Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Friday, 19.12.2014, 12:20

zmiana v 1.2.2 chora jak ten kraj

na początek:

"Dzieci Gai: kiedy ustrój jest aktywny, nie można szpiegować innych graczy ani zakładać na nich oblężeń."

OK,

"Przy przejmowaniu lub zamianie wioski surowce, które się w niej/nich znajdują zostają wyzerowane."

Czyli oblężenia tracą na znaczeniu czy to nadal jest gra strategiczna???

"Przy znoszeniu aktualnie panującego ustroju surowce we wszystkich wioskach gracza są zerowane."

chore!!! to ma pomoc słabszym graczom?

"Wprowadzono możliwość natychmiastowego zakończenia budowy kosztem takiej samej ilości surowców, jaka jest potrzebna do budowy."

do bani.... u mnie zamiast 10 mln to 20 mln surki za lvl up... nie stać mnie.


jerzys musiałeś nieziemskiego loda zrobić.


wprowadzić jeszcze:
- po zaatakowaniu wioski armia nie zdobywa łupów (surowce)
- wyzerować spichlerze
- wyzerować zbrojownie

też ostatecznie zegnam się z tą grą po nowym roku a szkoda.

2

Friday, 19.12.2014, 12:32

czyli wszyscy DG mogą spokojnie olać tę grę ciepłym ....
wystarczy logowanie raz na miesiąc z sentymentu
ciekawe co równie genialnego wprowadzone jest (będzie) w pozostałych ustrojach...

3

Friday, 19.12.2014, 12:51

to mi się podoba ja straciłem surke w ambonce przez awarie serwera i jakoś nikt mi jej nie odał a teraz ja nie będe miał i on i to jest super :rotfl: i nikt nie każe nikomu budować ja wole dać 6 mil i czekać 6 dni a zamian a ustroją też jest git nikt nikomu nie kazywał zmieniać ustroju tamtym roku jak był bob wyskoczyli pozmieniali i wojo pobudowali że możemy im naskakać i jak tu była sprawiedliwość jak my budowali cały czas

4

Friday, 19.12.2014, 13:13

Kiedy będzie coś wiadomo o evencie świątecznym

jerzys

Nierejestrowany

5

Friday, 19.12.2014, 13:28

a co znowu Jerzys i Jerzys ?
Winien za całe zło (dobro) świata ?
:-)

Proszę, komentarz Administracji:
zestaw propozycji zmian do wprowadzenia na serwerach

Jak rozumiem te zmiany służą właśnie temu żeby ludzie grali a nie simowali na DG z możliwością zmiany na techno w czasie boba i wydania wszystkiego ...

jerzys

Nierejestrowany

6

Friday, 19.12.2014, 13:34

Czyli oblężenia tracą na znaczeniu czy to nadal jest gra strategiczna???



Były dwa rodzaje oblezeń:
1 - oblężenia wrogie. ofiara nie lubiła tych co oblegają i tak wszystkie surowce niszczyła we wsi (rynek), kasowala co mogla itp
2 - oblężenia "zaprzyjaźnione": ofiara witała oblegających chlebem, solą i dziewiczymi córkami
surowce były przekazywane dobrowolnie, jeszcze sie nawet budynki anulowalo

zmiany (z tego jak rozumiem) mają ukrucic opcje 2

Ale weź pod uwagę:
- bob do 45
- mozliwość doplacania i konczenia natychmiast budowy

kto teraz bedzie trzymal zapas cennych surowcow ?
wszystko bedzie wydawane na bieżąco albo trzymane w przepastnych (bob 45) spichlerzach w stolicy ...

więc "surowcowy" aspekt oblezen znika

7

Friday, 19.12.2014, 14:01

prosiło Cię już parę osób żebyś przestał komentować wszystkie wpisy ,proszę i ja, zrozum to wreszcie że każdy ma swój pogląd na tą grę to co podoba się Tobie nie koniecznie musi podobać się mnie
wszyscy znają już Twoje zdanie więc nie powtarzaj do znudzenia tych argumentów o tym jak chcesz być Janosikiem,czy Matką Teresą z Kalkuty :!:

jerzys

Nierejestrowany

8

Friday, 19.12.2014, 14:14

Morfeusz, ale czy ja Tobie mówię co Ci się ma podobać?

Czy ja Tobie mówię że masz nie komentować że ja komentuje?
Mnie to guzik obchodzi i Ciebie też powinno.
Mój pogląd na komentowanie jest taki, że komentuje co chce, kiedy chcę i w ilościach hurtowych, do tego tak często jak mam ochotę.
Zabronisz mi? To wolny kraj.

Jest opcja Ignoruj, poszukaj, na pewno się uda i użyj na mnie = nie będziesz juz niczego widział co ja piszę :-)
Jesli chcesz oczywiście :)


A z drugiej strony autor postu w pewnym sensie wywołał mnie pisząc "jerzys"
Więc wyskoczyłem jak dzin z butelki ;)



EDIT:
Twoja prośba w sumie była bardzo uprzejma.
Obiecuję, że będę się jeszcze bardziej hamował.
Nie chce Wam psuć przyjemności przeglądania forum :-(
Niestety nie ma ustawienia: "tym forumowiczom nie wyswietlaj moich wypocin"

9

Friday, 19.12.2014, 14:22

nie prosiłem o kolejny komentarz, mama nie nauczyła czytać :?:
jak nie rozumiesz po polsku to mogę po łacinie kmiotku :love:

nie odczytałem editu w takim razie cofam kmiotka ;)

jerzys

Nierejestrowany

10

Friday, 19.12.2014, 14:36

po łacinie kmiotku :love:




O kmiotka się nie obrażam , bardziej mnie martwi ta ikona na końcu ...
Ikona nazywa się "Love"

Ty mi taką ikoną , Snaker coś o lodach, chłopy, litości !!!!
już nie będę komentował ...

11

Friday, 19.12.2014, 14:46

:love: ja wiem co znaczy ta ikonka "pilociku" :rotfl: każdy Twój komentarz zwiększa moją :love: ;)

12

Friday, 19.12.2014, 16:43

Żeby wprowadzić coś takiego należało najpierw dać graczom czas do zastanowienia i ewentualnej zmiany ustroju przed zmianami.

13

Friday, 19.12.2014, 16:55

Zgadzam sie z GA. Gdzie czas na wybor?

14

Friday, 19.12.2014, 17:12

Żeby wprowadzić coś takiego należało najpierw dać graczom czas do zastanowienia i ewentualnej zmiany ustroju przed zmianami.
Dobre:):):), czyli wszyscy z DG szybciutko zmieniaja ustoj na techno, potem urlopik zeby surowcow nie stracic. A w dzien boba wracaja do gry z masa surki :):):)
Moje pytanie,to po co te zmiany jezeli nic by nie dały???
A tak na marginesie.......wszystkie te zmiany sa do bani!!!!!

15

Friday, 19.12.2014, 17:18

Masę surki to ma może Wacek. U mnie leży zaledwie 1,8 mln uranu i tyle samo tytanu. Dodam że będąc w 6 epoce nie miałem żadnego boba. Zmiana - same minusy. A gdzie plusy?

16

Friday, 19.12.2014, 17:40

teraz Jerzys powinien odpisać ze zmiany są na plus i wasze klany tylko na tym zyskają... hmm możecie mu podziękować

17

Friday, 19.12.2014, 17:56

:thumbsup: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

18

Friday, 19.12.2014, 18:00

ja osobisc ie nie rozumiem tych zmian - duze OK w puncie pierwszy dla osobnikow DG - ale reszta? oni juz nie chca zeby ludzie premke wykupowali? odczowam dziwny dualizm Tworcow tych virtualnych swiatow - z jednej strony placza ze nie maja sil i srodkow na rozwoj gry z drugiej strony sami sobie strzelaja w kolano... bleeee
....ani tu myslenia marketingowego, ani strategicznego...

macie czas jeszcze wycofac sie z tych nonsensow

19

Friday, 19.12.2014, 18:07

ja osobisc ie nie rozumiem tych zmian - duze OK w puncie pierwszy dla osobnikow DG


hahahahaha :rotfl:

pisze to osoba która w ostatnim bobie przeskoczyła z Dzieci Gai na techno i wbiła około 50 poziomu a później poszła w bio żeby nic nie stracić

20

Friday, 19.12.2014, 18:08

Jak dla mnie pomysł ciekawy ,to znaczy zęby nie tylko rozwijać stolice ale czas na poboczne wsie moim zdaniem teraz będą ważne wsie eko ;) a nie bojowe żeby jak najwięcej surki rosło na rozwój np. stolicy albo innej wsi bojowej albo eko . Wiadomo że stolica teraz jest droga jak chce sie budować za 100 % ale zawsze to można szybciej jak kogoś stać . :) każda zmiana zawsze cos innego wnosi do gry robi się ciekawiej i nie ma tej monotonii ale wiadomo że nikomu nie dogodzisz jednym będzie pasować a drugim nie .

Podobne wątki