Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

jerzys

Nierejestrowany

1

Saturday, 29.11.2014, 00:31

zestaw propozycji zmian do wprowadzenia na serwerach

Trochę się namęczyłem i nie pisałem tego pod siebie, nie zarzucajcie mi tego.
Ci co mnie znają wiedzą że ja kocham atakować stad naciski na ułatwienia dla nowych słabych graczy, chce miec kogo atakować :)

W razie komentarzy podawajcie numer pomysłu.
Tylko nie piszcie tu swoich pomysłów, jak jakieś macie, to je opracujcie, przemyślcie i dajcie do własnego tematu...

Bo potem się Adminom czytać nie chce i uciekają ;-)

1.
Pomysły usuwające różne patologię.
1.1
Ewentualny bob raz w roku na Święta ma charakter progresywny, zapowiedziany na stałe (t1 i t2 tak; t3 albo tak albo wcale na wieki).
1.2
Gracze z ustrojem typu "nic mi nie zrobisz" (DG lub podobne) nie mają możliwości atakowania, bombienia, oblegania i szpiegowania (w ogóle).
1.3
Przy zmianie ustroju z DG surowce znikają (z wyjątkiem schowanych w magazynie).
Przed zmianą ustroju trzeba je po prostu wydać. Proste do zrobienia z pomysłem 2.2.
1.4
Maksymalny czas szpiegowania to 2h (dłuższe są zaokrąglane do 2h, jak w lokacjach do 15m)



2.
Pomysły na rozruszanie gry
2.1
Po wybudowaniu nowej wsi (przed zbudowaniem centrum) jest opcja losowania innych pól, pokazuje 5 losowych propozycji (układów pól) za punkty premium; możemy 1 z nich wybrać lub ponowić losowanie za punkty premium.
2.2
Możliwość zakończenia budowy natychmiast za drugie tyle surowców.
2.3
Gracze z ustrojem typu DG, po 7 dniach nieaktywności stają się podatni na ataki i przestaje im sie liczyć ewentualne premium (ale nadal nie można ich oblegać).
Po ponownym zalogowaniu znowu stają się niewrażliwi na ataki po 3 godzinach
2.4
Gracze zablokowani mogą być atakowani (przed tym powinni być jednorazowo wyzerowani z surowców) (ale nadal nie można ich oblegać).



Dodatkowe budynki:
2.5
Budynek zwiększający statystyki woja przy ataku (dla danej wsi: tylko jej macierzysta armia i tylko jak atakuje z TEJ wsi)
2.6
Budynek zwiększający statystyki woja przy obronie (tylko obrona w TEJ wsi)
2.7
Ołtarz, po wybudowaniu na lvl 20 można go poświęcić co daje do wyboru:
2.8
- reset herosa z tej wsi (z odzyskaniem wszystkich punktów),
2.9
- dodatkowa teleportacja (tylko dla stolicy),
2.10
- zniesienie ustroju bez punktów premium,
2.11
- dzien (24 / 48 h) wolny od ataków / oblegów (na ślub, itp., brakowało mi tego),
2.12
- 4x szybsze budowanie jednostek przez 24h (maksymalna paczka nadal 20 sztuk, tak, trzeba wstawac w nocy :-P )
2.13
- dolozenie bunusu do pola w wiosce (maksymalna liczba bonusow = 5). dolozone bonusy znikają jesli wies zmieni wlasciciela


Dodatkowe cechy herosow:
2.14
- odstraszanie kręgu życia (analogicznie inne kręgi też) - w czasie walki obniża poziom magii wroga o wartość 1 (za poziom)
2.15
- leczenie masowe (niezależnie od czarów)
2.16
- zadawanie masowych obrażeń (niezależnie od czarów)



3
Opcje ułatwiające grę.
3.1
Bezpośrednie linki do lokacji i ekspedycji (bez korzystania z mapy).
3.2
Jak jest nazwa zwoju / runy to obok pojawia sie krotki opis (w raportach, w bizu, itp.). chociaż jakie runy są potrzebne dla zwojów (lub epoka)
3.3
Guziki: przenieś wszystko do magazynu, z magazynu, zabierz po równo, itp.
3.4
Zaokrąglanie surowców do k i m (tysięcy i milionów). np. 3,5 m a nie 3 517 248 żelaza.
3.5
Opcję forsowny marsz i zabierz surowce są zawsze włączone (można wyłączyć).
3.6
Tryb bez obrazków, zamiast obrazków np. lista budowli, można kliknąć w tekst co budować.
3.7
Możliwość wyłączenia obrazków (np. w raportach), u mnie raport bez obrazków budynków mieści się w pionie na jednym ekranie ... w adblocku zablokowałem każdą ikonę z osobna.


Entuzjastyczne komentarze zwiększą szanse na wprowadzenie :-)
:rotfl:

Ciekawe jak będzie z bobem...
bo wielu graczy na niego liczyło, od miesiecy nic nie budowali, itp.
moze chociaz progresywny po raz ostatni ... ?

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "jerzys" (29.11.2014, 14:25)


2

Saturday, 29.11.2014, 01:28

Pomysły fajne najlepiej jak mieli by robić 3 serwer to już bez bobów

Można by wprowadzić jakieś bardziej wymagające bosy dla klanów może takie gdzie miały by więcej hp i chodziło by sie na nie raz na tydzień i były by bardzo wymagające ?

Można by tez wprowadzić arenę klan vs klan czy coś w tym stylu np. hero i 100 jednostek ciekawe czy by to wypaliło
zastawiam się tez nad nagroda

Zastanowić tez można by się nad jakimiś budynkami klanowymi ?

3

Saturday, 29.11.2014, 18:42

dodatki

dołożyłbym do tego wszystkiego całą MASĘ często wypadających konkretnych przedmiotów i zwoi (nawet takich mających zastosowanie czasowo-tracą ważność w ciągu kilku dni) zmieniających oblicze i rezultat walki

4

Sunday, 30.11.2014, 04:01

Pomysły dotyczące DG są całowicie bez sensu. Są gracze którzy grali w DG przez 11 m-cy (jak ja) i sa gracze którzy grali w DG przez kilka lat. Nie można wyciąć nagle tego co było od dawna i tego na czym mogli skorzystać lub stracić inni. To samo tyczy się bobów, jezeli było ich xxx od jakiegoś czasu to nadal powinno ich być xxxxxxx na takich samych zasadach, żeby było sprawiedliwie. Wszelkie zmiany powinny tyczyć nowego serwera. Jaki sens mają jakieś zmiany teraz na tym serwerze, lub na t2? Zawsze znajdzie się ktoś pokrzywdzony, ktoś kto napisze że wcześniej było inaczej, było lepiej lub gorzej, były jakieś zasady do których się przyzwycziłem, działałem w myśl tych zasad. Rozwijałem konto tak jak narzucałmi serwer (opłacany przeze mnie i nie tylko). Zgadzam się na jakąś kosmetykę ale nie na przewracanie wszystkiego do góry nogami. Przepraszam kolegów z koalicji za ten komentarz, sorry. Po nowemu na nowym serwerze. Tu niech pozostanie po staremu - kosmetyka jedynie wchodzi w grę.

5

Sunday, 30.11.2014, 09:09

zobaczymy co się zmieni czy admini co kol wiek zrobią bo z tego co widać
najłatwiej napisać że bobów nie będzie zobaczymy kiedy dostaniemy jakąś
odpowiedz moim zdaniem boby jak już zostały wprowadzone admini się na
nie zdecydowali były już chyba 3 razy więc niech już zostaną a nie że nagle już ich nie będzie

Ja dalej czekam na jakieś wieści od Adminów

jerzys

Nierejestrowany

6

Sunday, 30.11.2014, 13:57

z tym DG: jeśli ktoś GRAL na DG to OK
ale sa tacy co traktują DG jako "lepszy" urlop
albo tylko do utrudniania innym gry

i to powinno się zmienic

wydaje mi się ze blokada akcji dla DG bylaby dobra
tak samo mozliwosc ataku kont z DG jesli sa nieaktywne od jakiegoś czasu (moze nawet byc miesiac jak dla urlopu)

7

Thursday, 04.12.2014, 13:18

Pomysły dotyczące DG są całowicie bez sensu. Są gracze którzy grali w DG przez 11 m-cy (jak ja) i sa gracze którzy grali w DG przez kilka lat. Nie można wyciąć nagle tego co było od dawna i tego na czym mogli skorzystać lub stracić inni. To samo tyczy się bobów, jezeli było ich xxx od jakiegoś czasu to nadal powinno ich być xxxxxxx na takich samych zasadach, żeby było sprawiedliwie. Wszelkie zmiany powinny tyczyć nowego serwera. Jaki sens mają jakieś zmiany teraz na tym serwerze, lub na t2? Zawsze znajdzie się ktoś pokrzywdzony, ktoś kto napisze że wcześniej było inaczej, było lepiej lub gorzej, były jakieś zasady do których się przyzwycziłem, działałem w myśl tych zasad. Rozwijałem konto tak jak narzucałmi serwer (opłacany przeze mnie i nie tylko). Zgadzam się na jakąś kosmetykę ale nie na przewracanie wszystkiego do góry nogami. Przepraszam kolegów z koalicji za ten komentarz, sorry. Po nowemu na nowym serwerze. Tu niech pozostanie po staremu - kosmetyka jedynie wchodzi w grę.

W ten sposób w żadnej grze nic nie dałoby się zrobić/dodać nowego, bo zawsze jest ktoś kto będzie przeciwny, bo właśnie jemu nie pasuje.

Na tym polega życie, na zmianie. I tak samo w TE wejdą zmiany, które nie wszystkim będą się podobały ale ich celem będzie zwalczenie patologii oraz niedoróbek, których w fazie koncepcyjnej nie przewidzieliśmy.

I tak np. DG miały być drogim ustrojem dla kogoś kto chce "simować", wychodzenie z DG z toną surowca raz do roku, puszczanie budowy na innym, korzystniejszym ustroju + bob nie jest słuszne.
Jak chcesz simować to simuj ale nie oczekuj, że będziesz miał z tego korzyści, a do tego będziesz mógł puszczać naloty czy blokować innych szpiegowaniami.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

8

Sunday, 21.12.2014, 12:50

Jak chcesz simować to simuj ale nie oczekuj, że będziesz miał z tego korzyści, a do tego będziesz mógł puszczać naloty czy blokować innych szpiegowaniami.


dokładnie :D chcesz simować to simuj a jak ci się nie podoba to skasuj konto bo i tak nic nam (graczom) z ciebie jak i twórcom gry bo premki przecież zapewne też nie zapłacisz.. i na co tyle krzyku ;)

Podobne wątki