Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Monday, 22.12.2014, 23:06

zmiany....?????

czy ktoś wreszcie zablokuje tym obibokom z DG szpiegowanie ??? może nie to żeby mi to strasznie utrudniało ale 4 dzień szpiegować lotkę to już dawno by mi się znudziło ;)
widać co jest do roboty innego skoro nikt nie odwiedza i nigdzie grabić nie można to radocha ze szpiegowania jaka ... buehehehe

gamonie...

mogłoby w zasadzie nie być tego ustroju albo biorą się za grę albo narta bo i tak premki nie opłacą ;>

jerzys

Nierejestrowany

2

Tuesday, 23.12.2014, 02:19

DG ponoc juz nie moga szpiegowac ...

3

Tuesday, 23.12.2014, 06:57

tak jak event działa... tylko bałwanki się odpaliły hehe ;) dropów nie widać :(

4

Tuesday, 23.12.2014, 11:23

Wydaje mi się że event działa ;)
chyba ze to po prostu fart ;P
http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=75997f53aa

5

Saturday, 27.12.2014, 23:26

Rozumuje że ta drobna zmiana wprowadzona po 2 latach to wszystko co nam jako graczom daliście? No to chłopaki czas płakać przez kolejne 2 lata może coś małego jeszcze dodadzą.

6

Tuesday, 30.12.2014, 10:39

Po co te obrady ONZ? przeciez po tych idiotycznych zmianach i tak nikt nie zmieni ustroju przed gornikiem

jerzys

Nierejestrowany

7

Tuesday, 30.12.2014, 11:19

Masz racje, bez znaczenia po zmianach ostatnich
bylo to zaprogramowane i zapomnieli zmienic


a czemu idiotycznych zmianach?
ja je postrzegam jako zmiany na lepsze


Siedzenie na DG przez rok / dwa (bez premium , bez aktywności nawet), gromadzenie ton surowców i wydanie wszystko na techno i na bobie - takie coś niszczyło gre

nie wspominając dojenia kilku kont na DG z surki i gromadzenie na jednym koncie (pozdrowienia dla Rafixa !!)

te zmiany ktore weszly ukróciły takie rzeczy
Gracze z DG muszą czekać na boba, na bobie wydzadzą co mogą a potem sobie zmienią ustrój
nie jest to tak korzystne jak poprzednie zasady ale niestety , coś za coś ... :-(

8

Tuesday, 30.12.2014, 19:00

dlaczego wrzucasz wszystkich z DG do jednego koszyka jako oszustów, znam takich co płacą premium, a są tam bo nie dawali rady z rozwojem
tez byłeś na DG pamiętam co się działo z Twoim kontem kiedy ponoć nie grałeś ciekawe kto wtedy grał :?: pewnie ten co czeka na odblokowanie konta :rotfl:
nie pamięta wół jak cielęciem był :rotfl:

jerzys

Nierejestrowany

9

Tuesday, 30.12.2014, 21:57

konkretnie komentowałem zachowanie:
"Siedzenie na DG przez rok / dwa (bez premium , bez aktywności nawet), gromadzenie ton surowców i wydanie wszystko na techno i na bobie - takie coś niszczyło gre"

a nie DG jako taki ani graczy jako takich :-)


Trudno, żebym pamietał coś co było jak mnie nie było.
Ale na pewno nie był to "ten co czeka na odblokowanie" bo konto było zbyt zapuszczone i wiecznie urlopowane (co widac w historii premium).

10

Tuesday, 30.12.2014, 22:46

uważam,że właściciele gry i Ty nie zauważyliście ,że są i inni gracze na DG nie tacy jak piszesz (są oni i w Twoim plemieniu) to oni zostali okradzeni i oszukani stracili najwięcej zmieniono im zasady i warunki ustroju który wybrali nie dano im możliwości wyboru nie przygotowano niczego w zamian a Ty byłeś tym co najbardziej o to walczył i w imię czego ? powiem jedno nie warto było jeżeli choć jednego gracza skrzywdziłeś baw się dobrze razem z administracją kosztem innych tylko nie patrz w lustro bo możesz ...... w nim zobaczyć bez odbioru

jerzys

Nierejestrowany

11

Tuesday, 30.12.2014, 23:39

To Twoje zdanie, ja uważam inaczej.

Wskazywałem na patologię. Pisałem, żeby coś z tym Admini zrobili.

Nie byłoby tej "krzywdy dla DG" gdyby NIEKTÓRZY gracze (nie wszyscy) nie przeginali na maksa z DG.
I do nich miej pretensje a nie do mnie.

Gdyby były jakieś zabezpieczenia związane z DG (np. konto nieaktywne przez miesiąc przestaje wydobywać surowce, utrudniające wybieranie surowców z zaprzyjaźnionych DG) to by nie było tej w/w patologi.
Niestety nie było ich.
I patologia narastała :-(

Więc powtórze: pretensje nie do mnie.

12

Wednesday, 31.12.2014, 00:08

hahahahaha przecież to robili wszyscy co mieli możliwość taką jeden grajek z waszego klanu tak o tym krzyczał że zapomniał o tym ze sam ma kilka kont i został bez konta dzisiaj na amnestię czeka teraz okazuje się że buce znowu są aniołkami przestań się ośmieszać lepiej odpuścić 10 winnym niż ukarać 1 niewinnego a Ty karzesz wszystkich nie patrząc na to czy winny czy nie to jest głupota na max hahahaha

jerzys

Nierejestrowany

13

Wednesday, 31.12.2014, 00:21

To Twoje zdanie, ja uważam inaczej.

14

Wednesday, 31.12.2014, 00:31

no dobra na koniec tematu

gdyby te zmiany ( lev. 45 i DG) weszły w życie po tego rocznym bobie lub po bobie w 2015 r to ok są one może nie doskonałe ale idą w dobrym kierunku
ale zostało to wprowadzone na miesiąc przed najważniejszym eventem roku i tu tkwi cały problem skrzywdzono i oszukano wielu graczy i z tym ja się nie godzę i protestuje to arogancja i zła wola i administracji i Twoja

15

Wednesday, 31.12.2014, 10:59

A bedzie nowy serwer napewno?

jerzys

Nierejestrowany

16

Wednesday, 31.12.2014, 15:19

bedzie na pewno
pytanie kto doczeka ;-)

a powaznie: mam nadzieje ze w styczniu zostanie zalozony
trzeba troche mocniej Adminow przycisnać

ale to po bobie