ten no i jak każde wydarzenie jakie było tak jak dają na Blood Wars !

39

Tuesday, November 11th 2014, 8:27pm

jerzys czy to ważne kto ?

40

Tuesday, November 11th 2014, 8:27pm

wkur....a kobieta , to tylko może być Janet :P